DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
megane2 sol dikiz aynası nasıl sökülür?
2
Cevap
0
Favori
4.224
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Renault >> megane2 sol dikiz aynası nasıl sökülür?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      219 Mesaj
      04 Şubat 2010 11:16:51
      merhabalar
      2005 megane 2 nin şöför tarafındaki aynayı sökmem gerekiyor. aynalar elektrik kumandalı. internette aradım fakat nasıl söküleceği ile ilgili bilgi bulamadım .
      kendim aynanın kapı kolu üzerindeki iç tarfındaki kapağı söktüm. 1 adet trox vida var ve 1 adet kablo soketi var. bu vidayı söksem ve kablo soketinide çıkarsam ayna çıkarmı yoksa gizli vida veya kulakçık falanda varmı ki.
      yardımlarınızı bekliyorum.
      selamlar

Satılık Pilot CAPLESS Siyah dolmakalem.
    • Teğmen
      186 Mesaj
      16 Şubat 2011 15:09:19
      Belki soran olur bende cevabını çok aradım bulamadım, İçerden arkadaşın dediği gibi ayna kapı kolu üzerinde kapağı çıkarınca bir torq vida var bunu açın sonra dışardan çekince direk elinize geliyor zaten sonra dış kapağınıda tornovida ile tırnaklardan açarsınız toplam sökme takma 2-3 dakika sürüyor.

• Yarbay
      2785 Mesaj
      13 Haziran 2011 14:13:57

quote:

Orijinalden alıntı: 1 Ocak 2011

Belki soran olur bende cevabını çok aradım bulamadım, İçerden arkadaşın dediği gibi ayna kapı kolu üzerinde kapağı çıkarınca bir torq vida var bunu açın sonra dışardan çekince direk elinize geliyor zaten sonra dış kapağınıda tornovida ile tırnaklardan açarsınız toplam sökme takma 2-3 dakika sürüyor.

Eyvallah

Xigmatek Pantheon
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Renault >> megane2 sol dikiz aynası nasıl sökülür?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.