Şimdi Ara

alfa romeo giulietta REVEALED 2010 (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.991
Cevap
49
Favori
889.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: harleyci34

DİKKAT ... DİKKAT ...
    buraya yeni takılan arkadaşlar...
    konuyu en başından itibaren okursanız giulietta hakkında çoğu bilgileri göreceksiniz, uzun zamandır aracı araştırdığımız için çoğu bilgi mevcut

ammmmman herkesi uyandırmayın, az olan iyidir...

Harleyci bu laf banaydı sanırım:)Biliyorum kardeşim konunun tamamını okudum ama çok hevesliyim o yüzden naptıımı bilmiyorum kusura bakmayın lütfen...
  • Arkadaşlar haberiniz olup olmadığını bilmiyorum belki daha önce şimdi paylaşacağım bilgiyi burada paylaşan birisi olmuştur.Eğer daha önce yayınlandıysa tekrarını girdiğim ve kirlilik yarattığım için şimdiden herkesten özür diliyorum.Alfa romeo Türkiye web sayfası yenilenmiş ve guilettayı orada görebilirsiniz:)Saygılar
  • @quepe sağol bilgi için. Yalnız anlamadığım şey burda 3 tane donanim seçeneği var, biz verilen donanim ve araç fiyatlarında yalnızca distinctive ve progression görünüyordu. Şu anda 1.4 170hp nin olduğu lusso oluyor sanırım o zaman jantlar 16" oluyor. Anlayamadım bence paketler bize daha önceden söylenenden baya bir değişmiş.
  • Evet o benim de dikkatimi çekti.Almanya alfa sitesine girdiğimde progression ve distinctive 2 model var.Alfa İngiltere ye girdiğimde ise turismo lusso veloce adı altında 3 model var.Bizimkiler de ingiltereninkiler gibi olmuş.Distinctive modeli sanırım senin de söylediğin gibi lussoya karşılık geliyor.Umarım donanın seviyelerinde ve fiyatlarında oynama yapmamışlardır.Ben sitede fiyatları bulamadım.
  • Arkadaşlar ben zincirlikuyu birmo'tan giuletta kataloğu almıştım,

PROGRESSION PLUS

alfa romeo d.n.a
    vdc-hill holder (abs, asr, brake assistant) ve electronic q2
    yol bilgisayarı
    start-stop
    çift pinyon direksiyon sistemi
    6 adet airbag
    spoiler
    elektrikli ısıtmalı yan aynalar gövde rengi
    radyo cd çalar direksiyondan kumandalı 6 hoparlör
    siyah deri kaplamalı direksşyon simidi,el fireni ve vites topuzu
    16 elagant jant 205-55-16
    çift yönlü oto. klima
    16 normal yedek lastik
    ön sis varı
    parlak metal renginde ön panel
    sprint kumaş koltuk

DISTINCTIVE

progression donanıma ek olarak

17 sportif jant 225-45-17
    magneyum grisinde önpanel
    competiozine koltuk döşemesi
    dış krom paketi
    beyaz ışıklı guadro matrix gösterge paneli
    aliminyum kapı eşik çıtası
    ön kol dayama ve eşya gözü
    arka park sensörleri
    cruise control

QUADRIFOGLIO VERDE (1.750 tb GDI 235 hp 6M)
    distinctive donanıma ek olarak

17 süper spor alaşım jantlar 225-45-27
    fırçalanmış koyu aliminyum ön panel
    kırmızı dikişli deri-kumaş ve mikrofiber koltuk döşemesi
    koyu renk camlar
    aliminyum spor pedallar
    saten yan aynalar
    kırmızı büyük fren kaliperleri
    karartılmış far camı
    siyah iç tavan
    eteklikler
    yeşil quadrifoglio logosu

UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR

• @nercer saol bilgiler için, ama dediğim gibi bize söyledikleri donanimlarla şu anda alfa nın sitesinde ki donanimlar uyuşmuyor. QV zaten sadece quadrifoglio verde araçta olduğu için onu yazmadım, o yüzden 2 donanim dedim.
  • yalnız, italya sitesinde proression ve distinctive donanım seviyeleri mevcut.
  • quepe valla bu sarısıda çok güzel olmuş sence nasıl :).
    Daha yoktur heralde giulietta fan club sitesi felan türkiye'de araçlar satılsın belki ozaman açılır şimdi daha çoğu kişinin bu araçtan haberi bile yok.
    Senide 15 gündür sardı demek bu giulietta rüyalarına felanda giriyordur artık kimbilir belkide :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluespark -- 20 Temmuz 2010; 21:49:26 >
  • Dist. modelinin donanım seviyesi oldukça iyi ama bence o arabaya renk katan ve olmazsa olmaz olan 18 inch türbin jantlar. Çift egzosta süper duruyor ama malesef o sadece 1.8 motorla veriliyor bildiğim kadarıyla.Araç beyaz olursa kırmızı venere deri döşeme ve cam tavanda çıldırtır:)Bire de kırmızı güçlendirilmiş fren kalipeleri off off offf:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluespark

quepe valla bu sarısıda çok güzel olmuş sence nasıl :).
    Daha yoktur heralde giulietta fan club sitesi felan türkiye'de araçlar satılsın belki ozaman açılır şimdi daha çoğu kişinin bu araçtan haberi bile yok.
    Senide 15 gündür sardı demek bu giulietta rüyalarına felanda giriyordur artık kimbilir belkide :).

Bence de süper ama durak taksisi gibi olur türkiyede bu renk:)Yine en iyisi beyaz bence.Benim kafamda spor bir otomobil vardı 2. el Z4 ü baya takmıştım kafaya sonra tenteleri sorunlu oluyor diye vazgeçirdi bir arkadaş.Sonra alfa spidera bakayım diye alfanın sitesine bir girdim ki ne göreyim :)alfa guilietta yla tanışın falan yazıyordu tıkladım inceledim.Aslında ilk başta aracın önden görünümü çok tuhaf gelmişti sonradan alıştım farklı bir tasarım ama bütününe bakınca süper gerçekten..

• Açıkcası opsiyon donanım fiyatları yüksek, en mantıklı seçim beyaz 1.4 MULTIAIR 170 HP distinctive opsiyon olarak panaromik cam tavan, bi-xenon far ve yanında birmot'un hediyesi karartılmış arka camlar zaten 100 avro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quepe

quote:

quepe valla bu sarısıda çok güzel olmuş sence nasıl :).

Bence de süper ama durak taksisi gibi olur türkiyede bu renk:)Yine en iyisi beyaz bence.Benim kafamda spor bir otomobil vardı 2. el Z4 ü baya takmıştım kafaya sonra tenteleri sorunlu oluyor diye vazgeçirdi bir arkadaş.Sonra alfa spidera bakayım diye alfanın sitesine bir girdim ki ne göreyim :)alfa guilietta yla tanışın falan yazıyordu tıkladım inceledim.Aslında ilk başta aracın önden görünümü çok tuhaf gelmişti sonradan alıştım farklı bir tasarım ama bütününe bakınca süper gerçekten..

Arkadan daha bi güzel görünüyor önünede zamanla alışılıyor güzel tasarım ama fiyatıda,tasarımıda,motoruda,donanımıda çok iyi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluespark -- 20 Temmuz 2010; 22:29:38 >

• Benim tek endişem alfaların çok nazik olması.Daha doğrusu iş yerinde bir kaç arkadaşım alfa alıcam diyince dayanıksız çabuk dağılıyor çok nazik arabalar scirocco al daha iyi dediler.O biraz kafamı kurcaladı.Daha önce de hiç alfa sahibi olmayı koltuğuna oturup sürmüşlüğüm bile yok.Forumda daha önce alfa sahibi olan arkadaş varsa bu konuda biraz kendi deneyimlerini memnuniyetini paylaşırsa çok sevinirim.
  • Arkadaşlar birde alfa bayisiine gidip pazarlık yapan var mı aranızda?Cidii alıcı olduğunuzda liste fiyatları üzerinden indirim yapıyorlar mı?
  • quote:

Benim tek endişem alfaların çok nazik olması.Daha doğrusu iş yerinde bir kaç arkadaşım alfa alıcam diyince dayanıksız çabuk dağılıyor çok nazik arabalar scirocco al daha iyi dediler.O biraz kafamı kurcaladı.Daha önce de hiç alfa sahibi olmayı koltuğuna oturup sürmüşlüğüm bile yok.Forumda daha önce alfa sahibi olan arkadaş varsa bu konuda biraz kendi deneyimlerini memnuniyetini paylaşırsa çok sevinirim.

