Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15921593159415951596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen kış öne iki adet marshall marka lastik aldım. Arkaya da iki adet sıfır orjinal yedek lastik taktım. Şu anda en ufak yağmurda araba kayıyor. Acaba sebebi nedir? Lastikler mi alakalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet lastiklerle alakalı
  • onurmaurer kullanıcısına yanıt
    Acaba sorun hangi lastiklerden kaynaklı? Lastikciler bunu anlar mı? Öndekiler altı aylık sayılır. Araba önden çekişli olduğu için kayma varsa önden olur herhalde.

• Mnr980 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun cana gelmesin gerisi halledilir şeyler. Bizim getzlerin tampon ince ama çok esnek kanırttırınca bile çatlamıyor en kötü vida yerlerinden kopuyor.
  • vav1en V kullanıcısına yanıt
    öyleymiş hocam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk kazamı yaptım soldan ehliyeti olmayan 16 yaşında çocuk motorla sol kapima girdi (döner kavşak oldu) çocuk öldü sandım neyneyseki iyi kafayı yedirdi bana 30 km hızla kaza yapılır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Arkadaşlar geçen kış öne iki adet marshall marka lastik aldım. Arkaya da iki adet sıfır orjinal yedek lastik taktım. Şu anda en ufak yağmurda araba kayıyor. Acaba sebebi nedir? Lastikler mi alakalı?

Kışlık lastik yazın ıslak yolda çabuk sarıyor, kayıyor. Kuru yerde yol tutuşta ve fren mesafesinde öyle aman aman bir dezavantajı olmuyor.
  • Geçmiş olsun arkadaşlar.
  • geçmiş olsun arkadaşlar
  • Teşekkürler arkadaşlar

• Daha önce çatlak plastiği değiştirdim
    Kartal oto sanayiden çıkmacıdan aldım, boyadım ve dün akşam da komsu ile taktık.
    Uygun zamanda diğer kapıları da aynı renge boyayacağım
    40 TL plastik + 15 TL boya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 2 Eylül 2016; 9:41:27 >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    guzel olmus
    gule gule kullanın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SABAHLARI ARABAM CALISMIYO ARKADASLAR 1,3 GLS 2005 MODEL HUNDAİ GTZ
  • LPG Lİ GETZ MARŞ ALMIYOR.

Adlı konu bana ait. Çözümü içeride.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=66560694&p=1&anchorToGo=66560694#66560694

• Droya kullanıcısına yanıt
    Nerelerde boya var ne renk 4 cam otomatikmi aracin ozelliklerini demedinki .fiyat uygun gozukuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ygtkn2012

SABAHLARI ARABAM CALISMIYO ARKADASLAR 1,3 GLS 2005 MODEL HUNDAİ GTZ

Mars motorunda yada yakit pompasinda sikinti olabilir. 2 3 ustaya gosterip fikir sahibi olAbilirsiniz.

• Herkese iyi forumlar arkadaşlar. 25.08.2016 da getz almıştım. Fikir danıştığım konuyu takip eden arkadaşlar iyi bilirler. Sigorta yaptıracaktım o Kadar araştırdım e düşük 1450 çıktı bekledim biraz Sigortacı tanıdık bi arkadaş ethica diye yeni bir sigorta şirketi var daha ağustosta mı ne girmiş piyasaya. Acentesini buldum teklif aldım 950.00TL. Ve piyasanın en düşüğünden 500.00TL daha düşüğüne 950.00TL ye ilk aracımın sigortasını yaptırdım. Yaş 30

• mstffktbss M kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun.
    Kazasiz beladiz zevkli surusler olsun.

• Çok teşekkür ederim mnr980. Araç hoşuma gitti açıkçası.o kadar araç baktım gözüm arkada kalmadı. Dizel olması benim için hem daha güzel oldu.yalnız aracın kaputu aşağıdaki resimlerdeki gibi. Boyacılara gösterdim pasta cila düzeltmez düzeltse bile 2-3 ay sonra tekrar eski haline gelir diyor. Hiç olmazsa şu üstündeki lekeleri nasıl giderebiliriz sizce arkadaşlar. Bir de 2007 model arabanın kaputu neden bu hale gelmiştir sizce ?

• TiSKE kullanıcısına yanıt
    Bu dörtlü cam düğmesinden sağ üstteki bozuldu. Dörtlünün tamamı mı yoksa tek değişiyor mu?

• 
Sayfa: önceki 15921593159415951596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.