Şimdi Ara

AVEA GSMobiLe TEK TAKIM TEK YÜREK TEK HAT TEK KONU TEK BAŞLIK (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
751
Cevap
4
Favori
84.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bradenburg

Gs mobile sampiyon tarife ile sms paketini birlikde kullanabiliyormuyuz tarife ici 1905 dk + sms paketi birlikde kullanabilirmi

Evet kardeşim.
  • Arkadaşlar benim bir sorum olacak şimdi ben gsmobile ye geçtim diyelim genç paket kampanyasına katıldım + arakazan +GECE yazıp 2101 e yollayıp gibi bütün tarifelere kayıt yaptırabilirmiyim bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun çok aç gözlü gibi durdum yaw :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Travma_ -- 15 Kasım 2011; 12:54:57 >
  • Ben faturali bir kullanıcıyim. Fakat bugün TLye geçeceğim. Çünkü daha ucuz tarifeler var, neden faturalilara böyle kampanyalar yapılmıyor. Mesela bal tarifeleri gibi 30 tlye 500 dk 500 sms 500mb internet gibi kampanya faturalida Yok. Ben 15 lik tarife kullanıyorum birde 100mb internet aldım oldu sana 24 lira. Neden 6 lira daha verip daha çok konuşma mesaj internet kullanmayayim ki. Neden böyle faturalilara güzel kampanyalar çıkmıyor anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

Ben faturali bir kullanıcıyim. Fakat bugün TLye geçeceğim. Çünkü daha ucuz tarifeler var, neden faturalilara böyle kampanyalar yapılmıyor. Mesela bal tarifeleri gibi 30 tlye 500 dk 500 sms 500mb internet gibi kampanya faturalida Yok. Ben 15 lik tarife kullanıyorum birde 100mb internet aldım oldu sana 24 lira. Neden 6 lira daha verip daha çok konuşma mesaj internet kullanmayayim ki. Neden böyle faturalilara güzel kampanyalar çıkmıyor anlamıyorum

Merhaba,

Avea, çok cazip kampanyaları ile belirli dönemlerde tüketicilerin karşısına çıkmaktadır. Abonelerimizden gelen önerilerle geliştirilen yeni kampanyalarımız resmi Internet adresimiz olanwww.avea.com.tr'de de duyurulacaktır.

Bilgilerinize Sunarız.

• Ağustosta hattımı taşıyıp GSMobile Dört Dörtlük Tarifeye geçtim. 12 aylık taahüt imzaladım, forma gelmeyince 1-1.5 ay önce müşteri hizmetlerini aradım aman kaydınız alınmamış diyip kayıt oluşturdular. klup sizi arayıp adres alacak dediler ve fakat arayan soran olmadı. sonrasında bir daha aradım kayıt alındı dediler, cebime talebiniz gerçekleştirilmiştir diye bir mesaj geldi hala forma yok. bu hafta başında artık telefonla olmayacak diyerek internetten form doldurdum buna da cevap yok. Sizce ne yapayım arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordHun

Ağustosta hattımı taşıyıp GSMobile Dört Dörtlük Tarifeye geçtim. 12 aylık taahüt imzaladım, forma gelmeyince 1-1.5 ay önce müşteri hizmetlerini aradım aman kaydınız alınmamış diyip kayıt oluşturdular. klup sizi arayıp adres alacak dediler ve fakat arayan soran olmadı. sonrasında bir daha aradım kayıt alındı dediler, cebime talebiniz gerçekleştirilmiştir diye bir mesaj geldi hala forma yok. bu hafta başında artık telefonla olmayacak diyerek internetten form doldurdum buna da cevap yok. Sizce ne yapayım arkadaşlar?

Bende bi ara eski açık tarifesinden faydalanarak forma kazanmıştım. Formalar çok geç gelmişti. Birkaç kez aradım hatta. Şikayetvar.com sitesine yazın, twitterden ve facebooktan bu sorununuzu devamlı iletin. Bu sizin hakkınız formanız geç de olsa gelecektir eminim.

Bende sizin bulunduğunuz tarifeye geçmeyi düşünüyorum avea kamudaki kontratım bitince.

