DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
roomster almalımıyım
15
Cevap
0
Favori
2.939
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Skoda >> roomster almalımıyım
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      6 Mesaj
      13 Şubat 2010 13:09:47
      Skoda roomster görünüş olarak en beğendiğim araçlardan biri .Bu aracı almalımıyım. 1.2 -1.4 ve 1.4 dizel motorlardan hangisi daha tutuluyor.1.2 motor o kasaya göre küçük değilmi.Kullananlar bilgi verirse sevinirim.

• Er
      6 Mesaj
      15 Şubat 2010 23:51:18
      çokmu alakasız bir soru sordum.yoksa sitede kimse yokmu anlamadım. SKODA ROOMSTER almayı istiyorum ancak aracın, parça ,servis ,ikinci el durumu yakıt,çekişi vs. bilgim yok kullananlar varsa lütfen yazsınlar.Aracın sadece resimlerini gördüm.Kendisine bir binsem belki anlarım.

• Yarbay
      2708 Mesaj
      17 Şubat 2010 18:20:24
      maalesef skodacılar pek buraya uğramıyor

şu siteleri deneyin:
      www.skodam.com
      www.skodaturkey.com
      www.clubskoda.com

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.
      Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral
    • Çavuş
      75 Mesaj
      18 Şubat 2010 11:18:08
      BÜTÜN SORULARINIZ İÇİN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ

SKODA OĞUŞLAR GROUP
      SİNAN ÇELİK
      216 533 74 74
      530 881 83 82

• Yüzbaşı
      316 Mesaj
      19 Şubat 2010 16:57:31
      1.4 TDı roomi için ideal.Baz donanım almayın derim style veya comfort donanımları ideal.

'13 VW Passat Highline TSI
      '08 Škoda Fabia TDI
    • Binbaşı
      1307 Mesaj
      21 Mart 2010 12:12:51

quote:

Orijinalden alıntı: tugayt4

Skoda roomster görünüş olarak en beğendiğim araçlardan biri .Bu aracı almalımıyım. 1.2 -1.4 ve 1.4 dizel motorlardan hangisi daha tutuluyor.1.2 motor o kasaya göre küçük değilmi.Kullananlar bilgi verirse sevinirim.

1.4 80 beygir roomsterimiz var. Kesinlikle öneriyorum pişman olmazsın

• Er
      7 Mesaj
      21 Mart 2010 23:04:08
      1.4 tdı 80 hp comfort romi kullanıyorum , fiyat performan açısından süper bi araba. www.skodaturkey.com da daha detaylı bilgi ve görüşlere ulaşabilirsiniz.

www.skodaturkey.com

aracın farklı clubunde farklı olsun....
    • Yüzbaşı
      284 Mesaj
      22 Mart 2010 17:34:17
      alma derim roomstar yerine fiorino öneririm

DH FIAT PALIO KULÜBÜ
    • Binbaşı
      1307 Mesaj
      22 Mart 2010 20:55:12
      quote:

Orijinalden alıntı: danydarco1983

alma derim roomstar yerine fiorino öneririm

Fiorino dediğin ticari araç. roomster ise tam bir aile arabası ve sportif bir görünümü var. Merak ediyorum hiç roomstere bindin mi? Sırf içinde audi motor var diye bile alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igneli -- 22 Mart 2010; 20:56:28 >

• Binbaşı
      1074 Mesaj
      26 Nisan 2010 20:29:04
      işi gereği devamlı araç değiştiren bi arkadaşım roomster i öve öve bitiremiyor sattıgı aracı geri almaya çalıştı alan geri satmadı.araç full dü cam tavan vardı şimdi onun otomatigi ve daha güçlü motorlusunu arıyor.

• Yarbay
      2219 Mesaj
      27 Nisan 2010 01:06:36
      roomster bence segmentinin en güzel aracı, hele birazda dolusunu alınca tam bir binek

• Er
      4 Mesaj
      14 Mayıs 2010 23:36:20
      değerli dostlar pek çok forumda bu konuyu okudum ama başkalarının deneyimi size net bir bilgi vermediği için ticari araçlara göre daha binek göründüğü için 13 mayıs günü bu aracı aldım.ve ÇOK İYİ bir seçim yaptığımı anladım.Roomster için genelde kullanmayan ve bilmeyenler 1.4 motor yetmiyor yokuşta bayılıyor vs.şeklinde yazılar yazıyorlar.Anladımki böyle yazanlar Araç nasıl kullanılır bilmeyenler.Aracı Bursa'dan aldım ve aynı gün Ankara'ya döndüm.Bursa İnegöl-İnegöl Bozüyük arası yokuşlarda aracın performansının ne kadar SÜPER olduğuna o yokuşları nasıl çıktığına şahit oldum.Alanlara tavsiye ederim.Görünüş,performans rahatlık ve konfor olarak harika.Bu yazdıklarım kendi gözlemlerimi ve deneyimi yansıtmakta olup şahsi düşüncelerimdir.Benimle aynı düşünceleri paylaşmamanız için sadece bu araca sahip olmamanız gerekir.Birkez bindiğinizde ise zaten etkisine girmiş oluyorsunuz

• Yarbay
      3280 Mesaj
      19 Mayıs 2010 22:47:33
      deneyimlerinizi yakıt tüketimini ve resimlerde eklerseniz memnun oluuruz

• Er
      4 Mesaj
      03 Temmuz 2010 15:53:51
      biraz geç olsada yakıt deneyimim Ankarada şehir içi 100 km de 7.7 litre ile 8 litre arası değişirken şehirler arası yolda 7 litre varın km de ne kadar yaktığını o günkü benzin fiatlarından siz hesaplayın

• Binbaşı
      1307 Mesaj
      03 Temmuz 2010 18:41:15
      şehir içi 1 litre ile 18 km yol gidiyorum buda yaklaşık 100kmde 5.55 litre ediyor

• Yarbay
      7330 Mesaj
      15 Temmuz 2010 17:48:06
      ben roomsterimi yeni sattım ve yeni oktavia dizel aldım. ben genel olarak memnundum. öyle bayılma falan yok arabada. birisi de fiorino önermiş hiç düşünme bile ticari. roomster da gördüğüm tek olumsuzluk ki bendeki 70 beygirlik dizeldi, biraz gürültlü çalışması. ama onun dışında yol tutuş konfor direksiyon falan çok güzel. yakıtı ise accen era dan daha düşük şehir içinde. tahminime göre şehir içinde 70'lik yaklaşık olarak 6.5-7 litre civarı. accent rahatlıkla 7.5-8 litre yakıyordu. dayanıklılık olarak da gayet iyi bence. ama oktavia muhteşem

PORSCHE 911 CARRERA
      (hayalim)
      WİPE CACHE PARTİTİON NASIL YAPILIR ALTTAKİ LİNKE BAKIN
      http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Skoda >> roomster almalımıyım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.