Şimdi Ara

Böbreğim Çok Ağrıyor !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lütfen yardım edin . Sağ böbreğim özellikle bu sabahtan beri ağrıyor . Antibiyotik hap ve ağrı kesici içince biraz kesiyor ama , baya ağrıyor . Ne yapmalıyım . Yarın gidicem hastaneye ama bu geceyi nasıl geçirmeliyim . Başına gelen varsa bir yardım edin . Sadece sağ böbreğim ağrıyor . Sanırım hava yüzünden oldu . Kar , soğuk felan . Yardımlarınız bekliyorum . Konu ciddi !

• buraya konu açıcağına hemen vakit kaybetmeden bi doktora git
  • Apandisit olabilir mi ? Yarın ilk işin doktora görünmek olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yarr -- 27 Ocak 2010; 1:58:43 >
  • apandist ile ilgisi yok da , eskiden olduğunda kum döktüğümü söylemişti doktor . yarın zaten bir doktora gideceğim bir de size danışayım dedim
  • Zor geçirirsin geceyi beklemeden git acile, böbrek taşı olması muhtemel uşüyünce ağrı yapar.
  • Sıcak tutmaya çalışın. Mümkünse bira iç, böreği çalıştırır, bir nebze rahatlatabilir.
  • taş olabilir ağrısını bilirim iğne yaptır başka yolu yok
  • hocam ben de daha önce kum döktüm mümkün olabildiğince su iç.. agrın dayanılmıycak derecedeyse acile git imkanın varsa agrı kesici iğne yapsınlar...geçmiş olsun tekrardan....
  • Safraysa Sıcaktan uzak tutmanı öneririm ağrının tam olarak nereden geldiğine dikkat et böbrek olduğuna eminsen bir havluyu ütüle beline koy gir yorganın içine televizyonunu izle sabahda doktora gitmeni öneririm
  • bir yerin ağrıyınca donanımhabere başlık açılmaz derhal hastaneye(doktora) gidilir veya telefonla doktordan tavsiye istenir.Başlığını bir doktorun görme olasılığı gayet düşük kulaktan dolma bilgiler durumunun kötüleşmesine sebep olabilir
  • Eğer evinde küvet bulunuyorsa sıcak suyla doldur, içinde 20 dk kadar bekle en azından rahat edersin
  • Benimde midem ağrıyodu aynı sıkıntılar 4 gece uyku uyuyamadım kıvrandım ..
    Sonra Atarax ile tanıştım sürekli kullanmıcam kendimi tutacam diyosan al bi tane atarax at uyursun sabaha kadar mışıl mışıl 2 tl fiyatı eczanede
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.