Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2005 Getz GLS aracımın 30 Bin bakımında servis, benzin enjektörlerini değiştirmek istedi ben de Atiker servise sordum, onlar da 30binde gerek yok dediler.
    Sizce değişmesi gerekiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ummet1963

merhaba aşağıda resim lingte görünen teyip konsolu nerden temin edebilirim, serviste 45 gün beklemem gerek dendi diş ülkeden aldırırız dendi, maksadım 7'' büyüklüğünde bir duble-din navigasyon teyip taktırmak için getz 2009 model araca teşekkürler.

http://pds8.egloos.com/pds/200802/12/81/a0001681_47b0bdac5f6d3.jpg

onda navigasyon olduğunu sanmıyorum
    zaten anormalde bir paraisterler

http://www.hepsiburada.com/mio-c725-7-ekranli-video-oynaticili-navigasyon-cihazi-/productDetails.aspx?categoryid=257643&productid=telnavmioc725y

ama böyle bişey var belki işini görürü

fiyaıda gayet iyi görünüyor piyasaya göre

• quote:

Orijinalden alıntı: albati

2005 Getz GLS aracımın 30 Bin bakımında servis, benzin enjektörlerini değiştirmek istedi ben de Atiker servise sordum, onlar da 30binde gerek yok dediler.

sebep ne değişmesi için

ne olduda enjektörlerin değişmesi gerekiyor acaba

aldığın yakıttamı bi sorun vardıda enj zarar gördü

nedir yani değişme sebebi
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

merhaba aşağıda resim lingte görünen teyip konsolu nerden temin edebilirim, serviste 45 gün beklemem gerek dendi diş ülkeden aldırırız dendi, maksadım 7'' büyüklüğünde bir duble-din navigasyon teyip taktırmak için getz 2009 model araca teşekkürler.

http://pds8.egloos.com/pds/200802/12/81/a0001681_47b0bdac5f6d3.jpg

onda navigasyon olduğunu sanmıyorum
    zaten anormalde bir paraisterler

http://www.hepsiburada.com/mio-c725-7-ekranli-video-oynaticili-navigasyon-cihazi-/productDetails.aspx?categoryid=257643&productid=telnavmioc725y

ama böyle bişey var belki işini görürü

fiyaıda gayet iyi görünüyor piyasaya göre

sadece chazın takıldığı konsolu sormuştum

• niye senin arabada yokmuki
  • quote:

sadece chazın takıldığı konsolu sormuştum

Takıldığı konsoldan kastınız ne anlamadım ama burada birçok teyp çerçevesi var.

http://www.hepsiburada.com/search.aspx?catID=16&sText=teyp%20%C3%A7er%C3%A7eve

Bu civic için ama beliki getze uyanda vadır.

• Arkadaslar aracımdan sokmus oldugum MONZA H4 8000K Uzun+Kısa Xenon farlarımı ve 8000K lik sis farlarımı satmaktayım 2 sınınde daha 1.5 yıl garantısı vardır garantı kagıtları kutuları ıle beraber verıcem dusundugum fıyatlar
    H4 Uzun/Kısa ıcın 150
    H27 Sisler için 100 liradır 2 sini birden alıcak olan arkadasa bır ındırım yaparak 220 lıraya verebılırım ulasmak ıstersenız gigabyte2184@hotmail.com msn adresım urunlerın resımlerınden detaylarına kadar yollayabılırım
  • slm arkadaslar,
    sizce benzinli de en ii performans veren hangi motor yağı kullanılmalı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: albati

2005 Getz GLS aracımın 30 Bin bakımında servis, benzin enjektörlerini değiştirmek istedi ben de Atiker servise sordum, onlar da 30binde gerek yok dediler.

sebep ne değişmesi için

ne olduda enjektörlerin değişmesi gerekiyor acaba

aldığın yakıttamı bi sorun vardıda enj zarar gördü

nedir yani değişme sebebi

Serviste söylediler ben değişmeyin dedim, 2 saat sonra cepten aradılar uzmanla görüştürdüler (!) o da değişmesi gerektiğini söyledi bu sefer iyice kıl oldum ben değiştirmeyin dedim.
    İşte böyle olunca insanlar servislere kazıkçı gözle bakmakta haklılar.
    Bu dediğim servis İzmir/Yükseliş'tir, burdan söyleyim. Çünkü iyi olanı da söylerim.

• quote:

geçen bi siyah honda da bu tarj bişey vardı çok güzel duruyordu

http://www.sahibinden.com/16_17_cizgili_4x100_jant_cok_uygun_fiyata-10WQQaXQQ14722781WQQpXQQdisplayitem

üstad bu siyah arabayı cok boğuyor ya. bu sarı arabaya manyak gider mesela. bıde kırmızı arabaya bu jantın kırmızı çizgilisi olan var o cok tatlı gıdıyor.

ben boyle siyahlı grili seviyorum

• bunun fiyatı nedir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TriStan -- 14 Kasım 2009; 21:28:48 >

• Arkadaşlar bir sorum olacak Getzlerde trigermi yoksa zincirmi var?1,4 doch motorlularda.
  • 50000 VE 60000 BAKIMALRI NE KADAR SERVİSTE ? 2004 MODEL BENZINLI
  • arKADAŞLAR GETZ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM ARABA NASIL ÇOK FAZLA MASRAF ÇIKARIYORMU
  • Çıkarmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FauFau

Arkadaşlar bir sorum olacak Getzlerde trigermi yoksa zincirmi var?1,4 doch motorlularda.

Makyajlı kasa 1.4 DOHC benzinli motorda triger kayışı vardır, 1.5 VGT dizelde ise triger kayışı yerine zincir vardır.
  • mrb arkadaşlar... 2005 model 35.000 km de dizel getz alabilme ihtimalim var(klima+abs) aracın önemsiz bi yerinde 2-3 cmlik boya mevcut. fiyatı 16.000 tl olacak gibi... bu fiyat normal mi sizce? Yardımcı olursanız sevinirim, ilk aracım olacak çünkü ve bu konuda yeterince bilgi sahibi değilim.
    Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler, Allah razı olsun...
  • 2005 modelde bikaç çeşit var

hangisi seninki

mp3lümü acaba

sis farı yoksa açıkçası o para etmez 14-15 edeceği
  • Arkadaşlar size bir sorum olacak 0 bir araç alıyoruz lpg takılacak bayii de BRC hangi modelini takıcaksınız dedim GETZ için özel üretildiğini söylediler
    bu konuda bilgisi olanlaradan yardım bekliyorum teşekkürler.
  • getz için özel bi üretim dğildir kanımca

piyasaya göre fazla para istedikleri için böyle bi numara yapıyolardır
  • 
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.