Şimdi Ara

alfa romeo giulietta REVEALED 2010

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.991
Cevap
49
Favori
889.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    senza cuore saremmo solo macchine

"Markanın yüzüncü yılında bu isim bir otomobil efsanesine ve Alfa Romeo’ya saygı gösterisi niteliğini taşıyor. Giulietta ellilerde farklı nesillerden otomobil meraklılarının hayallerini süslemiş, ilk defa bir Alfa Romeo’ya sahip olma ve rahatlık ve teknik mükemmellik seviyesinin tadını çıkarma hayalini erişilebilir kılmış bir otomobildi.

alfa romeo giulietta REVEALED 2010 alfa romeo giulietta REVEALED 2010

Bu yeni otomobil, Alfa’nın elinin altındaki en yeni mühendisliği, teknolojiyi ve güvenlik sistemlerini sunan coupe şeklinde bir spor hatchback. Araç 4.35 metre uzunluğunda, 1.46 metre yüksekliğinde, 1.8 metre genişliğinde ve 2.63 metrelik bir dingil mesafesine sahip. Yerini alacağı Alfa Romeo 147 modeline göre 70 litre daha fazla yükleme hacmi sunuyor. Alfa Giulietta’nın şu ana kadarki en fazla satış yapan Alfa olacağını tahmin ediyor.

alfa romeo giulietta REVEALED 2010 alfa romeo giulietta REVEALED 2010

Başlangıçta hepsi turbo beslemeye sahip dört motor seçeneği olacak. 1.4TB 120 bg’ye sahip bir benzinli motoru 170 bg üreten 1.4TB MultiAir izliyor. Diğer iki motor ise dizel. Bunlardan biri 105 bg üreten 1.6 JTDM, diğeri ise daha güçlü olan, 170 bg üretebilen 2.0 JTDM. Daha sonraki bir aşamada özel 235 bg benzinli Quadrifoglio Verde modeli de sunulacak.

Alfa otomobile DNA (Dinamik, Normal ve Bütün Hava Koşullarında) sistemini takmış. Bu sistem sürücüye farklı sürüş durumları için üç farklı seçenek sunuyor. Araç bir Q2 elektronik diferansiyel ve bir denge kontrol sistemi (VDC) de içeriyor.

Stil ve tasarım her zaman Alfa Romeo’nun güçlü noktaları oldu; görünüşe göre Giulietta da bu imajı canlı tutuyor. Aracın ön tarafında “üç loblu şekil” adı verilen, Alfa ızgarasının ön tamponun içine yerleştiği ve iki hava girişinin arasında asılı olduğu bir tasarım var. Hem ön, hem de arka ışık kümelerine LED gündüz seyir lambaları eklenmiş. Eski 156 sedana benzer biçimde, arka kapı kolları gizlenmiş, böylece otomobilin coupe benzeri dış kısmı iyileştirilmiş.

Yeni Alfa Romeo Giulietta 2010 Cenevre Otomobil Fuarı’nda dünyaya tanıtılacak. Yeni modelin satışları ilkbaharda başlayacak ve kademe kademe bütün önemli pazarları kapsayacak şekilde genişletilecek. Alfa Romeo Giulietta’nın Avrupa’nın en önemli segmentlerinden birinde markaya yeni bir ivme kazandırması bekleniyor."

kaynak: ntvmsnbc.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonasera -- 19 Ocak 2017; 6:56:36 >

• Bugün mtv'yi paraf ile netten ödedim. Lastik.com'dan 3 fiyatına 4 lastik kampanyası şifresi geldi. Şahsa özel değilse eğer o şifre ile bir vatandaşın kazanmasını isterim. Tekrar söylüyorum; şifre şahsa/karta özel değilse. Sonuçta ben kıllanmayacağım. Mesajla ulaşırsanız (pm atarsanız) dönüş yaparım ve şifreyi veririm.
  • Fiyatları nasıl olacak bir bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthavc

Fiyatları nasıl olacak bir bilgisi olan var mı?
    Arkadan görünüş çok güzel. Önden de güzel olacakmış ancak lambalar kötü durmuş.

Alfa Romeo meraklılarının alabileceği bir araca benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teaman1977

Arkadan görünüş çok güzel. Önden de güzel olacakmış ancak lambalar kötü durmuş.

Alfa Romeo meraklılarının alabileceği bir araca benziyor.

