Şimdi Ara

★★Satış fiyatının yarısına %100 ORJİNAL VAKKO ÇANTALAR çok uyguna

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
50.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evdeki bayan Çantalarını dolabımı boşalttığımızdan dolayı satıyorum.

vakko mağazasında satış fiyatı alındığı zaman 290 tlydi .8 ay önce felan alınmıştı.

Çok az kullanılmıştır.Tertemizdir.Fotoğrafları en ince ayrıntısına kadar çektim.

Vakko çanta kullananlar FOTOĞRAFLARINDAN ANLAR ZATEN orjinal olduğunu. Vakko mağazalarından sorabilirsiniz.Aklınızda en ufak şüphe varsa ürüne

herhangi bir zarar vermemişseniz geri alırım kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere.

Çok beğenerek alınmıştır pu pembe çanta.Ürünü aldıktan sonra 3 saat içerisinde kargoya verilir.

istediğim fiyat kargo dahil:125 tl.

vakko mağazasında satış fiyatı aldığımda 300 tl ydi.
    1yıl 5 ay oldu bu temiz çantayı alalı .Evde daha birçok çanta olduğuu için öyle çok sık da kullanılmamıştır.
    Fotoğraflardanda gördüğünüz gibi temizdir.

bu borda çanta için istediğim fiyat:115 tl kargo dahil.

vakko mağazasında satış fiyatı adlığımda 350 tl felandı.
    2 yıl oldu çantayı alalı.bu siyah çantayı biraz sık kullandım ama hala temizdir bi pis sökük tarafı yoktur.

istediğim fiyat:100 tl kargo dahil.

pm ile her türlü soru sorabilirsiniz.Fotoğraflarındanda gördüğünüz gibi çantalar temizdir.
    Çantalar ablamındır.O artık kullanmayacağı için yeni çantalar aldığı için satıyorum.

İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİMAT YAPILIR.

bütün ürünlerin orjinal toz torbaları duruyor.
    çantaların hepsi ablamındır.evinde 10-15 tane orjinal vakko çanta vardır.
    şu an kullanmadğı için satışa koydum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casparov2 -- 29 Ocak 2010; 19:24:09 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ya eğer ikinci el bir çantaya 100tl veren çıkarsa alkış tutucm,ikinci elin amacı nedir ihtiyaç sahibi sıfırını alamaz ve ikinci eli almaya çalışır fakat bir küçük çantanın 100 tl gibi olma durumu söz konusu bu fiyata ayakkabı dünyasından yada bir çok marka olan çanta çeşitlerinden alınabilir.yani üzerinde vakko yazması bir önem arz etmez.İkinci olarakda bunu bayan kullanıcak,bayanların çoğu ikinci el kullanmaya karşıdır,hayır alıp hediye edilse en az bir sene kullanılmış bir çanta kapalı dolapta dursa yine toz tutar.Ben sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: eray_0083

Ya eğer ikinci el bir çantaya 100tl veren çıkarsa alkış tutucm,ikinci elin amacı nedir ihtiyaç sahibi sıfırını alamaz ve ikinci eli almaya çalışır fakat bir küçük çantanın 100 tl gibi olma durumu söz konusu bu fiyata ayakkabı dünyasından yada bir çok marka olan çanta çeşitlerinden alınabilir.yani üzerinde vakko yazması bir önem arz etmez.İkinci olarakda bunu bayan kullanıcak,bayanların çoğu ikinci el kullanmaya karşıdır,hayır alıp hediye edilse en az bir sene kullanılmış bir çanta kapalı dolapta dursa yine toz tutar.Ben sadece

burdaki forum adını iyi oku diğer ikinci el ürünler;sonra yazılarımı oku

ne kadar düz mantık düşünüyorsun.mesajlarını inceledimde her ilana bu tarz yazılar yazıyorsun.
    vakko mağazalarında çanta fiyatlarına bakarsan 200 tlden başlayan fiyatlar olduğunu görürsün.
    bu ürünler alındığındaki fiyatlarını yazdım.çanta normal bir çanta değil vakko çanta dikkatini çekerim.
    piyasada belli bir fiyatı olan çantalar.

demişsinki ikinci el alışveriş yapanlar ihtiyaç sahibidir. bu ihtiyaç sahipliği göreceli bi kavramdır.eğer biraz iktisadi düşünürsen dediklerimi anlarsın.
    herşeyin bir sıfır ve 2.el fiyatı vardır.benim verdiğim fiyatlar gayetde uygundur.
    Senin mantığına göre 2.el araba satılmaması lazım.
    ihtiyaç sahibiyse bi insan 2.el de alamaz sıfır da alamaz. burdaki mantık insanlar vakko çanta almak istiyorlardır çünkü çantada vakko bir numaradır.
    ama 300 tl veremezler. 2.ele yönelirler 100-150 tl ye bu ihtiyaçları tatmin ederler.bendekiler orjinal vakko mağazasından alınma.

Şöyle bir örnek daha vereyim.örn/bana orjinal lacoste 200 tl vermek ağır kaçabilir ama 2.elini 100-120 tl gibi bir fiyata görürsem düşünmeden alabilirim.

