Şimdi Ara

How to Make It in America (2010)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
4.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HBO’nun kaliteli dizilerine alışan ve “HBO’dan babam çıksa izlerim” diyenlerden iseniz komedi türündeki bu yeni HBO yapımına göz atmanızı öneririz. Başrollerinde Bryan Greenberg (”One Tree Hill“), Victor Rasuk (”ER“), Luis Guzman (”OZ“) ve Lake Bell‘in (Boston Legal) yer aldığı dizinin konusu başarı merdivenlerini tırmanarak “Amerikan Rüyası”nı gerçekletirmek isteyen yirmili yaşlarında iki gencin, Ben Epstein (Bryan Greenberg) ve Cam Calderon (Victor Rasuk)’un, büyük bir rekabetin olduğu New York moda dünyasında yer edinme çabasını ele alıyor. Dizinin yapımcılığını; Stephen Levinson, Rob Weiss, Lan Edelman, Julian Farino, Jada Miranda ve “Entourage” dizisinin yapımcısı, oyuncu >Mark Wahlberg üstleniyor. 14 Şubat’ta başlayacak olan dizinin fragmanını yazının devamında izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 3 Ekim 2011; 0:10:01 >

• güzel birşeye benziyor.çıkışınada az kalmış.bi deneyelim
  • HBO yapıyorsa izlerim.
  • Heyecanla bekliyoruz.
  • yarın başlıyorrrrr
  • Güzel olacağa benziyor. . . Yarın kaçta çıkacak acaba , birde yabancıdiziizle'ye filan düşer mi hemen Bakalım bekleyip göreceğiz
  • Fragmanı beğenmedim ama 1.bölümü gördükten sonra net bir yorum yapabilirim.
    Dilerim İyi olurda izleyeceğimiz birşeyler çıkar.
  • evet ben "HBO'dan babam çıksa izlerim" diyenlerdenim

bir izleyelim bakalım yarın ilk bölümü nasıl olacak...
  • çok güzel birşeye benziyor zaten HBO ve Entourage'ın sıkı takipçisiyim bunu da kaçırmam. 17 saati kalmış başlamasına
  • Bir de Entourage'da baya ünlü görüyorduk bu dizide de göreceğiz galiba, bu bölüm Kid Cudi varmış mesela
  • İlk bölüm düştü arkadaşlar.
    Umarım altyazı çabuk gelir.
  • HBO olsun taştan olsun
  • ben biraz baktım giriş parçası gerçekten çok güzel
  • Cahillğime sığınıyorum: HBO ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevidaL

Cahillğime sığınıyorum: HBO ne

http://tr.wikipedia.org/wiki/HBO

Diziyi izlemeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKRUSE -- 16 Şubat 2010; 18:52:55 >
  • Yeni dizi tanıtmayın gözünüzü seveyim. Dayanamıyorum başlıyorum sonra, hayatım mahvoluyor
  • DP'e çevirmeleri için nasıl istek gönderiliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Yeni dizi tanıtmayın gözünüzü seveyim. Dayanamıyorum başlıyorum sonra, hayatım mahvoluyor

+1 hangisine yetişeyim karıştırıyorum valla
    hepside çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Superman *

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Yeni dizi tanıtmayın gözünüzü seveyim. Dayanamıyorum başlıyorum sonra, hayatım mahvoluyor

+1 hangisine yetişeyim karıştırıyorum valla
    hepside çok güzel

İnsan başladı mı bırakamıyor da. Bi de abur cubur yedin mi göbek te oluyor. Kötü yav

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.