Şimdi Ara

KKTC Telsim'den Süper Kampanya.Bizde İsteriz.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
4.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 adet hat

sadece 79 tl

1 sene boyunca ayda 200 kontör yükle sevgilinle 10.000 dk ve 5.000 sms bedava.
    ayrıca telsimlilerle konuşmak için 200 kontör hediye.

Biz de bu kampanyadan istiyoruz.
    Acaba kktc'deki arkadaşıma telefonları aldırsam Türkiye'de kullanabilir miyiz,sim kilit var mıdır?

• 1 sene boyunca ayda 200 kontor cok değil mi? (200kontor 35-40liradır sanırım)
    fiyat cok cok makul ama kontorlerden cıkarıyorlar acısını işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypnosse

1 sene boyunca ayda 200 kontor cok değil mi? (200kontor 35-40liradır sanırım)
    fiyat cok cok makul ama kontorlerden cıkarıyorlar acısını işte.

kıbrısta 100kontör 5tl :)
  • demekki her ay 10tl ödemesi gerek abonelerin:)
  • Vodafone kıbrısı tanımadığı için mi orada Telsim adı altında faaliyetine devam ediyor meraktan soruyorum karışıklık olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: SNIPER82

Vodafone kıbrısı tanımadığı için mi orada Telsim adı altında faaliyetine devam ediyor meraktan soruyorum karışıklık olmasın

aynen ya telsım mı kaldı artık :D
  • Bence yanlış bir düşünce hem Kıbrıs'ın ekonomik potansiyelinden vazgeçme hem de orjinal isminle ekonomik faaliyetine devam etme amaaan neyse herkes bildiği gibi yapsın
  • her ay 10 tl ödeme gibi bir şart yok.
    kontör yüklemezseniz sadece konuşma ve sms kampanyalarından yararlanamıyorsunuz.

"Kampanya kapsamında abonelere herhangi bir taahhütname imzalatılmayacaktır."
  • quote:

Vodafone kıbrısı tanımadığı için mi orada Telsim adı altında faaliyetine devam ediyor meraktan soruyorum karışıklık olmasın

vodafone kktc telsimi satın almadı diye biliyorum, kktc telsim ayrı bir firma suan sanırım
  • telsim buydu işte özlüyorum
  • http://www.kktctelsim.com/index.asp?menu=kampanyalar.sevgililergunu

Sevgililer Günü Kampanyası

Uygulama Esasları: Aşk Paketi kutularından çıkan promosyonlu Nokia 1202 cep telefonunu satın alan aboneler, Prepaid Hatları aktive ederek 200 kontör yükledikten sonra bir sonraki gün itibariyle ücretsiz görüşme ve sms gönderimine başlayacaktır.

KKTC Telsim Hizmet Merkezleri'nde ve KKTC Telsim Shoplarda satılacak olan 2`li Paket Fiyatı 79 TL`dir.

79 TL`lik kampanyalı cihazlar için yeni aboneliklerde kullanılmak üzere, 100 kontör yüklü Başlangıç Paketleri abonelere bedelsiz olarak verilecektir. ( Paketlerin içerisinde 2 adet 100 kontör yüklü hat mevcuttur )

Abone 200 kontör yüklediği takdirde 200 kontör Onnet Bonus ( 30 gün geçerli olmak üzere ) kazanacaktır.

30 günlük süre sonunda kullanılmayan dk. ve sms`ler geçerliliğini yitirecektir. Hattın iptal olması, faturalı hatta geçiş veya paket değişikliği durumlarında kalan dk. Ve sms`ler iptal edilecektir.

Her hat 200 kontör yükleyerek ilgili kampanyadan yararlanabilecektir. Yükleme yapmayan abone kampanyayı kullanamayacaktır.

Kampanya kapsamında abonelere herhangi bir taahhütname imzalatılmayacaktır.

Kampanya stoklarla sınırlı olacaktır.

Kampanyadan sadece Aşk Paketi satın alan aboneler paket içerisindeki nnumaralarla faydalanabilecektir.

Adil kullanım politikası gereğince de kendi aralarında 10.000 dk ve 5.000 sms kullanım hakları olacaktır. Ücretsiz 5000 Sms`i 1402 kısa numarasına mesaj atarak kullanabileceklerdir.rdir.

Sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için KKTC Telsim abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

10.000 dk. süre ve 5.000 sms bitimi sonunda kazanılan başka promosyon yok ise paket içi aramalar Aile Tarifesi'nin grup içi tarifesinden ücretlendirilir.

Kampanya paketlerinden her abone 1 paket satın alabilir.

2`li Paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

Kampanya bitiş tarihi 13 Şubat 2011`dir.
  • @gulenbebe
    Teşekkür ederim arkadaşım cevabın için gerçekten çok saçma bir durum olurdu aksi halde.
  • 100 knt 5 tl suna bak ya

bız nıe 20 lıra verıoz ya..tel.e bu kadar cok para veren tek ulkeyız sanırm..

dıger ulkelerde kampanyalar super...hatta bırınde haftasonları bedava konsuo ınsanlar bırbırleryle
  • KKTC VODAFONE'DA 5.ooo SMS 10 TL'YE TÜM DÜNYAYA ;
    peki ya bizde.?

YURT İÇİ ;...VODAFONE işte.
  • quote:

Hayır. Vodafone Yunanistan'da da faaliyet gösteriyor. Eğer vodafone ismini kullanırsa Yunanlılar küser diye hala telsim ismini kullanıyor.
  • biraz araştırmadan sonra yanlış bilgi verdiğimi gördüm. vodafoneun kktc telsimi almama gibi bir kararı vardı ihale döneminde ama almış. ve bence de kktc telsim adının sebebi setha'nın belirttiği gibi
  • Benzin ucuz, kontör ucuz, arabalar ucuz. Tabi en büyük nedeni vergilerin bizim ülkemizdeki gibi halkı dürtecek kadar olmaması. Demekki bir mal o fiyatlara satılınca da kâr edilebiliyormuş.
  • orcunsau

arkadasım aynen haklısın demekkı o fıyatada kar edılıp iş yapılabılıomus..kıbrısa mı tasınsak yaw..bu nedır bole
  • müthiş kampanya gerçekten bravo kktc telsime

yanlız isim olayına benimde canım sıkılıyor.kktc vodafone olmalı artık.
  • bunu bende merak ettim "Acaba kktc'deki arkadaşıma telefonları aldırsam Türkiye'de kullanabilir miyiz,sim kilit var mıdır?"
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.