Şimdi Ara

AVEA GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT TEK KONU TEK BAŞLIK (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
751
Cevap
4
Favori
84.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ouz77

Arkadaşlar bu tarifede 2000 dakikadan ne kadar kaldığını nasıl öğreniyoruz ?

evet bende merak ediyorum nasıl öğreniliyor?
  • Hocam sadece 9333 u arayarak öğrenebiliyoruz sanırım. Ben bu sekilde buldum çözümü ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Hocam sadece 9333 u arayarak öğrenebiliyoruz sanırım. Ben bu sekilde buldum çözümü ;)

aa evet orda tüm bedavaları sölüyor ama avea içi ve heryönü toplayıp sölyüyor herneyse hiç yoktan iyidir :) çok tşk.
  • 9333 u aradığınızda ayrıntılar için tiklarsaniz öğrenebilirsiniz

• Üstadlar aylık 2000 dakika kazanabilmek için ayın dolmasını mı beklemek gerekiyor? Ben gecen ayın 10 unda yükleme yapmıştım. Bugün dolacak ama ne zaman dolacak? Magdur kalmak istemiyorum o yüzden bitince mesaj geliyormu acaba? Acil yazarsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: onururgu

arkadaşlar faturamda sms alma diye bi ücret var ayrıntı istedim gördümki gece 3.52 . 4.01 , 4.15 de üç tane mesaj almışım 9220 den nedir bu servis nette aradım bulamadım gerçekten canım sıkıldı çözemedim gitti mesaj başı 1.391608 ücret yazmış 4 küsür param boşuna gitmiş bilenlerden yardım bekliyorum

heralde bilgi servisleri fal gibi bişey olması lazım çok da pahalı bi hizmetmiş konuşurken hiçbişeye basmamak gerek bu avea da

benimde faturamda aynı 9220 nolu servis için 1,39 TL ücret yansıtılmış araştırdım bulamadım senin yorumu gördüm :) ve müşteri hizmetlerini aradığımda aldığım cevap sim rehberini yedeklediğim içinmiş. Ben daha önce turkcell kullanıyordum yedeklemeye ücret almazlardı sadece yedeği sim karta cekince alırdı. Artık Aveadan sim yedeklemesi yapmam :)

• Arkadaşlar turkcell hattım var şu an. 21 TL'lik tarifeye taşımayı düşünüyorum hattımı. Nedir yorumlarınız? Gereksiz ücretlendirme falan olmuyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denerod

Arkadaşlar turkcell hattım var şu an. 21 TL'lik tarifeye taşımayı düşünüyorum hattımı. Nedir yorumlarınız? Gereksiz ücretlendirme falan olmuyor değil mi?

O dediğin tarifeyi kullanmadım fakt diğer tarifelerde ekstra ücret durumları olsa da birkaç tlyi geçmiyor.
  • Herkes öve öve bitirememiş de acaba ben başka bir mobil servis kullanıyorum da haberim mi yok!

GsMobile Hat ve Laptop'ımda GSMobile 3G İnternet kullanıyorum ve ikisinden de memnun değilim.Tarifenin üzerinde rakamlar ödüyorum.Hele ki tarife aşımlarında 2 katı fatura yolluyorlar.Müsteri Hizmetleri tam bir fiyasko...İnternetim 8Gb.sınırlı ve 8Mbite kadar hız temin ediyor güya ama aldığım 3Mbiti geçmiyor.Kullanım aşımı olmasın diye ek internet paketi istiyoruz 8Gb sınırlı ek paketi aylık 59tl ye veriyorlar.Bu paketi aldıktan sonra birde eğer siz arayıp iptal ettirmezseniz her ay 8+8 ödüyorsunuz.Güya,bir ay kullanmadığım kotayı diğer aya aktarıyorlar ama yalan...ne yapıp edip 8 gb.tı tamamlıyorlar.

Kısacası....Ben memnun değilim!
  • Arkadaşlar, GS Mobile hatta sahibim normal hat faturalı değil...

Bunu faturalıya geçirmek istiyorum acaba uygun tarifeler var mı bildiğiniz ? Faturalıya geçerken GS Mobile'dan çıkmak istemiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Arkadaşlar, GS Mobile hatta sahibim normal hat faturalı değil...

Bunu faturalıya geçirmek istiyorum acaba uygun tarifeler var mı bildiğiniz ? Faturalıya geçerken GS Mobile'dan çıkmak istemiyorum...

Dostum sana neler lazım? Ayrıca aylık kaç tl aralığında olması gerekir? Bunları söylersen yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRKO

quote:

Dostum sana neler lazım? Ayrıca aylık kaç tl aralığında olması gerekir? Bunları söylersen yardımcı olabilirim.

