Şimdi Ara

Monitor Audio (MA) Başlığı (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
30
Favori
163.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Center olarak BX ve RX arasında fiyat farkına değecek kadar fark var mı?
  • İki ürünüde kullanmış biri olarak evet hatta fazlası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RX'leri aldığım yerde çok temiz gözüken bir Silver Center 12 vardır, Levent Abi sağolsun 800 TL'ye indirdi, onu aldım bakalım inşallah memnun kalırım ve uyumlu olur.

Özellikleri bu şekilde, Silver'ın eski serilerinden ama baya temiz tutulmuş,

http://hometheaterhifi.com/volume_7_2/monitor-audio-silver-cinema-speakers-4-2000.html
  • Sifirdan farksiz olan MA Rx6 (4 Adet) hoparlorlerimi ve Rx Center'i satiyorum arkadaslar. İlgilenenler PM gonderebilirler. Tamami beyaz lake, kutusunda ve sifirdan farksizidir. Faturali, garantilidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahibinde böyle bir RX8 ve Rx Center ilanı var. Kullandığı resimler başka ülke forumunda 2010 yılında paylaşılmış resimler.

Anlam veremedim...

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-monitor-audio-rx8-plusrx-center-kusursuz-366930924/detay

http://www.prisjakt.nu/produkt.php?g=471395&s=120

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asefik -- 23 Kasım 2016; 10:40:58 >

• Resimler ürünlere mi ait diye sordum evet diye cevap yazdı

Sonra resimler internetten alınıp oraya koyulmuş dedim

Siz ne demek istiyorsunuz aynısı sonuçta gibi bir şey yazmış

Bende hayırlı satışlar dedim

Ama eyer ürün varsa gerçekte ayıp etmiş

• Sen aradıktan sonra kaldırmış ilanı. Demek üçkağıt işiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asefik -- 26 Kasım 2016; 10:50:13 >
  • bu şekil dolandırıcılıkta artış var, dikkatli olmak lazım, güvenmedik kimseden bir çöp dahi almayın, hatta get açtırın, komisyon verirseniz ama en azından paranız güvende olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: turushanovgu

bu şekil dolandırıcılıkta artış var, dikkatli olmak lazım, güvenmedik kimseden bir çöp dahi almayın, hatta get açtırın, komisyon verirseniz ama en azından paranız güvende olur

Ben hiç bir ürünü get le satmam

Alıp sağını solunu parmaklayan mi ararsın içinden malzeme calan mi ararsın. Kutudan çıkarırken driver e parmak sokup bozan mi arar sin

Hayatta isim olmaz get le Satis a satıp katil olacağıma satmam daha iyi

• satmak ayrı bir konu tabi, ama en azından alırken bu yapılabilir
  • şimdiye kadar 1 kere kazık yedim, tecrübe oldu, bu yüzden tanımadık veya güvenilir olmayanlardan alım yapmıyorum,
  • Güven önemli.bende bir kere kazık yedim forumdan dolayı bir sürü alışveriş yaptım hiç sıkıntımız olmadı çok şükür.
    Sonrasındada görüşüp arkadaş olduk çoğuyla

• Asefik kullanıcısına yanıt
    Sn Asefik bey öncelikle merhaba beni tanıdınız mı bilmiyorum ama hatay iskenderundan ümit ben hatırlarsanız sizden bir çift rx6 bide amfi almıştım gerçekten satış yapacak veya alacak kişi çok önemli ben ilk defa get olmadan alışveriş yapmıştım ama çok şükür ürünlerdende ilginizdende çok memnu kalan biri olarak size tekrar teşekkür ediyorum.Tek eksiğim hala rx center bulamamam inş onuda bulursam(biraz zor gibi görünüyor) ilerdede bir sub ile bu serüveni noktalama amacındayım.
  • baracuda74 B kullanıcısına yanıt
    Tabiki hatırladım. Memnun kalmanıza sevindim, evet titiz biriyimdir :) RX Center fiyatına göre çok iyi bir ürün zor bulunması ondandır. Tabi birde MA ülkemizde el değiştirdi, biraz zamana ihtiyaç var. İnşallah her şey gönlünüzce olur.
  • turushanovgu T kullanıcısına yanıt
    sn trushan bey merhaba bu ürüne bakmıştım ama siyah lazımdı yinede ilginize tşk. ederim
  • Asefik kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim Allah herkesin gönlüne göre versin. Hayırlı işler...
  • monıtor audıo black oak rxw12 subwoofer arıyorum,satmayı dusunen olursa pm
  • Aynen öyle forum üzerinden sıkıntı yaşamadım bende daha hiç. Ama sahibinden üzerinden alırken get açtırmak önemli bence. Satarken değilde
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.