Şimdi Ara

Bursa'da oto pazarı nerede?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
35.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bursa'ya oto pazarına gitmeyi düşünüyorum ama nerede olduğunu bilmiyorum. Katılım yüksek oluyormu? Ve hava durumuna göre pazarın olup olmama durumu oluyormu?

• birincisi yalova yolunda buttim in bahçesinde kuruluyor. genelde galericiler var tabi ki. ikincisi de izmir yolu taraflarında çalı köy de kuruluyor. küçük sanayi metro istasyonundan minibüs kalkıyor. ikisinde de temiz araba çok az oluyor. temizleri galericiler sabah erken saatte toplayıp götürüyor. ama bazı galericiler çok temiz araba da getirebiliyor.
  • Hangisine gitmeyi tavsiye edersiniz?
  • Gidecekseniz sabah gidin.öğleden sonra adam akıllı araba kalmıyor.
  • çalıdakine gitmiştim geçenlerde broadway ve tofaş kuş serisi pazarın yarısını oluşturuyor.
  • Nilüfer'de var bir tane..Onda bayağı bir araç oluyordu.

Buttimin bahçesindeki nerdeyse komple galerici.

Nilüfer'de yazın (araç az olur) çoooooooooooooooooooook araç vardı.Şimdi nasıldır bilemem.
  • 10.000 - 13.500 tl arası Accent, Clio, Albea vb. araç bakacağız, hangisine gidelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: On7_li

10.000 - 13.500 tl arası Accent, Clio, Albea vb. araç bakacağız, hangisine gidelim?

o zaman küçük sanayinin oraya git.Yalnız ben 2 hafta önce ordaydım bir tane güzel araba bulamadım.Belkide öğlen gittiğim içindir.Sabah erken kalkabilsem.Bu arada ön tarafları hep galericiler kapıyor her pazarda olduğu gibi (daha doğrusu kapatıyor).Sahibinden satanlar genelde son kısımlarda
  • Google earth üzerinden tarif edebilirmisiniz? Bandırma tarafından kendi aracımızla geleceğiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilusa -- 16 Ocak 2010; 22:33:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.