Şimdi Ara

LİG TV harbi bedava hemde 300k ile internette [:@]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
184.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BİTTİ O OLAY BOŞUNA ARAMAYIN...
    BANA DA Bİ DAA MESAJ ATMAYIN....

ALTTA DAHA ÖNCEDEN YAZDIGIM ADRES FELAN BUNLAR ZATEN ACIK OLAN Bİ LİNKTİ...
    YANİ ORTADA Bİ SİTEYİ KIRMAK FELAN GİBİ Bİ SAÇMALIK YOK...
    AÇIKTI Bİ SÜRE VE ARTIK YOK....

BU MESAJI BOSUNA KENDİNİ BELES LİGTV HEVESİNE KAPTIRIP GOOGLE A BEDAVA LİGTV YAZIP BENİ BULANLARA Bİ UYARI OLARAK YAZIYORUMM........

ÖNCEKİ MESAJIM
    Arkadaslar LİG TV yi internetten bedavaya 300k ile izlemek mümkün...
    Linki buraya yazmak istemiyorum.... Fazla yayılmasın dimi...Gerci belki siz bu mesajı okuyana kadar bile yayılmıştır ama neyse...Ban mail atarak öğrenebilirsinizzz..

Saka yaw maksat paylaşım diilmi

BUYRUN

http://release.theplatform.com/content.select?pid=8ui7sp7TmvywHdSAF9RUiKVztKbgIyGi&Portal=IP+WorldTV&TrackBrowser&TrackLocation&Tracking=true&Embedded=

Linke tıklayınca direkt media player la acıyo...OK...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxel25 -- 29 Eylül 2005, 20:55:50 >

• edit by mccartney

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 20 Mart 2006; 14:32:50 >
  • dostum arama yapmadan konu acma oke
  • mms olan adresi bilmeyenler icin biliyorsan yayinlarmisin ?
    quote:

Orijinalinden alıntı: Mccartney

Dostum bu her yerde var. ayrıca mms kodlu olanı koysaydın millet daha kaliteli izlerdi.
  • Arkadaslar kusura bakmayın yeni üye olduğumdan takip edemedim forum konularını.. ama biliyo olmanıza sewindim... İşte mms adresi zaten forumda var bi konu daha... Neyse bundan sonra orijinal bişiler yazarıs artık...

mms://media.vitalstream.com/13445_live_ipworldtv.asf?media=1930518&package=1840513&event=0
  • ya bende ses var ama görüntü yok bunun sebebi nedir arkadaşlar?
  • Ses war ve goruntu yoksa bence bunun iki sebebi olabilir;
    birincisi windows media player in en son codec leri kurulu degil..Bunun icin media playerın en son versiyonu kurmalısın..
    ikincisi baglantı hızından kaynaklanabilir.. Baglantı hızı duduk olursa media player görüntüyü arda arda yetiştiremediği için sadece sesi duyuyorsun.. Belki bi süre beklersen görüntü alabilirsin bu durumda..
    Sana tavsiyem media player son versiyon yoksa kur we de biras bekle acilmasını..sabret
  • ya bunu nasıl acıyor bılgısayarda ben acamadım
  • Arkadaslar öncelikle sunu söyliyim lütfen msnden bana ulasmaya calismayin.....
    Çünkü bende buraya yazdigim kadarini biliyorum. Ayrica yayın sürekli acik degil...
    Ya link degisti ya da mac gunleri aciliyor...
    Linki bende yeni edindigim icin deneme firsati pek bulamiyorum...
    we birde yayını nasıl izleyecegini bilmeyenler icin bi kolaylık olsun diye internet kısayolunu olusturdum...
    Assagidaki adresten cekebilirsiniz...

[1KB] cik

http://maxel25.sitemynet.com/LigTV_by_MaXeL.zip

• Merhaba, ben adsl yi yeni aldım ve azureus diye bir paylaşım programı duydum. Azureus hakkında bir bilgin var mı? yoksa başka paylaşım programlarımı tavsiye edersin. İyi geceler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msyilmaz007 -- 18 Ağustos 2005, 22:36:35 >
  • 256k ile nasıl sonuç veriyor?
  • ben yapamadım :( 256k bağlantı var
  • Arkadaslar lig tv mig tv yok su an... gelismelerle tekrar karsınızda olacasss.. insallah... arıyos....
  • biz yeni üye olduk yasl yoldan tühhh
  • İyi yapmışsın birşeye benzemiyor bu iş. Bu da paralı olacak zaten.
  • çok güzel bişe ama bi buLSAM
  • arkadaşlar ben de hiç birşey açılmadı yardımcı olurmusunuz ?
  • arkadaşlar bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bizide bilgilendirirse seviniriz...
  • Yormayın kendinizi artık yok böyle birşey.
  • parasını verin rahat rahat izleyin
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.