Şimdi Ara

volkswagen scirocco 1,4 tiptr yorumlarınız ve parca - bakım - yakıt giderleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    oncelikle 2 araba arasında kararsız kaldıgımızı belirterek soze baslayayım (ilk sıra scirocco 1,4 160bg tiptr ve 2. sıradada lancia delta 1,6 dizel selectr)
    cok begendigim ama bir turlu kullanıcısı ile konusamadıgım bu arac ile ilgili bilgi sahibi olan arkadasların yardımlarını bekliyorum.
    oncelikle kullanımı nasıl? esim ile kullanacagız bayanlarda sorun olmayacagını tahmin ediyorum.
    2. eli nasıl? ileride cocuk sahibi olunca kullanımı cok zor olurmu acaba??
    yakıt
    parca
    bakım giderleri nasıldır??
    sanzıman problemlerinden bahsediliyor sorun cıkarıyormu gercekten
    en onemlisi de + ve -leri nelerdir?
    tarafsız yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi striders -- 11 Şubat 2010; 6:48:23 >

• Şanzıman problemleri ile ilgili başlık :

http://forum.donanimhaber.com/m_36678315/tm.htm
  • Yakıt , iç hacim olarak tabi ki Lancia. Ama bu kadar bütçeniz varsa ben olsam VW alır bir süre tadını çıkartırdım.
  • Scirocco 'yla ilgili her türlü bilgiyiwww.sciroccoturk.com adresinden alabilirsiniz.
  • aldıgınız aracı uzun sure kullanmayı dusunuyosunuz sanırım evlısınız hem esınız hem sız kullanıcaksınız ayrıca cocugunuz olmadıgını ama ılerıde dusundugunuze gore ben lancıa delta derim ayrıca dızel olmasıda avntaj bu devırde benzınlı arac cıdden zorlar....

scırocco bıraz daha zevk arabası aıle kullanımı ıcın bence uygun degıl sonra sıkıntı cekebılırsınız gercekten cok guzel arac hatta vw urettıgı tek arac bana gore....

deltada en az scırocco kadar cekıcı tasraıma sahıp harıka bı ıc mekan genıslıgıne sahıp motoruylada oldukca ıyı bır arac ıkı aracıda az da olsa kullanmıslıgım var ıkısıde farklı araclar sızde ımkan bulursanız test edın ona gore kararınızı verın ıkı aracda guzel...
  • ya arkadaşlar sagasola yönlendireceğinize foruma yazında bizde okuyalıkm ögrenelim artılarını eksilerini
  • scricco nun 1.4ünü bilemicemde 2.0tsi aşırı fazla yakıyo 1.4 tsi 'ın ondan kalır yanı olcağını sanmıyorum fakat çok zevkli bi araçtır önde oturan için arkada oturan araçtan inince çevrimdışı kalıyo

lancia deltayı test imkanım oldu gerçekten mükemmel bi araç olmuş ve ilerde çocukta düşünüyosanız ve yakıt olarakta üzmesin diyosunuz deltayı öneririm
  • kullanan arkadaslar birde iyi ve kotu yanlarını belirtebilirmi acaba
    bakımı yakısı parcası nasıldır
    2. el hakkında nasıldır
    sonucta ilerde ailesel sebeplerden satmaya karar verirsek cokmu kayıp olur??
    diyeceksinizki satacaksan baska arac al
    ama su da var hazır coluk combak yokken, yas da fazla ilerlememisken boyle bir arac kullanmak da var. lakin cocuk olunca 2 sene sonra satmak da var. kafam corba yani dusunmekten:))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.