Şimdi Ara

^^NOKİA 5230 İNCELEMESİ^^ANA BAŞLIK!!(OYUNLAR,DUVARKAĞITLARI İLK SAYFAYA EKLENDİ) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
2
Favori
319.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrtbrc6378

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Evet dönüyor ve çok hassas, nerdeyse çapraz tutsam dönüyo.

Çok iyi.
    Kısmetse aybaşına siyahını alacağım.
    bende alacam ins
  • quote:

Orijinalden alıntı: xiaxle

Arkadaslar bu forumu canlandiralim biraz.
    Hangi programlari kullaniyorsunuz veya telefonda yapmamiz gereken onemli ayarlar varmidir?
    Hersey paylasalim.

Ben öncelikle " Labyrinth " isimli oyunu yükledim. Güzel bir sensör oyunu. Canım sıkıldıkça oynayıp stres atıyorum , kendi rekorlarımı kırmaya çalışıyorum İstenirse tüm bölümlerdeki süreler sıfırlanabiliyor.

Ondan sonra " Scribble " diye bir uygulama yükledim. Bu bi çizim programı paint olarak düşünün ama sadece renkler mevcut ve sadece çiziyorsunuz daire yapmak kare yapmak falan yok 14 Tane renk seçeneği mevcut.

Sonracığıma " Asphalt4 " isimli araba yarışını yükledim ne kadar beğenmesemde oyunu yeğenlerim iyi vakit geçiriyor

Ayriyetten bir çok tema yükledim. İstenirse kendime yüklediğim temaları buradan paylaşabilirim

• Şunu sormak istiyorum;
    S60V5 için,CorePlayer tarzı bir program var mı?
  • Ben GPS ile ilgili bisey soylemek istiyorum.
    Eski telefonum N96'da evimizin arka sokaginda yururken beni tam yolda gostermek yerine hemen yolun yanindaki tepelik/ormanlik bi alanda gosteriyordu. Yani 25-30 metre hataliydi. Ama dun gece 5230 ile denedigimde hic sasmadan beni yol boyunca adim adim tam olarak nerede oldugumu gosterdi. Ben GPS'de cok memnun kaldim acikcasi.
  • arkadaşlar bn bu telefonu almaya kara weridm ama lütfen size rica ediorum telefonunu menüsü tüm girişlerin fotolarını çekin güzel ses cıkıomu ışık sensörü yok diolar aklemde yok biraz şüphelendirdi lütfen yardımcı olun bnde 5230 ailesine katılcam çünkü ama sizde bilgi almak istiorum kapak dizaynı nasıl güzelmi teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BossBerkay

arkadaşlar bn bu telefonu almaya kara weridm ama lütfen size rica ediorum telefonunu menüsü tüm girişlerin fotolarını çekin güzel ses cıkıomu ışık sensörü yok diolar aklemde yok biraz şüphelendirdi lütfen yardımcı olun bnde 5230 ailesine katılcam çünkü ama sizde bilgi almak istiorum kapak dizaynı nasıl güzelmi teşekkürler

Sorulrınızın tüm cevapları ve daha fazlası İLK SAYFADAKİ İNCELEMEMDE MEVCUT.oRADA MENÜNÜN RESMİ,TELEFONUN DİZAYNI VE DAHA BİRÇOK BİLGİYİ PAYLAŞMIŞTIM.aRKADAŞLARIN DA KATKISIYLA OLDUKÇA GÜZEL İÇERİKLİ BİR İNCELEME OLDU.
    Lütfen soru sormadan önce biraz araştırma yapalım

• kardeşim onu demek istemedim penayla güzel kullanılıomu sesi nasıl cıkıo 5800 gibimi tek hoperlör ya 5800 oyunlarını yükleyebilrimiyiz bounce vesayre 8 gb alıcam onu alırken 8 gb olurmu bunları demek istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BossBerkay

kardeşim onu demek istemedim penayla güzel kullanılıomu sesi nasıl cıkıo 5800 gibimi tek hoperlör ya 5800 oyunlarını yükleyebilrimiyiz bounce vesayre 8 gb alıcam onu alırken 8 gb olurmu bunları demek istedim

Penaya gerek yok ben elimle kullanıyorum ama penaylada gayet rahat kullanılıyor. Tercih meselesi yani ben hiç penayı kullanmıyorum .. Sesi gayet güzel çıkıyor. ( Sokakta apachilik yapacak kadar değil ama yeterli ). 5800'e yüklenen herşey 5230'ada yükleniyor sadece oyunlar değil temalar , programlar vs 8 gb hafıza kartı sorun çıkarmaz bende 8'lik kullanıyorum şuan. 16 gb'a kadar yükseltilebiliyor hafıza.

