Şimdi Ara

Kurumuş yazıcı kartuşu için ne yapabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
9.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, elimde HP F2280 marka yazıcı var, 2-3 aydır kullanmıyordum. Bugün deneyeyim dedim, siyah kartuş bitmemiş olmasına rağmen yazmıyor. Ucu kurumuş olmalı. Ne yapabilirim? Yardım.

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Merhaba arkadaşlar, elimde HP F2280 marka yazıcı var, 2-3 aydır kullanmıyordum. Bugün deneyeyim dedim, siyah kartuş bitmemiş olmasına rağmen yazmıyor. Ucu kurumuş olmalı. Ne yapabilirim? Yardım.

Sallayıp, mmlerini kolonya ile sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intel x86 -- 27 Ocak 2010; 18:00:00 >
  • sıcak su buharına tut püskürtme kısmını sonrada yine püskirme kısmını sıcak suya koy(sadece uç kusmını) bunları yaptıktan sonra bi enjektoru igne yokken ucunu vakumla kartuşun
  • Solisyonun warsa icine şırınga ile biraz dök.Kendisi otomatikman açılır.Veya sıcak buhara tut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Merhaba arkadaşlar, elimde HP F2280 marka yazıcı var, 2-3 aydır kullanmıyordum. Bugün deneyeyim dedim, siyah kartuş bitmemiş olmasına rağmen yazmıyor. Ucu kurumuş olmalı. Ne yapabilirim? Yardım.

Ben sıcak suya koyuyordum valla
  • Ben yukardaki yöntemlerin hepsini denedim olmadı.
    Ama vakumlama yöntemini kullandıktan sonra açıldı.Bunun için özel aparat kullandım ama biraz üzerinde düşünürsen vakumlamak için bir yöntem bulabilirsin.Bir şırınga ve lastik işini görebilir.
  • Cevaplar için teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.