Şimdi Ara

alfa romeo giulietta REVEALED 2010 (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.991
Cevap
49
Favori
889.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada bu bilgileri hangi bayi veriyor?
  • İstanbulda topu topu 3 alfa bayısı var zaten
    birmot bayilerinden başka kımse veremez

ben beylikdüzünden yaklaşık 1 ay önce kadar görüşmüştüm arabayı ayırtmıştım dun aradım boşta dizel var ise aynıu paket değiştirebilirmiyim diye sordum.Araştırdı ve bana döndü
    bugunde ne zaman teslım olur dedim siz kredi işlermlerinixi halledin arablara gelmek üzere 10 gune kadar teslımatlara başlmaya calışıyoruz dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naxos -- 24 Temmuz 2010; 20:02:34 >
  • Verdiğimiz siparişlerin, üretim tarihleri de önemli. Benim araç 29 temmuz'da üretilecek, ağustosun 15-20 arası teslim alırsınız demişlerdi.
  • Niye boyle celiskili bilgiler veriyorlar anlamak mumkun degil....
  • Zaman ilerledikçe, insan daha bir heyecanlanıyor kavuşmak için
  • Ben sanırım istediğim özelliklerde bir giulietta almak için yıl sonunu bekleyeceğim mecbur:(
  • Kac kisi olduk alan?
  • sıradan say!!!!!!!!!!!!!! Ben biiirrrrinşallah hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutsa48
    sıradan say!!!!!!!!!!!!!! Ben biiirrrrinşallah hayırlısı.

Ben ikiiii....
  • Ben 3
  • kısmetse ben 4
  • inşallah ben de 5 :)
  • Bende kaporayı verdim, bu arada aracı alan arkadaşlar, hangi renk siparişi verdi
  • Yılan hikayesine dönen kırmızı renk, bordo olarak hayat bulmuş anlaşılan

alfa romeo giulietta REVEALED 2010

• Bende kaporayı verdm bende 6 rengi gümüş
  • @civcivx bu fotolar nereden ? Alfa kırmızıdan çok 8C ye daha yakın bu bordo.Bu renk olduğu kesinleşti mi ?
  • Kırmızıyla alakası yok yahu tamamen bordo bu yeni renk

..
    ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Fragland

@civcivx bu fotolar nereden ? Alfa kırmızıdan çok 8C ye daha yakın bu bordo.Bu renk olduğu kesinleşti mi ?

Bir Fransız sitesinden buldum.
    http://www.unica-strada.com/forum/index.php?/topic/174-alfa-romeo-giulietta-photos-officielles/page__st__1800__s__85aed859f3e30d5de8ce363932ec3e40

Evet, her ne kadar N95 telefon ile çekilmiş olsa da Jülyet'teki Alfa kırmızısı bu renkmiş. Bravo'yu ve hatta Megane'ı aratmıyor hani. Zaten geçen aylarda, o renk kullanılacak diye bir şeyler diyorlardı, doğruymuş. Rosso Maranello rengi yani.

Açıkçası, siparişimi o zaman iptal ettiğim için çok memnunum. Hatırlarsanız ben kırmızı renk sipariş vermiştim. Daha nasıl bir şey olduğu bile belli değildi. Şimdi bu rengi kesinlikle almam, siparişimin geçerliliği de şu saatten sonra bozulmayacağı için, kaparom yanar giderdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 27 Temmuz 2010; 17:25:49 >

• Bu da, şu yeni maranello kırmızısının Mito'daki duruşu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 27 Temmuz 2010; 17:35:43 >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.