şimdi sana linkler vericem sahtelerini bile 80-90 arası fiyatlara satıyorlar gerisini sen düşün.
    http://arama.gittigidiyor.com/vakko_W0QQklmZZvakkoQQsraZZhpdQQsyfZZ2
    http://urun.gittigidiyor.com/VAKKO-SPEEDY-KILITLI-BAYAN-CANTASI-VAKKO_W0QQidZZ21187799#aciklama
    http://urun.gittigidiyor.com/VAKKO-2010-SEZON-CANTALARI_W0QQidZZ23722504#aciklama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casparov2 -- 28 Ocak 2010; 16:56:25 >

• düz mantık araba ile mukayese etmişsin akıllıca çıkış fakat arabayı yirmi sene kullanabiliyoruz bu çantayıda kullanma imkanı varmı herşeyden öte yirmi sene kullandıkdan sonra 2.el piyasasında satılma imkanı varmı altı üstü bir çanta poliüreten,kumaş eğer iyi ise orjinel deriden üretilen 40 cmlik birşey.Dediğim gibi bunun benim mesajımla alakası yok sende düşünürsen anlarsın ne demek istediğimi sadece objektif ol ve alıcı bir bayan gözü ile bak.
    Hayırlı işler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray_0083

düz mantık araba ile mukayese etmişsin akıllıca çıkış fakat arabayı yirmi sene kullanabiliyoruz bu çantayıda kullanma imkanı varmı herşeyden öte yirmi sene kullandıkdan sonra 2.el piyasasında satılma imkanı varmı altı üstü bir çanta poliüreten,kumaş eğer iyi ise orjinel deriden üretilen 40 cmlik birşey.Dediğim gibi bunun benim mesajımla alakası yok sende düşünürsen anlarsın ne demek istediğimi sadece objektif ol ve alıcı bir bayan gözü ile bak.
    Hayırlı işler

bence araba 20 sene kullanılabiliyorsa çanta 40 sene kullanılabilir.
    antika diye 2. elde daha da değerli olarak da satılır.

nasıl erkekler olarak 2.el ürün kullanıyorsuk bayanlarıda gözümüzde bu kadar büyütmeyelim.2.el ürün kullanmazlar diye ve de bayanlarıda tek bir tipe indirgemeyelim.Ekonomik yönden üç tür kadın vardır;
    1-Zengin bayan
    2-Orta halli bayan
    3-Maddi durumu yetersiz bayan
    bütün bayanların hepsi sıfır ürün kullanıyor diye bir durum yok.
    herkesin gelir seviyesine göre bi alım politikası vardır.seninde maddi durumun iyiyse hiçbir üründe 2.el ürün kullanmazsın.
    Maddi durumu iyi olmayıp da markalı ürünler kullanmak isteyen gider 2. el alabilir.Çünkü 0 ürüne vericeği para onun bütçesinde sıkıntıya yol açacaktır.
    ama maddi durumu çok iyi olan gider parasını verir 0 ınıda alır ve verdiği para yüzündende bi sıkıntıya düşmez.

not: 2.yorumun daha ılıman ve güzel bir uslupla yazılmıştı.Galiba ilan sahiplerini kızdırmak hoşuna gidiyor ama ben kızmadım emin ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casparov2 -- 28 Ocak 2010; 20:23:03 >

• Valla öyle satıcılar varki çoğu hakediyor,sende sıfırından pahalıya satsan yada sıfırı ile aynı fiyata satmaya çalışsan sanada çıkışırdım ama vakko kullanmak biraz tabiri caiz ise kodamanlığa giriyor kullanmak isteyen adamda kendini hafiften satmazumarım anladın beniAyrıca sende denk geliceksin böyle satıcılara çünkü demirbaşlar foruma başkasından alıp daha pahalıya satan uyanıklar bile var aynı site içinde.Birde ağızları bozuksalar hiç çekilmezler.Neyse konu biraz genişledi senin ama umarım alıcı bulursun.

• bencede bu çantalara 100-130 tl vrebilecek insanlar gidip bunların sıfırınıda alabilecek insanlardır...

bu ilan cok acık kalır
  • http://www.bilikderi.com/web/wbst/wheel.aspx?MCID=bb8db68d-0aa8-41e9-96e2-000ada7626ea#

bu siteden orjinal vakko çantaların fiyatını görebilirsiniz.

• Her malın bir alıcısı vardır,bu elektronik eşyada da böyledir giyim kuşamdada böyledir,herkes kendi işine baksın
    Hayırlı işler arkadaşım
  • Neyi tartışıyosunuz yav?
    Adam ilan açmış sıfırını söylüyor, ikinci eline de gayet uygun fiyat biçmiş, size noluyor?
    İster pırlanta satar, ister çul satar.
    Şunu kullanan şöyledir deyip genelleme yapmak kimsenin haddi değil, her başlığa yorum yapmazsın olur biter!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albati -- 30 Ocak 2010; 2:34:44 >
  • ben çantaları beğendim almayı düşündüğüm var
  • Her zaman için orijinal bir vakko çanta almak daha iyidir diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.