Şimdi Ara

PTT KARGO KAÇ GÜNDE GELİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
60.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar az önce forumdan bi arkadaştan monitör aldım. Yalovadan ptt kargoya verecek yarın ben İstanbul Fındıkzade de ikamet etmekteyim. Daha önce ptt kargoyu hiç kullanmadım tahmini kaç günde elime ulaşır. Bilgisi olan var mı? Teşekkürler...

• maximum 2. gün elinde olur
  • İstanbul-Yalova arası kısa mesafe olmasından dolayı,kargo ptt'nin kargo araçlarının kalkış saatlerinden önce verildiyse ertesi gün eline ulaşmış olur.
    Normalde 2 gün sürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROMEVONES

İstanbul-Yalova arası kısa mesafe olmasından dolayı,kargo ptt'nin kargo araçlarının kalkış saatlerinden önce verildiyse ertesi gün eline ulaşmış olur.
    Normalde 2 gün sürüyor.

Bugün öğleden sonra saat 3-4 gibi kargoya verecek arkadaş. Cumartesi günleri kargoyu getiriyorlar mı peki malum yarın cuma..
  • belki pazartesiye sarkabilr
  • "ptt = Giden gelmiyor,acep ne iştir" sen bu türküyü okumaya başla

Ptt ile kargo gonderiştim Kadikoyden Maltepe ye 1 haftada gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 11 Şubat 2010; 11:10:00 >
  • yarın gelmezse pazartesiye sarkar
  • desenize beklicez pazartesiye kadar
  • Böyle konu var diye aynısından açmak istemedim.

Cumartesi yani dün saat 16:19 da Malatya'dan PTT kargoya verilen bir ürün Kocaeli'ye yarın(pazartesi) günü elime ulaşır mı acaba?
    Yoksa salı mı teslim ederler?

Bi de diyelim salı geldiler ben evde yoktum, kargo hemen tekrardan Malatya'ya gitmiyor değil mi?
    Şubelerinde biraz duruyordur herhalde?

Bilgisi olanlar yanıtlarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oKsEAt -- 21 Şubat 2010; 19:49:52 >
  • diyarbakırdan hataya ptt ile kargo kaç günde gelir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.