• quote:

Orijinalden alıntı: LordHun

Ağustosta hattımı taşıyıp GSMobile Dört Dörtlük Tarifeye geçtim. 12 aylık taahüt imzaladım, forma gelmeyince 1-1.5 ay önce müşteri hizmetlerini aradım aman kaydınız alınmamış diyip kayıt oluşturdular. klup sizi arayıp adres alacak dediler ve fakat arayan soran olmadı. sonrasında bir daha aradım kayıt alındı dediler, cebime talebiniz gerçekleştirilmiştir diye bir mesaj geldi hala forma yok. bu hafta başında artık telefonla olmayacak diyerek internetten form doldurdum buna da cevap yok. Sizce ne yapayım arkadaşlar?

Bende bi ara eski açık tarifesinden faydalanarak forma kazanmıştım. Formalar çok geç gelmişti. Birkaç kez aradım hatta. Şikayetvar.com sitesine yazın, twitterden ve facebooktan bu sorununuzu devamlı iletin. Bu sizin hakkınız formanız geç de olsa gelecektir eminim.

Bende sizin bulunduğunuz tarifeye geçmeyi düşünüyorum avea kamudaki kontratım bitince.

• ben de aranıza katıldım şamppiyon tarife+genç paket le, beni de listeye ekleyin lütfen
  • Merhabalar,

Bir sorum olacak. Avea bu 15'lik tarife için herhangi bir süre beyan etmemiş. Buda demek oluyor ki, yarın tarifeyi iptal edebilir. Acaba ne kadar süreyle taraftar hatlarının 15'lik tarifesi geçerli olur ?
  • en düşük sabit ucretli faturalı ve,
    en düşük yukleme koşullu Gsmobile tarifesi hangileri. ?
  • Arkadaşlar, haftalık sms spor paketine üye oldum, 1905'ten takımımızla ilgili spor haberleri geliyor.
    Bunu nasıl iptal edebilirim?

Bir de SMS bilgi mesajlarına maç sonuçları geliyordu, iptal mi oldu o?
    11 konu numarası ile kayıtlı bende, konu numarası mı hatalı bendeki?

Bilen bir arkadaş yanıt verebilir mi?
  • Haber paketi üyeliğinin iptali ile ilgili yazıyı konu içinde araştırdım şu linkte anlatılmış:

http://forum.donanimhaber.com/m_37560874/mpage_5/f_/key_1905//tm.htm#41590780

IPTAL yaz 1905 e gönder diyor.Detaylı açıklama verdiğim linkte anlatılmış ama baya eski bir yazı 2010 yılına ait.Değişmediyse aynı taktik işe yarar.

Avea da maç sonuçları gelmez sanırım,ama spor haber paketi üyelerine gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanya Haber -- 20 Aralık 2011; 16:58:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iloveyouhagi

Arkadaşlar, haftalık sms spor paketine üye oldum, 1905'ten takımımızla ilgili spor haberleri geliyor.

Haftalık 0.3 TL gibi bir rakam gidiyordu ben de iptal ettim. Az gibi gözüküyor da sms yapacağım zaman bir bakmışım kıtı kıtına kaçırıyorum.

Ama hatırlayamadım bir türlü. Gelen mesajlara bir bakayım bulursam yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Arkadaşlar, haftalık sms spor paketine üye oldum, 1905'ten takımımızla ilgili spor haberleri geliyor.

Haftalık 0.3 TL gibi bir rakam gidiyordu ben de iptal ettim. Az gibi gözüküyor da sms yapacağım zaman bir bakmışım kıtı kıtına kaçırıyorum.

Haber paketinin iptali için IPTAL yazıp 1905'e gönderdim, iptal oldu.
    Bilgi verdiğiniz için teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Haber paketinin iptali için IPTAL yazıp 1905'e gönderdim, iptal oldu.
    Bilgi verdiğiniz için teşekkürler.

Bulamamıştım ben de gelen mesajı yardımcı olamadım aslında.

