Şimdi Ara

5 numara saç 5 mm mi oluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
1
Favori
170.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gastly06

benim saç 6 cm, berbere desem ki 12 cm kes uzatacak mı

• quote:

Orijinalden alıntı: gastly06

Buraya kadar konu güzel gidiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: gengar06

seni GTA'ya alalım
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 3 Nisan 2020; 11:57:6 >
  • Birader sen 5 mm nin boyutunu bildiğine emin misin?

Hiç mi 5 numara saç görmedin? Hadi onu geçtim 3 falan..

Hatta emin olmak için elimdeki saç kesme makinesine baktım ve 3mm bir kibrit çöpünün enine denk geliyor.
    Yani göz var nizam var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burhan -- 1 Şubat 2010; 1:57:54 >
  • onlar öyle cm mm falan belli bişeye tam karşılık gelmiyor bi kere hesaplamıştım benim saç sakal aletinden
  • log5
  • arkadaş saç sakal makinası alacakta hangisini tavsiye edersiniz ve 5 numara 5mm mi oluyor saç boyu olarak?

• Banada lazım bu ya,berberlerde 5 nmaralar farklı oluyor makinelere göre,geçenlerde berbere gittim adam 12 numara kesti (alakası yok ),neye kime göre 12 ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

arkadaş saç sakal makinası alacakta hangisini tavsiye edersiniz ve 5 numara 5mm mi oluyor saç boyu olarak?

Hiç düşünmedim ama mantıklı
  • saç sakal makinelerinde 1 mmden 5cmye kadar uçları oluyo zaten.gidip bana 5 mm'lik makinemi ver diceksin
  • 5 numara 9mm olur 3 numara 5mm olur
  • yakın zamanda ben de aldım saç traş makinası. onun başlıkları var, üzerinde milimetre olarak yazıyor 23mm, 18mm diye 2mm ye kadar gidiyor. remington marka makinayı tavsiye ederim.
  • evet berbere sormuştum 9mm kaç numara yapıyor niye o da 5 demişti
  • berberim her makinenin numaralarının farklı olduğunu söylemişti. bu makinenin 3 numarası diğerinin 5 numarası gibi misal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirabLe

berberim her makinenin numaralarının farklı olduğunu söylemişti. bu makinenin 3 numarası diğerinin 5 numarası gibi misal.

http://www.hepsiburada.com/philips-qg3190-9-in-1-erkek-bakim-kiti/productDetails.aspx?categoryid=336727&productid=sgphqg3190
    şu ürüne göre nasıl olur acaba almayı düşünüyoruz da

• arkadaşım 3 numara 9 mm 4 numara 1.2 cm şeklinde gidiyo bu mantıkla 5 numara 1.5 cm ye denk geliyor nerden biliyosun dersen 3 numaraya kestirirken saçımı makinenin başlığına bakmıştım ve 9 mm yazıyodu berbere sordum oda bu şekilde açıkladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: trizor

5 numara 9mm olur 3 numara 5mm olur

4 numara kaç mm olur
    ben hep 4 numara kestiriyordum bu sefer çok kısa geldi olmazsa 5 numara kestireyim
  • benim saç 6 cm, berbere desem ki 12 cm kes uzatacak mı
  • 5 mm olmaz heralde.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.