• Tam ben cevap verecektimki ~Trabzon61~ herseyi gayet acik anlatmis.
    Ben bi ekleme yapayim, eger 5230 alacaksan 3G internet actir cunku 3G internetin varsa bu telefonun tum ozelliklerinden sonuna kadar faydalanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xiaxle -- 21 Mart 2010; 20:01:27 >
  • ya kamera önemli deil hoperlor we kalem olayı benı biraz tedirgin ediodu saglamlık iyimi gündüz kamera cekimleri nasıl kullanışlımı telefon ışık sensörü yok ya orasıda kafa karıstırıor ondan normal net paketi alıp girmek wifi gibimi bide şarjı nasıl gidio bn günde 50 mesaj cekerım 1saat müzik dinlerim kac gün gider sence kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BossBerkay -- 21 Mart 2010; 21:18:02 >
  • Racing thunder s60v5 de güzel bir sensör uygulaması
  • Pena gibi şeyi takınca telefonun görüntüsü kötü oluyor bende elimle kullanıyorum.
  • Evet, hatta penayi bilmeyenler insanlar tarafindan "o kalp ne lan hahaha" gibi sacma cumlelere maruz kaldim :P
  • 2 Adet Oyun

Solitaire
    Video:http://kisalt.tk/16v2
    Download:http://kisalt.tk/14ka

Draw the Line
    Video:http://kisalt.tk/3do2
    Download:http://kisalt.tk/yfh5

Ekleme:

5230'un kullandigi S60v5 Symbian isletim sisteminin ev kullanicilari tarafindan duzenlenmis bir firmware versiyonu videosu:http://kisalt.tk/665z

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xiaxle -- 22 Mart 2010; 0:31:00 >

• quote:

( Sokakta apachilik yapacak kadar değil ama yeterli )
  • BossBerkay

kardeş bende burda okuduğum yorumlarla aldım tel güzel...çok memnunum...çok msj atarsan tabiki çabuk biter ama mesela ben dün senin kadar 50 msj attım işte bugün 2 diş kaldı 3 diş kaldı öle yani...3 dişte bir 40 dk 50 dk konuşmayla gider....hesap et...ben yazılım güncellemedim güncelleyince şarjı daha iyi oluyo yazmıştı bir arkadaş o nedenle benim gördüklerim bu şekilde resmi gayet net 2 mp ama 3.2 gibi çekiyor ben sana eklerim çektiklerimi...sensör falan bunları o kadarda takma kafana güneş varsa genede hiç görünmüyor değil görünüyo o kadarda körlük derecesinde oldunu sanmam :):) ben zorlandım dokunmatikle yazmaya biras başta ama şimdi çok alıştım...parmakların çok büyük değilse sana uyar...kısa sürede alışırsın bence eksikleri var ama piyasada sağlamlık ses kalitesi foto kalitesi olarak birde şık görüntü olarak bunları birleştiren tek telefon AMA BU FİYATA DİKKATİNİ ÇEKERİM :)

• İyice düşündüm ve kamera flaşsızlığından dolayı vazgeçtim.
  • ya zaten kamera benım ıcın onemlı deıl okadar 2 ayda bir fotograf cekilirim zaten aksam ne çekilcem wifi ne yapcam gerek yok ewımde sınırsız internet war sani wifi olsa dısarıda girebilcem hepsi sifreli 3g war ama görüntülü konusma yok ne yapcam görünntülü konusmayı sankı herkes konusuo bnm icin hoperlör önemli bide kameranın netliği
  • quote:

İyice düşündüm ve kamera flaşsızlığından dolayı vazgeçtim.

yuh sende pire için yorgan yakıyorsun sırf kameranın flaşı yok diyede vazgeçilmezki.e tabi yine tercih meselesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

quote:

İyice düşündüm ve kamera flaşsızlığından dolayı vazgeçtim.

yuh sende pire için yorgan yakıyorsun sırf kameranın flaşı yok diyede vazgeçilmezki.e tabi yine tercih meselesi.

Sürekli fotoğraf çektiğim için mecburen flaştan vazgeçemedim.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.