Şimdi Ara

AVEA GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT TEK KONU TEK BAŞLIK (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
751
Cevap
4
Favori
84.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yakita

quote:

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi

quote:

Bir sorum olacak. Haber mesajları için, "Haber" yazıp, 1905'e gönderdim ancak iletim mesajı gelmedi. Ne yapmam lazım?

Tekrar göndermeyi dene dostum. Ayrıca bazen sistem algılayamayabiliyor, küçük harflerle gönderdiysen, büyük harflerle yazıp göndermeyi dene.

"haber, "Haber" ve "HABER" de yazdım ama nafile... İki gün önce de iletim mesajı gelmemişti. Sürekli deneyeceğim artık...

Geçici bir sorun var demek ki.

• quote:

Bir sorum olacak. Haber mesajları için, "Haber" yazıp, 1905'e gönderdim ancak iletim mesajı gelmedi. Ne yapmam lazım?

"haber" yazmadın dimi :) tırnak işaretlerini yazmayın sakın,sadece HABER yaz 1905 e gönder,iletim mesajı gelmezse üst üste tekrar tekrar göndermeye gerek yok acele etme bekle sonucu.
    iletim mesajı gelmese bile haberler gelmeye başlarsa üyeliğin başlamış demektir.Zaten bu aralar çok az haber geliyor,sanırım Avea çalışanları mı galatasaray çalışanları mı bilemem tatildeler galiba.Bu aralar Rijkaard'ın basınla arası iyi değil,15 antrenmandan sadece 3 ünü basına açmışlar,basın çok kızgın.Adam haklı,türk futbolcusu basından çok etkileniyor,hem Arda demiştir basını almayın antrenmanlara Hocam diye.

ister ufak yaz ister büyük farketmez ister haber ister HABER farketmez çünkü türkçe karakter yok bu kelimede.
    Hattın faturalı ise ve heryöne bedava var ise, 0212 444 0 905 şeklinde tuşlayarak ara sor durumu,sorunu.Gole kontör gole dakika kampanyalarını da takip et istersen önümüzdeki haftalarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

quote:

"haber" yazmadın dimi :) tırnak işaretlerini yazmayın sakın,sadece HABER yaz 1905 e gönder,iletim mesajı gelmezse üst üste tekrar tekrar göndermeye gerek yok acele etme bekle sonucu.
    iletim mesajı gelmese bile haberler gelmeye başlarsa üyeliğin başlamış demektir.Zaten bu aralar çok az haber geliyor,sanırım Avea çalışanları mı galatasaray çalışanları mı bilemem tatildeler galiba.Bu aralar Rijkaard'ın basınla arası iyi değil,15 antrenmandan sadece 3 ünü basına açmışlar,basın çok kızgın.Adam haklı,türk futbolcusu basından çok etkileniyor,hem Arda demiştir basını almayın antrenmanlara Hocam diye.

ister ufak yaz ister büyük farketmez ister haber ister HABER farketmez çünkü türkçe karakter yok bu kelimede.
    Hattın faturalı ise ve heryöne bedava var ise, 0212 444 0 905 şeklinde tuşlayarak ara sor durumu,sorunu.Gole kontör gole dakika kampanyalarını da takip et istersen önümüzdeki haftalarda.

Müşteri hizmetlerini boşuna arama bi halt yemiyorlar. Bende gönderiyordum iletildi raporu gelmiyodu. Aradım müşteri temsilcisini kadın diyo mesaj göndermemişsiniz. Diyorum 50 tane gönderdim belki. Yok diyor burda gözükmüyor. E iletilmiyo zaten sorun orda diyorum anlamıyor zaar. Burnumdan getirmişti resmen. Sonra gün oldu hattmı taşıdım başka operatöre. Sonra tekrar döndüm kartalcelle. Bu sefer de Haber yazıp göndermeden mesajlar gelmeye başladı.,

Bir başkadır benim avea'm

• Ayrıca kız arkadaşım da kullanıyor. O da haber falan yazmadı ama ona da mesaj gidiyor ve bunu iptal etme gibi bir şansımız yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Ayrıca kız arkadaşım da kullanıyor. O da haber falan yazmadı ama ona da mesaj gidiyor ve bunu iptal etme gibi bir şansımız yok

normalde iptal yazıp 1905 e gönderince iptal oluyor ben ücretli olacağı zaman iptal etmiştim,baktım ücretsiz süreyi uzattılar 1 hafta sonra tekrar üye oldum.
    Bir yakınım (bayan) dedi çok mesaj geliyor sürekli spor futbol sevmiyorum iptal ediver dedi,iptal etmeye çalıştım mesaj geldi zaten üyelik ücretsiz diye.Zaten ücretsiz olduğu için iptal etmeye gerek yokmuş,ama müşteri hizmetlerini aradım iptal ettirdim ancak.
    Bir akrabamı da kartalcell yapmıştım,en,ştem beşiktaşlı hemde fanatik,bende eşini(kız kardeşimi) kendisini,sık konuştuğu 2 arkadaşını Kartalcellli yapmıştım,kız kardeşim de sinir oldu futbol mesajlarına,onu da iptal edemedik nasıl osla bedava diye mesaj geliyor iptal etmiyorlar.