Ben taraftar konturluden avea faturalıya geçtim. Her yöne 300 dakika avealılarla 3000 dakika her yöne 3000 mesaj hakkı var. 22 TL, 10 lira daha verirsen 1GB internet veriyorlar.
  • quote:

quote:

Bana aylık 150-250 dk arası bi konuşma olsun. 2-3 bin civarıda sms olsun yeter...

Fiyat olarak 25-30 arası ideal benim için. Ama şunu söyliyim GS Mobile'dan çıkmak istemiyorum. Yoksa bi üstte ki mesajda arkadaşın dediği tarifeyi biliyorum ama Avea'ya geçmek istemiyorum GS Mobile'ı bırakıp...

• quote:

quote:

quote:

Bana aylık 150-250 dk arası bi konuşma olsun. 2-3 bin civarıda sms olsun yeter...

Fiyat olarak 25-30 arası ideal benim için. Ama şunu söyliyim GS Mobile'dan çıkmak istemiyorum. Yoksa bi üstte ki mesajda arkadaşın dediği tarifeyi biliyorum ama Avea'ya geçmek istemiyorum GS Mobile'ı bırakıp...

Faturasızda kalıp 12 tlye seç 200 paketi alıp heryöne 200 dk + 10 tlye de seç mesajlaş paketi heryöne 5000 sms alabilirsin.
    Faturasıza geçerim diyorsan....
    Size 15lik tarife uyar. Detaylar linkte...
    http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/Muhtesem15likGsMobileTarife

Tarifede 1000 sms var. Fakat yetmezse 15 tlye 3000 sms
    http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/Dev3000SMS

veya 12 tlye hy1000+ aveaiçi 10000 sms alabilirsiniz.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/100010000SMS

Size 30 tl civarı malolur...

• Faturalı pek yok gibi GS Mobile'da kardeşim o yüzden şu seç olayını sevdim ben. Şimdi 12 TL'ye 200 dk. 10 TL'yede 5000 sms varmış baya güzel bişey gibi geldi bu bana

Peki şuanda 1000+10000 sms var. Onu nasıl iptal ettirecem. Ay başı oldu mu sorgusuz sualsiz kesiyorlar parayı o yüzden yapamam bu seç'i. Bunu nasıl iptal ettirebileceğimi biliyo musunuz ?

Şuan iptal ettirsem aboneliği şuan ki sms'lerim yok olmaz umarım...
  • quote:

Faturalı pek yok gibi GS Mobile'da kardeşim o yüzden şu seç olayını sevdim ben. Şimdi 12 TL'ye 200 dk. 10 TL'yede 5000 sms varmış baya güzel bişey gibi geldi bu bana

Peki şuanda 1000+10000 sms var. Onu nasıl iptal ettirecem. Ay başı oldu mu sorgusuz sualsiz kesiyorlar parayı o yüzden yapamam bu seç'i. Bunu nasıl iptal ettirebileceğimi biliyo musunuz ?

Şuan iptal ettirsem aboneliği şuan ki sms'lerim yok olmaz umarım...

Paketi iptal etmek için:
    IPTAL 11000" yazıp 4905'e SMS göndermeniz yeterlidir.
    Bu olmazsa IPTAL yazip, 3900’a SMS gönderebilirsiniz.
    30 gün boyunca silinmemesi lazım smslerin.

Bir de bunu buldum. Bu da iyi duruyor. Gereksiz sms yok hemde heryöne üstelik 300 mb nette var..

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/HerYoneSMSPaketi

Bende bu gece aveadan geçiyorum GSMobile'ye. Açıkcası çok avantajlı şeyler yok ama sırf GS için geçeceğim. Bazen bu GS sevgisi için bizi kullandıklarına kızmıyorum da değil hani

• İptal ettirdim kardeşim çok teşekkür ederim :)

Bu S.E.Ç kampanyasından yararlancam artık bende ay başı olunca artık...

Kardeşim kulübe katkı sağlamak zararın yoksa benim için değerli birşeydir. Sen geç GS Mobile'a inan için rahat ediyo
  • Gsmobileye gecmek istiyorum tavsiye edermisiniz ? Aveayim numarami tasicam ucret isterlermi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 17 Ekim 2013; 9:45:51 >
  • Muhteşem 15lik tarifesinden muhteşem 25lik tarifesine geçmek istedim olmaz dediler ne yapmam gerekiyor?
  • cilic C kullanıcısına yanıt
    bana da aynısını yaptılar hattı kapattırdim hiçbir yere geçemiyormusuz 44luk tarife haricinde.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.