Şimdi Ara

LAPTOPUN EKRANI ÇATLADI SANIRIM ACİL YARDIM LÜTFEN!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
19.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar istemeyerek laptobumun üzerine bastım ve ekranı çatladı sanırım görüntü gelmiyor model olarak toshiba L40-17s yapabileceğim birşey varmı lütfen yardım edin ekran tamir edilebilirmi yoksa yenisinimi istetmek lazım ? yenisini istetirsek fiyat ne tutar ? sadece kendi ekranımı ona uyar yoksa başka bir ekran bulsak olurmu ? lütfen bi fikir verin bana herkesten yardım bekliyorum çok teşekkürler.

• Ekranı hiç bulunmayabilir..Başıma geldi 150 tl ye sattım laptopu

Ekran hatırladıgım kadarıyla 250$ Falandı yanlış hatırlamıyorsam..

SS varmı ?
  • Başka bi ekran uyarmı ? Neyse hocam sen bi Yetkili servise söyle onlar fabrikadan ekran isteyip getirtebilirler.Şayet olmazsa yapcak bişe yok...
  • 7 yıl boyunca teknik destek vermek zorundalar yani yedek parça temin etmek zorundalar. Ama ekran ne kadar tutar orası sana kalmış. Senden PCnin yarı parasını isterler gibi.
  • baya isterler bir sor bakalım kaç paraymış acaba
  • Sorda bi yaz merak ettim
  • arkadaşım yetkili servisine götürürsen arkadasında dediği gibi fiyatta abartılar artı sadece ekranla kalmayıp leptobun diğer parcalarınıda bozulma ihtimaline karsın değiştirirler. be daha önce değiştirdim bir cok kez lcd fiyatları 100 TL den baslayıp 180 liraya kadar düzeltiliyor istersen daha detaylıbilgi veririm tabi bu fiyatlar ikinci el lcd ekranları ben kullanıyorum hiç bir problem yok

bu arada bana ekran boyutunu söleytebilirsen inc olarak sana tam net bir fiyat verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yqocmen -- 22 Ocak 2010; 17:27:07 >
  • Hocam SS varmı bi merak ettim ne kadar kırk ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Hocam SS varmı bi merak ettim ne kadar kırk ?

ya laptop ablamda oda burada değil ünv okuyor başka şehirde ss ancak ayın sonunda buraya resim koyabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yqocmen

arkadaşım yetkili servisine götürürsen arkadasında dediği gibi fiyatta abartılar artı sadece ekranla kalmayıp leptobun diğer parcalarınıda bozulma ihtimaline karsın değiştirirler. be daha önce değiştirdim bir cok kez lcd fiyatları 100 TL den baslayıp 180 liraya kadar düzeltiliyor istersen daha detaylıbilgi veririm tabi bu fiyatlar ikinci el lcd ekranları ben kullanıyorum hiç bir problem yok

bu arada bana ekran boyutunu söleytebilirsen inc olarak sana tam net bir fiyat verebilirim

ayrıca 2.el ekran nerden bulabilirim tam olarak söylermisiniz ve fiyatınıda öğrenebilirmiyim ?
  • hocam bende meraktan klavyeyı soktum benımde klavye gıttı
  • Hocam bilgisayarcılara gitcen onlarda kalcak laptop onlar ayarlicaklar.
  • ıkımızede gecmıs olsun ne dıyeyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: frisby28

ıkımızede gecmıs olsun ne dıyeyım

geçmiş olsun vede sağlık olsun ne yapalım hayırlısı buymuş :(
  • Ben de Toshiba kullanıyorum ve ekranı tamamen bozuldu. Sinirden 5-10 defa yumrukladım, tamamen gitti ekran :) Şu an GittiGidiyor'dan ekranlara bakıyorum, sipariş verip kendim değiştireceğim.
  • genelde ikinci el ekranlar piyasada sıkıntılı olsada rahat sayılabilcek şekilde bulunuyor bana ekranın inc yazarsan sana fiyat sıfır + ikinci el ikisinide ayrı ayrı belirtirim.

sanırım senin ekran 15,4 sana uygun lcd var fiyatı 150 ytldir. 155 de olabilir tam bilmiyorum orada taktırabileceğin bir yer var ise gönderirim sana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yqocmen -- 25 Ocak 2010; 13:55:21 >
  • quote:

genelde ikinci el ekranlar piyasada sıkıntılı olsada rahat sayılabilcek şekilde bulunuyor bana ekranın inc yazarsan sana fiyat sıfır + ikinci el ikisinide ayrı ayrı belirtirim.

sanırım pıyasadakı butun ekranlar bırbırıyle uyumlu ama mesela kodları varmış ona göre almak lazımmış bizi aydınlatırsanız sevinrim
  • sanırım senin ekran 15,4 sana uygun lcd var fiyatı 150 ytldir. 155 de olabilir tam bilmiyorum orada taktırabileceğin bir yer var ise gönderirim sana...
  • quote:

sanırım senin ekran 15,4 sana uygun lcd var fiyatı 150 ytldir. 155 de olabilir tam bilmiyorum orada taktırabileceğin bir yer var ise gönderirim sana...

hocam bu sıfır fiyatı mı ? ekranın tam bi resmi var mı ? markası nedir ?
  • yok sıfır değil ikinci el 80 - 90 $ cşvarında fiyatları var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yqocmen -- 26 Ocak 2010; 18:00:54 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.