Müşteri hizmetlerini bizzat arayıp iptal ettirebildik.

• quote:

quote:

Yok tırnak işareti falan eklemedim Gerçi bu haber midir bilmiyorum ama geçen gün; "1905" ten mesaj geldi. "Galatasaray-Belgrad maçına 2 adet bilet kazanmak için en çok mesajı sen gönder bileti kazan vs". Şimdi bu haber mesajı değildir heralde? Bir de son 3 gündür gelen tek mesaj bu

• quote:

quote:

quote:

Yok tırnak işareti falan eklemedim Gerçi bu haber midir bilmiyorum ama geçen gün; "1905" ten mesaj geldi. "Galatasaray-Belgrad maçına 2 adet bilet kazanmak için en çok mesajı sen gönder bileti kazan vs". Şimdi bu haber mesajı değildir heralde? Bir de son 3 gündür gelen tek mesaj bu

Haberler 1905'ten geliyor. Yani olmuş demektir.

• Benim üyeliğim yok ama devamlı 1905ten mesajlar geliyor. Herhalde otomatiğe bağladılar.
  • Sistemde sorun var o zaman. Hazırlık maçında mesaj gelmemişti. Düzelir umarım.
  • quote:

Sistemde sorun var o zaman. Hazırlık maçında mesaj gelmemişti. Düzelir umarım.

sorun değil de geç düşmüş olabilir jeton aveanın. Bundan sonra hepsi gelecektir bence
  • Abonelik olmayanlara gönderiyorlar ama abonelik isteyenleri de abone yapamıyorlar. Aveayı anlamak zor.
  • geçtiğimiz ay sonuna doğru yani haziran sonuna doğru 5 tl yükleyene 30 tl bedava kampanyası yapılmıştı

bu ay da var mı böyle birşey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionking42

geçtiğimiz ay sonuna doğru yani haziran sonuna doğru 5 tl yükleyene 30 tl bedava kampanyası yapılmıştı

bu ay da var mı böyle birşey?

O size özel mesajıdır dostum. Yani hattı kullanan kişiye özel mesajdır. Bütün avea için geçerli değildi. Mesela dün babamın telefonuna 31Temmuza kadar 20Tl yükleyin, her yöne 120dk kazanın mesajı geldi. Tüm aboneler için geçerli olan kampanyalarıwww.avea.com.tr adresinden takip edebilirsin.
  • quote:

Yanılabilirim ama sanıyorum Belgrad maçına bedava bilet kazanma kampanyası için sana gelen mesaj 1905 Haber bülteni aboneliğiyle akalı değildir.O mesaj haber paketine üye olmayanlara da geliyordur,o bir kampanyanın duyurulma mesajıdır.Yeri gelmişken söyliyeyim,bedava bilet kazanmak için en fazla mesaj atan kişilerden olmak gerekiyor,ve SNS paketi aldıysanız,SMS paketinden gider deyip paso mesaj atmayın,heryöne yada şebeke içi SNMS paketi almış olsanız bile bedava bilet için atılan mesajlar SMS paketinden gitmez,hattınızdaki ücretten düşer yada faturanıza yansır.
    Daha önce bu hataya düşen arkadaşlar olmuştu,SMS paketim vardı ama kontörlerimden gitmiş demişlerdi.Biz kendilerini bilgilendirdik burda ama malesef sorun yaşandıktan sonra bilgi vermek aklımıza geldiği için olan arkadaşların parasına oldu.

Beni takip edenler bilir,birçok durum sorun yaşanmadan önce ben burda daha önceden haberleri bilgileri olsun diye yazarım.Bazen zamanımız olmuyor,vakit ayıramadığımız zamanlar oluyor.Aslında bu SMS konusu aklımdaydı,sorun yaşanmadan yazmak istemiştim.

Bedava bilet kazanmak için en fazla mesaj atan kişilerden olmanın bazı püf noktaları var,bunlardan biri,mesaj size geldiği andan itibaren mesaj atmak lazım,ve genellikle bu mesaj atmanın süresi var,mesela size mesaj geldikten sonra atmaya başlıyorsunuz,3 saat sonra kampanya bitiyor,yani belirli süreye kadar en fazla mesaj atan kazanıyor.Bu kampanyalara katılan varmı bilemiyorum.Bu gönderilen SMS mesajlarının ücreti de,normal mesaj ücreti gibi değildir herhalde?

• ARkadaşlar,Uzun zaman önce açtığımız ESki Açık tarifesiyle ilgili başlığa yazacağımız soru ve yorumları buraya yazalım.Burdan devam edelim,forumda gereksiz yere ekran dolmasın.

O başlığa soru olarak yazılmış,burdan cevap yazayım hemde bir durumu haber vermiş oluruz.