• 1 hafta kadar once gsmobile aradi, otomatik ses kaydi, 1 sene daha gsmobile eski acik tarifesinde kalmaya soz verirsem, fatura uzerinden %25 indirim olacagini soyledi, bende kabul ettim.
    Eski acik tarifesi zaten cok uygundu fiyat olarak, su an harika oldu benim acimdan.
    50 - 12,5 = 37,5TL oldu aylik faturam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Merhabalar netanket.com :)

Hocam benim sorum normal bir genc aveali nin genc gsmobile den farki var mi? Simdi benim normal avea hattimla heryone yada aveaya ayni fiyata ayni tarifeyle konusabiliyomuyum?

Merhaba,

Avea ya ait tarifelerin ve taraftar hatlarına ait tarifelerin farklı yükleme koşulları ve yükleme kampanyaları var.

Ancak tarifeye ait Yüklemelerde aldığınız Heryöne kullanım Avea,Taraftar hatları ,Sabit hatlar ve Diğer operatörler için geçerlidir.

Kullandığınız tarife Genç Avea tarifesi ise 20TL lik yüklemelerinizde tüm Avealılarla 5 dakikası 50 kuruştan.Diğer Operatör,Ev-İş ile dakikası 41,5

kuruş olarak görüşme yaparsınız.

Yüklemeleriniz 30 TL ve üzeri ise tüm Avealılarla 10 dakikası 50 kuruştan, Diğer Operatör,Ev-İş ile dakikası 41,5

kuruştan görüşme yaparsınız.Ayrıca 30 TL yüklemede Her yöne 120 dakika hediye ,50 TL ve üzeri yüklemede Her yöne 120 dakika ve

her yöne 150 SMS hediye kazanırsınız.

• Efendim Merhaba. Şu an avea nın sıradan bir hattını kullanıyorum yaklaşık 4 yılı aşkın. Ben hattımı Gsmobile almak istiyorum. Şuanki kullandıgım hattı kırıp atıcam. Ayboyu paketini gördüm ve benim için çok uygun olduğunu fark ettim. Aylık ücreti 15TL sanırım. Bu paketten yararlanmak için faturalı olmak gerekmiyor değilmi. Faturasız gsmobil ile sadece 15tl ödeyerek ayboyu paketinden yararlanabilirmiyim?
    Şimdiden teşekkürü bir borç bilirim. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brawestatro

Efendim Merhaba. Şu an avea nın sıradan bir hattını kullanıyorum yaklaşık 4 yılı aşkın. Ben hattımı Gsmobile almak istiyorum. Şuanki kullandıgım hattı kırıp atıcam. Ayboyu paketini gördüm ve benim için çok uygun olduğunu fark ettim. Aylık ücreti 15TL sanırım. Bu paketten yararlanmak için faturalı olmak gerekmiyor değilmi. Faturasız gsmobil ile sadece 15tl ödeyerek ayboyu paketinden yararlanabilirmiyim?

numara taşıyın yeni hat vergilerini ödemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ey59

quote:

Orijinalden alıntı: Brawestatro

Efendim Merhaba. Şu an avea nın sıradan bir hattını kullanıyorum yaklaşık 4 yılı aşkın. Ben hattımı Gsmobile almak istiyorum. Şuanki kullandıgım hattı kırıp atıcam. Ayboyu paketini gördüm ve benim için çok uygun olduğunu fark ettim. Aylık ücreti 15TL sanırım. Bu paketten yararlanmak için faturalı olmak gerekmiyor değilmi. Faturasız gsmobil ile sadece 15tl ödeyerek ayboyu paketinden yararlanabilirmiyim?

numara taşıyın yeni hat vergilerini ödemeyin

Benim hattımın taşınması 4 gün önce doldu.Ve taşındı.GSMobile'a geçmek için şimdi hat vergisi ödemek zorundamıyım ? Ve zorundaysam bu ne kadar ? Bide ben Mobil Öğrenci tarifesinde olduğum için 500 dk Her Yöne + 1.000 SMS + 1 GB internet kullanmaktayım hocam...Bu tarifem zarar görür mü ? GSMobile'da hangi tarifeyle birleştirirsem karlı olurum ? teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.