Şimdi Ara

2010 -Tahmini- YGS Taban Puanları Kılavuzu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
487.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sıralama niye değişsin adam önündeyse puan olarak mf3 mf4 önünde ztn(çok çok fark yoksa)

ee geçen senede aynı puanı alıp önündeydi geçen senede tıp seçti niye değişsin ki:S

neyse gelince görürüz ztnde ben öyle düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: boratayuysal

sıralama niye değişsin adam önündeyse puan olarak mf3 mf4 önünde ztn(çok çok fark yoksa)

ee geçen senede aynı puanı alıp önündeydi geçen senede tıp seçti niye değişsin ki:S

neyse gelince görürüz ztnde ben öyle düşünmüyorum

ben bilmiyom belkide motivasyon de denebilir buna.ama doğrutercih çok sağlam bi siteye benziyor.sallama yapmaz gibi bakarsın puanlarımız düşük gelcek ha?yada mf4 için matematik başrolde olcak?ne bileyim bi cacık olcak ama bakalım hayırlısı olsun diyelim artık ben düşeceğini düşünüyorum.

• hocam yalan olur bence senin hesap:D

puan hesabıda:D

önemli olan sıralama ve en fazla 2-3 bin kayar o
  • quote:

hocam yalan olur bence senin hesap:D

puan hesabıda:D

önemli olan sıralama ve en fazla 2-3 bin kayar o

hocam dur bakalım ya hadi ben kapağı bursa antlya bi elektroniğe atarımda.hatun biraz kötü yapmşXDona da motivasyon vermeye çalşıoz inş düşer hocam ya gerçkten cok istiyorum düşmesinixdve düşecek doğrutercih yapmşsa doğrudur:)burak hoca sallama rehber değil baya kalite adam;)
  • hocam hiç kimse bilemez şu durumda sadece tahminden öte krıtik puan aralıkları çok kötü olucak 1 net bence çok adam atıcak yani öle 1000 kişi fln değil 2000 3000 kişi
  • quote:

hocam hiç kimse bilemez şu durumda sadece tahminden öte krıtik puan aralıkları çok kötü olucak 1 net bence çok adam atıcak yani öle 1000 kişi fln değil 2000 3000 kişi

haklısın hocam ya allahtan inş ummadğımız bi yanlş çıkmaz zaten çok dandik hatalar yaptık sınavda başka yoktur inş hayırlısı ile bi gelsinde sonuçlar kafalarımzda rahatlar ösymde hala belirtmiyor ya iyice deli ettiler.
  • ya lütfen bana yardım edin 1 sınava girdim ikinci sınava girmedim tercihler nezamn yapılacak. ygs sonuclarım ygs3 271 ygs4 251 ygs5 258 puan şansım nekadar:(
  • yok gibi çağla niye tek sınava girdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglayesili

ya lütfen bana yardım edin 1 sınava girdim ikinci sınava girmedim tercihler nezamn yapılacak. ygs sonuclarım ygs3 271 ygs4 251 ygs5 258 puan şansım nekadar:(

26 temmuz-6 ağustos arası tercihler.
    1. bölümden(ygs'den) 2 yıllık tercih yapabilirsin. 2.bölüm puanların sınava girmediğin için hesaplanmayacak.
    1. bölümden 4 yıllık bölümlerde var bankacılık yüksek okulu, bankacılık ve sigortacılık gibi ama bu puanlarla girmen imkansız gibi.
  • mf mf2 mf3 mf4 çok puan türüvar say2 20 bin deyip terch yapıyoduk bnn çözümü vardır inş
  • ya arkadaşlar geçen senenin sıralamalarını veren bi site bi klavuz falan yokmu.. sadece puanları değil en son kaçıncı sıradan kapatmış onu veren bi yer???
  • Arkadaşlar sıralamam 574 yabancı dil bölümünden girdim. 520 puanım var. Sizce Gazi gelir mi?

2010 -Tahmini- YGS Taban Puanları Kılavuzu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Arkadaşlar sıralamam 574 yabancı dil bölümünden girdim. 520 puanım var. Sizce Gazi gelir mi?

2010 -Tahmini- YGS Taban Puanları Kılavuzu

açı nın puanları çok uçuk eğitimsistem.com dan bak bir de
  • 510 diyor gazi ing öğretmenliğine sanırım geliyor.
  • 860 misafir var konuda yanlış göstermiyorsa
  • ÖSYM yayınlayacağı kılavuzda dönüştürülmüş puanlarda olucak mı ? Bilgisi olan var mı arkadaşlar..
  • arkadaşlar işiniz zor yaw :S o puanlar nedir yaa sonuc sayfasında insanın kafası donuyor her yerde sayı var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galois_

ÖSYM yayınlayacağı kılavuzda dönüştürülmüş puanlarda olucak mı ? Bilgisi olan var mı arkadaşlar..

evet olacak ama pek önemli değil bence çünkü sıralamalar belli tercih yaparken sıralamaya dikkat etmek lazım puan yanıltıcı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

510 diyor gazi ing öğretmenliğine sanırım geliyor.

Taban puana bakmayın. Artık bir bölümün 2009 yılındaki taban puanının ve sizin bu yıl aldığınız puanın bir önemi yok.

Yahu her site kendince bir tahminî çeviri yapmış. Açı Dershanesi ve FDD direkt "380'de şuysa 575'te kaçtır?" diye orantı kurmuş ki bu da çok saçma bir mantık. NTVMSNBC, Haliç Üniversitesi, Sanal Dershane, Doğru Tercih, Gelecek Benim gibi kurumlar ve siteler de kendince özel hesaplarla taban puan çevirileri yapmış. ÖSYM de yapacak ve bu yılki tercih kılavuzuna koyacak.

Bir kere sistem hiç değişmese bile tercihler taban puana bakılarak yapılmaz. Sıralama önemli. Hele bu yıl böyle tahminî taban puanı çevirilerinin dolaştığı bir ortamda hiçbir kaynağa çok fazla güvenmemenizi öneriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

860 misafir var konuda yanlış göstermiyorsa

547 misafir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.