Eski Açık tarifesine başka operatörlerden gelenler için 49 TL olan fiyat kampanyasına katılım 31 Temmuz 2010 da son bulacak.Bu ne demek açıklayalım:
    GSMobile Taraftar hattının Eski Açık Tarifesi var,bilmeyenler için az tekrar yapayım,

Bu tarifenin paket fiyatı normalde 60 TL,ama başka operatörden gelenlere indirim var,paket fiyatı 49 TL olarak sunuluyor başka operatörden gelenlere.

49 TL paket fiyatının içerisinde:

Tüm Avea ve GSMobile Yönlerine 5000 dakika görüşme hakkı,

Ev-İş,Sabit Hat yönlerine 1000 dakika görüşme hakkı,

Turkcell ve Vodafone Yönü ile 750 dakika görüşme hakkı,

Toplamda 6750 dakika bedava mı dersiniz ücretsiz mi dersiniz görüşme hakkı veriliyor 49 TL karşılığında.

Bu fiyata bu dakikaların piyasadaki en iyi 2 tarifeden biri olduğu sanırım tüm telefon abonelerince kabul ediliyor.

Eğer 49 TL indirimli ücretle (başka yönden gelenlere) faydalanmak istiyorsanız,acele ediniz,3 gün kaldı,31 Temmuzda geçişler yada katılım bitecek.31 Temmuzdan sonra başka operatörden gelseniz de 49 Tl değil 60 TL den konuşursunuz,indirimli fiyattan konuşma kampanyasına katılmak için son günler.

Arkadaşların sürekli sorduğu ve merak ettiği durum,31 temmuza kadar mı 49 TL,31 Temmuzdan sonra 60 TL mi olacak faturalar sorusu,hayır arkadaşlar,
    31 Temmuz kampanyaya kayıt bitiş tarihi,31 temmuza kadar bu tarifeye kampanya kuralları içerisinde yani başka yönden gelerek katılırsanız,tarifeye zam gelmedikçe sürekli 49 TL ücretle konuşacaksınız.Diyelimki tarifeye zam geldi,60 TL paket fiyatı 70 TL oldu,bu sefer siz indirimli konuşmaya devam edeceksiniz,başkası 70 TL ye konuşurken siz 55 TL yada 50 TL fiyattan konuşacaksınız.Bu konu benim için de çok önemli olduğu için en az 3 kere sırf bu konuyu netleştirmek için GSMobile Müşteri hizmetleriyle görüştüm.Anlattığım cevapları aldım.Birçok tanıdığımı bu tarifeye geçirmiştim,beni de baya ilgilendiriyor çünkü.

Tekrar söylemek gerekirse,31 Temmuz indirimli kampanyaya katılım için son tarih,49 TL fiyattan konuşmak için son tarih değil,49 TL ücret devam edecek tarifelere zam gelinceye kadar,tarifelere zam gelse de,siz yeni fiyata uygulanacak indirim oranı düşülerek yine indirimli fiyattan konuşacaksınız.İndirim oranı size herzaman yansıyacak,çünkü siz başka operatörden geldiğiniz için sürekli indirimli fiyat size yansıyacak.(Bana Söylenen Müşteri Hizmetlerinden)

Şimdi burda her ne kadar Galatasaray kulübümüzün kazanması için anlatımlar yapsak da ben öncelikle siz arkadaşlarımın da menfetini yararını her zaman düşünen biriyim.Eğer Avea size uymuyorsa,bu tarife çok uygun olsa bile avea size uymuyorsa,Vodafone Cep Limitsiz 55 TL paketini alternatif olarak düşünmenizi tavsiye ederim.Hem şu tarih itibariyle cepten internet paketlerinde vodafone oldukça diğerlerinden avantajlı.
    Tabi bu önerim 50 TL ve 60 TL arasında tarife parası verebilecekler için.

• 1905. mesajımı buraya atmayacam da hangi konuya atıcam. Haydi herkes Gsmobileli olmaya.
  • Selam arkadaslar. Bu blackberry kampanyasında vadeyi azaltamıyomuyuz illa 24 ay mı ödememiz gerekiyor. 12 ay ödeyemiyomuyuz acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallen_king
    Selam arkadaslar. Bu blackberry kampanyasında vadeyi azaltamıyomuyuz illa 24 ay mı ödememiz gerekiyor. 12 ay ödeyemiyomuyuz acaba.

BlackBerry'i aveadan alacaksanız şuna dikkat; BIS aboneliği ile sadece cihaz üzerindeki tarayıcıdan internete girebilirsiniz, msn,twitter veya cihazı modem olarak kullanmak için ayrıca internet paketi almanız gerekiyor, Avea ve Vodafone'da böyle, Turkcell'de ise BIS paketini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bilginiz olsun, ben de Avea'dan alacaktım vazgeçtim.
  • Hepinize teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı. Bugün 1905'ten bir mesaj daha geldi. Maça 2289 Mercan formayla çıkılacak diye. Oldu galiba haber mesajı
  • quote:

Hepinize teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı. Bugün 1905'ten bir mesaj daha geldi. Maça 2289 Mercan formayla çıkılacak diye. Oldu galiba haber mesajı

Bugün de bana gelmedi bu maç bilgileri.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.