Şimdi Ara

ANKARADAYIM EGO İÇİN PASO ALMAK İSTİYORUM NE YAPMAM GEREKİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ankarada öğrenciyim bir üniversitede fakat egolara binebilmek için paso almak istiyorum neler yapmak gerekir bilen varmı? İlk önce nereye nasıl başvuracağız ne kadar para vereceğiz neler yapacağız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lion_koc -- 2 Şubat 2010; 13:31:25 >

• Paso almak istiyorum deyince ben de devamlı almak istiyorum şeklinde anladım.

Bildiğimiz pasoymuş
  • sahin k 'ya msaj at brazzersa falan basvur
  • başlık epic fail
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öküz Başlı Antilop

başlık epic fail

:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mousty

quote:

Orijinalden alıntı: Öküz Başlı Antilop

başlık epic fail

:D:D

yani hiç aklıma gelmedi haa epic fail filan yardınız beni düzelttim şimdi

bilen yokmu arkadaşlar soruma cevap gelmedi halen daha
  • http://www.iett.gov.tr/basvuru/indirimliseyahat.php şu siteden başvuru yapabilirsin zannedersem. İstanbulda olsan biliyorum burdaki başvuru merkezlerini ama Ankara için bişi söyleyemicem.

Düzeltme: Sitede istanbul içinmiş sanırsam:/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tunyabgu -- 2 Şubat 2010; 13:36:58 >
  • hocam al kimlik kartını, tandoğandaki belediye binasına git, yanına da 35-40 lira para al...

başka bi şeye gerek yok, bi bandrol yapıştırıyorlar zati...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

hocam al kimlik kartını, tandoğandaki belediye binasına git, yanına da 35-40 lira para al...

başka bi şeye gerek yok, bi bandrol yapıştırıyorlar zati...

şimdi forumda arama yaptım maltepeye gidin demişler tandoğandaki ile maltepe arasında bi fark yok herhalde değilmi?
  • http://forum.donanimhaber.com/m_35133825/mpage_1/f_/key_ankara,paso//tm.htm burada bahsi geçmiş ve maltepeye gidin demişler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.