Alıntıları Göster
    Gerçekten mükemmel bir araç. Paylaşım için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

Gerçekten mükemmel bir araç. Paylaşım için teşekkürler.

Alıntıları Göster
    fıyat gercekten cok merak edıyorum asker donusu alırım olmadı mito havası var onden ama arka sahane bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycey84x

fıyat gercekten cok merak edıyorum asker donusu alırım olmadı mito havası var onden ama arka sahane bence

Alıntıları Göster
    Bu İtalyanlar tasarım işini gerçekten biliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

Bu İtalyanlar tasarım işini gerçekten biliyor.

Alıntıları Göster
    Evet güzelmiş ama aracı canlı olarak görmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaqa17

Evet güzelmiş ama aracı canlı olarak görmek lazım

Alıntıları Göster
    Alfa Romeo güzel araçta Türkiye dispiritörlerinde iş yok. Adamların umrunda değil araç satmak.
  • quote:

Alfa Romeo güzel araçta Türkiye dispiritörlerinde iş yok. Adamların umrunda değil araç satmak.

Alıntıları Göster
    Aracın rekabetçi bir fiyata satılmasını umuyorum. Farklı motor ve donanım seçeneklerine göre 45.000 ve üstü civarında olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turanoner

Aracın rekabetçi bir fiyata satılmasını umuyorum. Farklı motor ve donanım seçeneklerine göre 45.000 ve üstü civarında olabilir.

Alıntıları Göster
    1.6 Dizel ve Benzinli güzel seçenekler koyacaklar.
    5 yıl garanti verecekler.
    Fiyatını elbette hyundai gibi beklemiyoruz ama bir BMW 1 serisi gibide olmasın makul bir şey olsun.
    Reklam şart Reklamını yapmazsan millet nerden bilecek böyle bir otomobil olduğunu.

Bunları yaparsa bu Araba tutar

• quote:

1.6 Dizel ve Benzinli güzel seçenekler koyacaklar.
    5 yıl garanti verecekler.
    Fiyatını elbette hyundai gibi beklemiyoruz ama bir BMW 1 serisi gibide olmasın makul bir şey olsun.
    Reklam şart Reklamını yapmazsan millet nerden bilecek böyle bir otomobil olduğunu.

Bunları yaparsa bu Araba tutar

Alıntıları Göster
    ben bu arabanın ucuz olacağını zannetmiyorum
    çünkü mitonun en boş 1.4 turbosu 20000 euro

• quote:

Orijinalden alıntı: £hmet

O zaman yine satmıyacak
  • quote:

quote:

O zaman yine satmıyacak

Alıntıları Göster
    nasip

• quote:

nasip

Alıntıları Göster
    bosver satmasın bende alayım tek bende olsun
  • quote:

bosver satmasın bende alayım tek bende olsun

Alıntıları Göster
    Beyaz renkli olanın arkadan görünüşü mükemmel ötesi. Bunu tasarlayan adam tam bir Satançı
  • quote:

Beyaz renkli olanın arkadan görünüşü mükemmel ötesi. Bunu tasarlayan adam tam bir Satançı

Alıntıları Göster
    Avrupa'da yazın satılacakmış. Acaba Türkiye'ye aynı dönemde gelir mi sizce? 1.4 170HP motor heyecan yarattı bende şimdiden valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Avrupa'da yazın satılacakmış. Acaba Türkiye'ye aynı dönemde gelir mi sizce? 1.4 170HP motor heyecan yarattı bende şimdiden valla.

Alıntıları Göster
    bencede 2.0 170 bg dızel benım ıcın en ıdealı :)
  • quote:

bencede 2.0 170 bg dızel benım ıcın en ıdealı :)

Alıntıları Göster
    2.0 Motorun vergisi çok Ama şeker gibi motor 2.0 Hem dizel hemde 170 BG bunda ne tork vardır şimdi
  • quote:

2.0 Motorun vergisi çok Ama şeker gibi motor 2.0 Hem dizel hemde 170 BG bunda ne tork vardır şimdi

Alıntıları Göster
    Ön görünüşü çok iyiymiş be. Dikiz aynasından gören tırsar valla

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Ön görünüşü çok iyiymiş be. Dikiz aynasından gören tırsar valla

Alıntıları Göster
    olsun ya vergısı olsun okadar arabaya bınıcez valla kucuk bı canavar var ıcınde ben chıplerdım bunu dırek dızelde chıpledınmı yakıt oranı dusuyor en buyuk artısı bu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.