Şimdi Ara

en iyi Puro hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
16.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpclient -- 16 Temmuz 2013; 20:15:23 >

• bence hepsi aynı.at b.ku gibi kokuyor..
  • o sitede yok ama backwoods bence.hem ucuz hem içimi kolay hem aroması güzel...
  • içilmemiş olan
  • quote:

Orijinalinden alıntı: nofrost

bence hepsi aynı.at b.ku gibi kokuyor..

• CHOHİBA en iyi CUBA purosu, geçen sene cübadan almıştım kutusu 400 dolara ama aynı marka altında sınıflandırıyorlar kaliteye göre fiyat düşüyor. Kalitelisini anlamak için Sarımı düzgün olacak, bastırdığın zaman parmağının izi eski haline gelecek, üzerinde ufak beyaz berekler olacak içtiğinde ağzında tuttuğun tarafta katran birikmiyecek ve son olarak bok gibi kokacak bunlar senin anlayabileceğin özellikler o kadar para veremem diyosan aynı markanın alt sınıfları var demiştim ama yinede kaliteli yani ikiside mersedes biri 500 sl diğeri E200 gibi düşün ........
  • netten sipariş vercek yer varmı.tr adresi olsa daha ii olur
  • bu
  • Merhaba

Tüm Sigara ve Puro çeşitlerini orjinal halleriyle ve en uygun fiyatlara bulabileceğiniz tek ve en güvenilir adres...
    SİGARA PURO SATIŞ Grubumuza üye olmanızı bekliyoruz...

http://www.facebook.com/sigara.puro.satis

DJARUM
    BACKWOODS
    CAFE CREME
    HAV-A-TAMPA
    CAPTAIN BLACK
    LUCKY STRIKE
    VILLIGER
    TiTAN

ROMEO Y JULIETA
    MONTECRISTO
    DA VINCI
    COHIBA
    DON DIEGO
    PARTAGAS
    HOYO DE MONTERREY
    H. UPMANN

CAPTAIN BLACK
    BORKUM RIFF
  • quote:

Orijinalden alıntı: godi

CHOHİBA en iyi CUBA purosu, geçen sene cübadan almıştım kutusu 400 dolara ama aynı marka altında sınıflandırıyorlar kaliteye göre fiyat düşüyor. Kalitelisini anlamak için Sarımı düzgün olacak, bastırdığın zaman parmağının izi eski haline gelecek, üzerinde ufak beyaz berekler olacak içtiğinde ağzında tuttuğun tarafta katran birikmiyecek ve son olarak bok gibi kokacak bunlar senin anlayabileceğin özellikler o kadar para veremem diyosan aynı markanın alt sınıfları var demiştim ama yinede kaliteli yani ikiside mersedes biri 500 sl diğeri E200 gibi düşün ........

kübadan kutusu 400dolara almak pahaı değil mi yahu

kübada daha da büyük para oluyor, onlar 400ü bir arada görmüşlermi de istiyorlar senden(:
  •  en iyi Puro hangisi

Yok böyle bir tat.
  • oha 5 yıllık
  • Küba Prosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy00 -- 30 Mart 2010; 2:18:17 >
  • yanlız birşey sorucam ben buradan puro satın almayı düşünüyorum acaba türkiyeye amerikadan (veya hernerde ise) türkiyeye getireceklermidir aldığım ürünü?
  • :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.