Şimdi Ara

Sim Kart Kaydı Yapılamadı Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 6630 kullanıyordum uzun süredir, telefon bi kaç kez düştü bi keresinde hafiften suya değdi ondan sonra sim kart kaydı yapılamadı gibi bi hata vermeye başladı.. bugün 7610 kullanmaya başladım ondada aynı hatayı veriyor, hattım avea 5-6 senelik hat.. ne yapmamı önerirsiniz? kart suya değdiği için pas filan mı yapmıştır arada yapıyor bunu..

• Bu simkart denen cihaz suyla baglantıya geçtiği an iptal oluyor. Benimde suya düşen 2310 telefonum vardı. Telefonun arızası geçti yalnız simkart bozuldu. Geri dönüşü yok hocam. Hat kimin üzerineyse gidip yeni simkart cıkartacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi

Bu simkart denen cihaz suyla baglantıya geçtiği an iptal oluyor. Benimde suya düşen 2310 telefonum vardı. Telefonun arızası geçti yalnız simkart bozuldu. Geri dönüşü yok hocam. Hat kimin üzerineyse gidip yeni simkart cıkartacaksın.

hattı üzerime almıştım, yarın gidip çıkartcam kafayı yicem yoksa tam mesaj yazarken gidip geliyo.
  • telefonunuzun sim holder ında da problem olabilir, sürekli simkart değiştirip takıyorsanız...

yeni bir simkart almadan önce;
    başka bir simkart takıp telefonda deneyin.
    problemli olduğunu düşündüğünüz simkartı farklı bir telefonda deneyin.

problemin kaynağı açığa çıkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

telefonunuzun sim holder ında da problem olabilir, sürekli simkart değiştirip takıyorsanız...

yeni bir simkart almadan önce;
    başka bir simkart takıp telefonda deneyin.
    problemli olduğunu düşündüğünüz simkartı farklı bir telefonda deneyin.

problemin kaynağı açığa çıkacaktır.

tek simkart kullanıyorum uzun süredir, bi tek batarya sorunum olduğu için bi kaç batarya kullanıyorum. ilk mesajda yazmıştım bugün başka bir telefon kullanmaya başladım arıza ondada aynı şekilde devam ediyor.
  • birde şebeke gidiyor 5 dakka filan gelmiyor, kendi kendine geliyor 2 telefondada aynı arıza vermesi tek sorun sim kart gibi geliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

birde şebeke gidiyor 5 dakka filan gelmiyor, kendi kendine geliyor 2 telefondada aynı arıza vermesi tek sorun sim kart gibi geliyor..

BENM Sİm kartta aynısını yapıyor 2005 te almıştım sim kart hatası veriyor bazen ömrü doldu yenisini almak lazım
    tak çıkar yapmıyorum ben sürekli aynı teleofnda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.