Şimdi Ara

- (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
4
Favori
56.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam,teşekkürler.

İngilizce altyazı olacağına,Türkçe altyazı olsun tabi ki.
  • @imparatore mpq dosyalarından anlamam ama bişey sormak istiyorum.Cinematiclere altyazı ekleme gibi bir durumumuz var mı ?Yani altyazı eklenmiş videoyu oraya ekleyebilirmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeFSuH

@imparatore mpq dosyalarından anlamam ama bişey sormak istiyorum.Cinematiclere altyazı ekleme gibi bir durumumuz var mı ?Yani altyazı eklenmiş videoyu oraya ekleyebilirmiyiz?

Ben denemiştim olmamıştı eğer imparatore sen yapabiliyorsan bende tüm cinematiclerin uyumlu türkçe altyazıları var yardımcı olabilirim.
  • Cinematic'leri çevirebilecek arkadaşlar varsa diyaloglar elimde.Ben başladım ama çok ilerleyemem bu aralar yoğunum.mpq olarak oyuna ekleyemezsek bile çeviriler bittiğinde alt yazıları yükleyip video halinde internete verebiliriz.

Edit : @gooo mesajı şimdi gördüm.Alt yazılar varsa uğraşmadan internete yükleyebiliriz.Alt yazıları bana pm ile yollayabilirsen sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeFSuH -- 29 Ekim 2010; 23:50:56 >
  • quote:

Cinematic'leri çevirebilecek arkadaşlar varsa diyaloglar elimde.Ben başladım ama çok ilerleyemem bu aralar yoğunum.mpq olarak oyuna ekleyemezsek bile çeviriler bittiğinde alt yazıları yükleyip video halinde internete verebiliriz.

Edit : @gooo mesajı şimdi gördüm.Alt yazılar varsa uğraşmadan internete yükleyebiliriz.Alt yazıları bana pm ile yollayabilirsen sevinirim.

Tamam ben sana yollayaım sen koyarsın internete hem çeviride epey yanlış yapmışımdır onlara bi bakarsın hazırda duruyordu ama altyazı ile videoları birleştiremiyordum ben.
  • goooo sayesinde 6 altyazıyı bitirip filme monteledim.Şimdi tek gereken şey 7. altyazı.Tyrael'in worldstone'u yok ettiği cinematic.Altyazısı,almanca altyazısı ya da diyaloğunu bulan biri bana pm atsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goooo

quote:

@imparatore mpq dosyalarından anlamam ama bişey sormak istiyorum.Cinematiclere altyazı ekleme gibi bir durumumuz var mı ?Yani altyazı eklenmiş videoyu oraya ekleyebilirmiyiz?

Ben denemiştim olmamıştı eğer imparatore sen yapabiliyorsan bende tüm cinematiclerin uyumlu türkçe altyazıları var yardımcı olabilirim.

Bu planlar dahilindeydi. Ö.M. ile ulaşırsan yardımcı olabilirim.
  • Kolay gelsin ya bende mahrumum diablo 2'nin esrarengiz evreninden bi ara kurdum windows 7 problem çıkardı saolsun her oyunda olduğu gibi, ama iyidir, ben inanıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: imparatore

quote:

Orijinalden alıntı: goooo

quote:

Bu planlar dahilindeydi. Ö.M. ile ulaşırsan yardımcı olabilirim.

Dün gece altyazıları düzenledim,videolara gömdüm.Şimdi mpq haline çevirmeye çalışacağım.Ona göre imparatore ben yaptım veya yaparım sen yapma dersen yapmam.

Edit : Deneme başarısız oldu,videolar açılmıyor yani.Sanırım boyut artınca kabul etmedi.Eğer ihtiyaç olursa düzenlediğim altyazıları atabilirim.goooo'nun altyazılarında imla hataları var ama çeviri güzel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeFSuH -- 30 Ekim 2010; 13:10:53 >

• tyrael'ın ne dediği anlaşılmıyor altyazısı var mı bilmem eğer bulabilirseniz çok iyi olur.
  • Evet farkettim.Onun için bir şeye ihtiyaç yokmuş yani altyazılar bitti ama mpq'yu extract ettiğimde videolar .bik şeklinde çıktı.onu aviye çevirip altyazı gömüp tekrar bik'e çevirdiğimde boyutlar dehşet artıyor.Buna çözüm bulabilirseniz,altyazılar tamamdır yani.imparatore istersen özel mesajdan atabilirim altyazıları...
  • quote:

Evet farkettim.Onun için bir şeye ihtiyaç yokmuş yani altyazılar bitti ama mpq'yu extract ettiğimde videolar .bik şeklinde çıktı.onu aviye çevirip altyazı gömüp tekrar bik'e çevirdiğimde boyutlar dehşet artıyor.Buna çözüm bulabilirseniz,altyazılar tamamdır yani.imparatore istersen özel mesajdan atabilirim altyazıları...

Evet alayım. Teşekkürler.
  • Sanırım yamanın çıkması yakınlaştı.Başarılar ...
  • Kolay gelsin yeniden
  • abi bekliyoruz biri tahmini bir süre versin
  • bu oyunu zamanında oynamayı çok istedim ama malum dilden dolayı oynayamadım. eğer bu yama biterse diablo 3 öncesinde bunu bitirmek çok güzel olacak. tahminimce d3 ün çok seveni var ve türkçe yama çıkar diye umut ediyorum. sizlere kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 1 Kasım 2010; 12:13:24 >
  • diablo 3 e çıkmayacak da neye çıkacak
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz =) Bitsin artık .. Imparatore Seni bu arada tebrik ediyorum .. tek başına kaç aydır bununla uğraştın ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: güllaççı

widescreen yamasını deneyen oldu mu hiç oyunun ?

Ben yaptım süper oldu. Hatta forumda bi yere aşmıştım bi konu...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.