DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
volvo s40 1.8 otomatik araca hangi marka lpg markası olur
3
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> LPG Dönüşümü >> volvo s40 1.8 otomatik araca hangi marka lpg markası olur
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1 Mesaj
      24 Ocak 2010 23:17:42
      herkese merhaba. 2001 volvo s40 1.8 otomatik vites aracıma lpg taktırmak istiyorum fakat markada karar verbilmiş değilim.neye göre seçim yapmak gerekiyor bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.İstanbul anadolu yakası nda varsa bildiğiniz yer söylerseniz sevinirim

• Yarbay
      2752 Mesaj
      26 Ocak 2010 15:25:17
      size şuraya gidin diyemem ama öncelikle servis agına çok dikkat edin kısaca öyle kimsenin bilmedigi bir marka taktırmayın.ayrıca montaj yaptıracagınız yeri çok iyi araştırın markadan önce ustanın iyi olması lazım markası iyi olsa bile ustada iş yoksa lpg=eziyet olur sizin için bol şans

• Binbaşı
      1453 Mesaj
      27 Ocak 2010 11:22:23

quote:

Orijinalden alıntı: seyrüsefer

herkese merhaba. 2001 volvo s40 1.8 otomatik vites aracıma lpg taktırmak istiyorum fakat markada karar verbilmiş değilim.neye göre seçim yapmak gerekiyor bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.İstanbul anadolu yakası nda varsa bildiğiniz yer söylerseniz sevinirim

Atiker taktırmanızda bir sorun olmaz araçınızada uyumlu olur. Nacizane Atiker servisi olarak tavsiye ederim.

ATİKER - ROMANO
      YERLİ SERMAYENİN HAKLI GURURU
      www.safakotogaz.com otogazsafak@gmail.com
    • Yüzbaşı
      395 Mesaj
      27 Ocak 2010 23:07:35
      landi kaliteden şaşmayın,montajın kaliteside kitin kalitesi kadar önemli

FERİŞTAHI_GELDİ
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> LPG Dönüşümü >> volvo s40 1.8 otomatik araca hangi marka lpg markası olur
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.