Şimdi Ara

Mynet Outlook Ayarlari Yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
16.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaslar.ben outlookumla maillerime erismek istiyorum.bunun için hotmail ve gmail ayarlarini yaptim ve oldu.yahoo biliyosunuz pop3 e ücretli destek verdigi için yapamadim.ancak su myneti bi türlü yapamadim.sitesinden girip ayarlarina baktim ve outlookumda aynen uyguladim.mail alma devamli hata veriyor.fakat göndermede sorun yok.

sitesindeki ayarlar söyle:

Mynet Email hesabimi Outlook benzeri programlarla kullanabilmek için gerekli ayarlari nelerdir?
    Mynet Email hesabiniza gelen mesajlari bilgisayarinizda bulunan herhangi bir email yazilimi ile almak ve göndermek için email hesabinizda asagida yazili ayarlarin tanimlanmasi gerekmektedir.

Gelen Posta (Incoming Mail) (POP3): pop3.mynet.com
    Giden Posta (Outgoing Mail) (SMTP): pop3.mynet.com
    Hesap Adi (Login Name): Mynet üye adiniz
    E-Posta Adresi (E-Mail address): Mynet Email adresiniz (üyeadiniz@mynet.com)
    Parola (Password): Mynet üyelik sifreniz
    Görünen Ad (Display Name): Alicinin görmesini istediginiz isim

ÖNEMLI UYARI: Outlook veya outlook express kullanicisiysaniz Sunucular (Servers) basligi altinda ''Sunucum kimlik dogrulamasi gerektiriyor (My server needs authentication)'' uyarisini isaretlemeniz gerekmektedir.
    Ayrica Hesap Adi (Login Name): Mynet üye adiniz olmalidir.

Son olarak Kullandiginiz email programinin araçlar sekmesinden Hesap ayarlarini seçip hesabi düzenle sekmesine tiklayin. Açilan pencereden gelismis sekmesine tiklayarak Giden Posta (25) yerine 587 yazin "Tamam" tusuna basarak islemi tamamlayin.

adreside su: http://yardim.mynet.com/yardim/index.php?action=artikel&cat=19&id=134&artlang=tr&highlight=pop

mynet ayarlarimida albumden inceleyebilirsiniz.aynen mynetin sitesinde açyklandigi gibi yaptigimi saniyorum.hata raporundada görüldügü gibi giden postada hata yok.gelen postada var.ayarlar ne sekilde olmali gelen posta için bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarisakal -- 26 Ocak 2010; 3:06:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.