DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
> Elektrikli Şofben Nasıl Bağlanıyor ? (Yardım)
3
Cevap
0
Favori
7.235
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> > Elektrikli Şofben Nasıl Bağlanıyor ? (Yardım)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2114 Mesaj
      05 Şubat 2010 13:53:24
      Arkadaşlar ani su ısıtıcı aldım fakat servisini kurulum için aradığımda evdeki hattın yeterli olmayacağını (daha tüm elektrik tesisatı yeni yapıldı evin) sigortadan itibaren bir kablo çekilmesi gerektiği gibi saçma birşey söyledi anlayamadım..Doğruluk payı nedir? Elektrikçi çagıracağım duruma göre

Elektrikli Sofben kullanan arkadaşlar nasıl kullanıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XnetaS -- 5 Şubat 2010; 13:56:31 >

• Yarbay
      2114 Mesaj
      05 Şubat 2010 13:57:53
      Güncel^^

• Android Beta Kullanıcısı
      1181 Mesaj
      05 Şubat 2010 14:04:54
      bu gibi şofbenlerde sigortadan ayrı bir kablo çekilmesi gerekiyor yanılmıyorsam. normal elektrik tesisatı kaldırmıyor.

• Yüzbaşı
      364 Mesaj
      01 Nisan 2010 23:27:00
      selamlar benim başımdada aynı sorun var neyseki bir stajer yada anlayan arkadaşı eve getirip taktıracağım sigorta tablosunden yeniden hat çekilecekmiş sanırsam acaba bana gerekli malzemeleri söyleyebilirmisiniz ben önceden kendim malzemeleri almak istiyorum
      not:sigorta tablosu ile banyonun arasındaki mesafe yaklaşık 15 metre acaba kac mm lik hangi kablodan almak gerekir vede başka hangi malzeme gerekiyor yazarsanız sevinirim

Cin Shenzhen de yasiyorum
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> > Elektrikli Şofben Nasıl Bağlanıyor ? (Yardım)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.