Şimdi Ara

Monitor Audio (MA) Başlığı (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.256
Cevap
30
Favori
163.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Allah' a çok şükür. bir sıkıntı yok. Biraz nakit ihtiyacı, biraz da yorulmuşluk . Fark ettim ki müzik dinlemek ve film izlemek haricinde aletleri elde etme arzusu ve bunları araştırarak geçen zaman israfı aldı başını gitti. Buna bir son vermek istiyorum. En azından niyet bu. Bir de Adana yazın çok sıcak , bilirsiniz. Belki yaylalık yerden küçük bir arsa için destek olur satılırsa . Satilmazsa da böyle devam inşallah...
  • ***radyo*** * kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı diyelim o zaman.Herşey dilediğinizce olsun.
  • Sağ olun. Sağlıcakla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatı da uygun tutmuşsunuz, kıymetini bilene gider umarım.
    hayırlı satışlar
  • Tesekkürler hocam. Nasip artık.

• Merhaba M.A APEX 5.1 sistemle aranıza katılmış durumdayım :). Marantz SR7007 ile yoluma devam ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr_turkiye -- 20 Temmuz 2015; 13:24:47 >
  • monıtor audio bronz serisinide yenilemiş
  • Arkadaşlar merhaba,
    Burada MA RX Center kullanan forumdaşlar olduğunu gördüm. Bende bu center'dan almayı planlıyorum ama kafamda bazı sorular var.
    Ya da beklentilerim diyelim daha çok.

1) Parlama yapmayacak.
    2) Sesi net olacak
    3) Tizler dengeli olacak

Bu özellikleri bu üründe bulurmuyum. Ürün hakkında detaylı yorumlarınızı bekliyorum.
  • RX Centerlar sesi gayet net verir, tizleri başarılıdır, ama parlama konusunda şüphelerim var.
    aslında center olduğu için parlak çalacak bir durum pek olacağını düşünmemekle birlikte MA ların alt/orta segmentinin genel karakteri
    biraz parlak çalmasıdır zaten. Ama center genelde insan sesleri ve orta sesleri ilettiği için parlak çalması ve bunun rahatsızlık vermesi durumunun
    olacağını düşünmüyorum.
    RX serisinin sıfırını bulmakta zorlanabilirsiniz zira artık bu seri yenilendi.
    Silver deniyor RX lerin yeni serisine.
  • Teşekkür ederim @aticus3
  • Selam arkadaşlarrlimde kahverengi bronze center bulunmakta rx center ile takas yada satış düşünmekteyim işgilenen ler ile pm yolu ile haberleşelim herkeze keyifli dinlemeler.

• Slm dostlar, rx center ımı satıyorum siyah renk lake olmayan model. Teknik yada kozmetik sorunu yoktur, dileyene akşam resim yollayabilirim. Fiyat için pm lütfen.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-satilik-monitor-audio-rx-centre-230386984/detay/

Satıldı, teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertaçS -- 15 Eylül 2015; 19:20:15 >
  • Beyaz renk RX Center ariyorum arkadaslar. Kur kampanyasi vardi 1350 liraya geliyordu, fakat stoklarda kalmamis. 2 takim Rx6 alarak degerlendirdim kampanyayi, Center arayisi icerisindeyim.

Satmayi dusunen var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 2 Ekim 2015; 13:32:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Selam kampanyayı kim yaptı?
  • £ -3.9 Lira olarak sabitlendi. Extreme Audio.

Ben Orhan Abi den aldim Gsa elektronik, en uygun fiyati o veriyor..

• http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-monitor-audio-rx-centre-225256889/detay/ burda beyaz renk var satışta. Bilgine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cypresshilltr kullanıcısına yanıt
    O arkadas satip satmama konusunda kararsiz, donus yapacak kararini verince. Tesekkur ederim.

• Rica ederim. Bir ara ben alacaktım yazışmıştık kendisiyle, o ara daha uygun fiyata rosewood rengini bulunca onu aldım.
  • cypresshilltr kullanıcısına yanıt
    Ne kadara aldiginizi ogrenebilir miyim?

• 2.el RX6 lar ile beraber aldığım için 650 TL ye geldi bana.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.