Şimdi Ara

Gmail hesabımın şifresini unuttum ne yapabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
28.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mertcanaytar@gmail.com isimli google mail hesabım vardı , içerisinde gerekli bilgiler vardı fakat koyabileceğim tüm şifreleri denememe rağmen bulamadım , gizli soruyu da aynı şekilde bulamadım.Kurtarma hesabım da yok.IP'den bakarak filan bulunabilir demiş google yardım sayfasında , google destek kısmındaki formu da dolduramıyorum hesabımla ilgili hiçbir şey bilmediğim için.Google'a mail atıp durumu izah edebileceğim bir adresleri var mı?

• Dün akşam aynı durumu ben de yaşadım, ancak bugün Gmail hesabımı kurtardım. Yaptığım şey şu:
    https://www.google.com/support/accounts/bin/request.py?ara=1&hl=tr&contact_type=ara&ctx=ara
    Bu adresteki formun sadece gerekli alanlarını doldurdum. Gmail hesabımı aldığım tarihin yılını hatırlıyordum ancak ayını tam olarak hatırlamıyordum. Yaklaşık 1 saat sonra diğer e-posta adresime gelen postada şifre sıfırlama talebinin kabul edilmediği yazıyordu. Formu birkaç kez daha doldurup deneme yanılma yöntemiyle her defasında farklı kayıt tarihleri denedim. Doğru kayıt tarihini girdiğim form için gelen postada şifre sıfırlama talebim kabul edildi ve postada yazan talimatları uygulayarak hesabımı kurtardım. Uzun lafın kısası Gmail hesabınızı kurtarabilmeniz için hesabınızı ne zaman aldığınızı ay/yıl olarak bilmelisiniz.

Yazdıklarımın bu duruma düşen başkalarına yardımcı olması dileğiyle...

• ben aylardır giremiyorum ne denediysem olmadı hala giremiyorum forumu doldurtuktan sonra verdiğiniz bilgiler yanlış diye googleden mail geliyo yardım edebilirseniz çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: flysekai

ben aylardır giremiyorum ne denediysem olmadı hala giremiyorum forumu doldurtuktan sonra verdiğiniz bilgiler yanlış diye googleden mail geliyo yardım edebilirseniz çok sevinirim

şu an tam bilemiyorum ama şifremi unuttum gibi bir seçenek vardır illa ki oradan hesabınızı kurtarmayı deneyin?
  • Konu yanlış yerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.