Şimdi Ara

şarj yüzdesi gözükmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
27.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iphone numda şarj yüzdesini açamıyorum ayarlardada onu açabilmem için bir ayar yok bu sorunu nasıl halledebilirim

• 3GS'de sarj yuzdesi gorunuyo 3G'de boyle bi secenek yok ayarlarda yalnız cihaz jb'li ise Cydia'dan Batery% programları var ismi aklıma gelirse yazarım.
  • sbsettingsle acabilirsin pilin yanında %kaç kaldıgı yazıyor ama jb olması lazım
  • 3.2ye ilk yükseltmemde bende görünüyordu ama sonra biraz kurcalayınca yokettim nasıl ettiysem Ama olduğunu biliyorum. bossprefs le falan da açamadım... cihazın kendi yazılımıyla geldiği için, onunla alakalı birşey olsa gerek. Çünkü eski fwlerde yoktu.
  • arkadşlr bn buldum 3GS de 3.1.2 olamalı.. Ayarları>Genel>Kullanım>Pil yüzdesini "on" yapın olacaktır.... ;) Diğer kullancılar dadeneyebilir onlarda da olmalı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macci50 -- 20 Ocak 2010; 19:24:43 >
  • 3g de yapabilen yokmu ilk iphone olduğuna göre ayarlardan 3g dede olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfi

3g de yapabilen yokmu ilk iphone olduğuna göre ayarlardan 3g dede olması lazım

2g'e dogal olarak var çünkü jb siz kullanamıyosun..Orjinal olarak sadece 3Gs te var 3g de yokkk..3G için JB yapman lazım..Sbsettings yada bosspref ilede halledersin kolaylıla
  • arkadaşlar ben jb yaptım fakat hala yüzdesinyle ilgili ayar göremiyorum ayarlarda. versyon 3.1.3, yükseltmem mi gerekiyor ya da jb yaptıktan sonra bir program mı yüklemeliyim?
  • buarada benim telefon 3g
    3gslerde kendiliğinden böyle bir seçenek vardı biliyorum, 3gler için ne yapacağız? bu bence çok güzel bir özellik...
  • cydia dan sb settings yükle. sbsetting ayarlarından battey yüzdesini aktif hale getir
  • benim iphone4 cihazımda da görünmüyor ama bazı arkadaşlarınkinde görünüyor, bu konuda yardımcı olabilecek olan arkadaş varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

benim iphone4 cihazımda da görünmüyor ama bazı arkadaşlarınkinde görünüyor, bu konuda yardımcı olabilecek olan arkadaş varmı?

Ayarlardan aktifleştirdiğiniz halde mi görünmüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

benim iphone4 cihazımda da görünmüyor ama bazı arkadaşlarınkinde görünüyor, bu konuda yardımcı olabilecek olan arkadaş varmı?

Ayarlardan aktifleştirdiğiniz halde mi görünmüyor?

nereden aktifleştiriyoruz?
  • ayarlar-genel-kullanım-pil yüzdesi aktif yap dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prooge -- 14 Eylül 2010; 13:42:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prooge

ayarlar-genel-kullanım-pil yüzdesi aktif yap dostum

teşekkürler hocam, oldu
  • teşekkürler, yükledim şimdi gözüküyor artık. bence harika bir özellik. yalnız bu sb settings başka ne işe yarıyor arkadaşlar??
  • quote:

herzamaki gibi benim güzel forumum yardımcı oldu yaptım bende

bu arada bi sorum var

elimde iphone 3g veya 3gs var (tam bilmiyorum hediye geldi) ben jb yaptım acaba ayarlarda ondan mı çıktı bu yüzde çünkü jb yaparken işaretlemiştim onu da yoksa benim cihaz 3gs mi kendiliğinden var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

quote:

bu arada bi sorum var

elimde iphone 3g veya 3gs var (tam bilmiyorum hediye geldi) ben jb yaptım acaba ayarlarda ondan mı çıktı bu yüzde çünkü jb yaparken işaretlemiştim onu da yoksa benim cihaz 3gs mi kendiliğinden var ?

telefonda pusula uygulaması var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

quote:

bu arada bi sorum var

yok ? ordan mı anlaşılıyor?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

quote:

bu arada bi sorum var

yok ? ordan mı anlaşılıyor?

http://forum.donanimhaber.com/m_36254262/tm.htm
    evet.surda da bahsedilmiş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.