Tamda adamına sordun varya 2003'den beri ben alfa 156 kullanıyorum bir kere yolda bile kalmadım bakımlarını düzgün yaptırdım kabul ediyorum biraz nazik arabalardı ama bu giulietta yeni buna alfa romeo çok yatırım yaptı 2007'den beri çıkışını ertelediler sınıfında en güvenli araba seçildi euroncap testlerinde bişey olacağını sanmıyorum ben giulietta'da bunun bir kar testi varki arkadaşların bir izlesin onu ne diyecekler çok merak ediyorum :).

http://www.dailymotion.com/video/xca86c_alfa-romeo-giulietta-video_auto al sana video linkide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluespark -- 20 Temmuz 2010; 23:10:46 >

• quote:

quote:

Benim tek endişem alfaların çok nazik olması.Daha doğrusu iş yerinde bir kaç arkadaşım alfa alıcam diyince dayanıksız çabuk dağılıyor çok nazik arabalar scirocco al daha iyi dediler.O biraz kafamı kurcaladı.Daha önce de hiç alfa sahibi olmayı koltuğuna oturup sürmüşlüğüm bile yok.Forumda daha önce alfa sahibi olan arkadaş varsa bu konuda biraz kendi deneyimlerini memnuniyetini paylaşırsa çok sevinirim.

Tamda adamına sordun varya 2003'den beri ben alfa 156 kullanıyorum bir kere yolda bile kalmadım bakımlarını düzgün yaptırdım kabul ediyorum biraz nazik arabalardı ama bu giulietta yeni buna alfa romeo çok yatırım yaptı 2007'den beri çıkışını ertelediler sınıfında en güvenli araba seçildi euroncap testlerinde bişey olacağını sanmıyorum ben giulietta'da bunun bir kar testi varki arkadaşların bir izlesin onu ne diyecekler çok merak ediyorum :).

http://www.dailymotion.com/video/xca86c_alfa-romeo-giulietta-video_auto al sana video linkide.

:)nazik derkenne kadann nazik:)aç bakem sen biraz şu konuyu.Ben artık kilitlendim gerçi alıcam Allah nasip ederse bu arabayı ama yine de eksilerini bilmek isterim.Birşey daha danışmak istiyorum 18 inch türbin jant taktırmak istiyorum araca ancak bugün o konuda da kafamı epey karıştırdı arkadaşlarım.4 cm yanak var ya bu lastikte her ay jantı parçalarsın sakın alma diyorlar.Bu ne derece doğrudur?Ufak bir çukura bile biraz sert girsem jantı elime alırmışım.İlk spor aracım olucak arkadaşlar bilgisizliğimi ve merakımı mazur görün:)

• quote:

quote:

quote:

:)nazik derkenne kadann nazik:)aç bakem sen biraz şu konuyu.Ben artık kilitlendim gerçi alıcam Allah nasip ederse bu arabayı ama yine de eksilerini bilmek isterim.Birşey daha danışmak istiyorum 18 inch türbin jant taktırmak istiyorum araca ancak bugün o konuda da kafamı epey karıştırdı arkadaşlarım.4 cm yanak var ya bu lastikte her ay jantı parçalarsın sakın alma diyorlar.Bu ne derece doğrudur?Ufak bir çukura bile biraz sert girsem jantı elime alırmışım.İlk spor aracım olucak arkadaşlar bilgisizliğimi ve merakımı mazur görün:)

Kafaya takılacak kadar naziklik bişeyi yok aslında yoksa ben binmezdim 7 senedir jant konusunda bir bilgim yok benimde harleyci iyi anlar jant işlerinden :) ondada var bir 156 neyse ben çıkıyorum şimdi burdaki herkeze iyi geceler giulietta'cılar sizi :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluespark -- 21 Temmuz 2010; 11:23:18 >

• iyi geceler sana da:)Harleyci gelsin ona soralım o zaman madem bu konunun uzmanı o..İşi ehline sormak en iyisi:)
  • Bir fanatik olarak yazmiyorum...
    Nerden akliniza geliyor arkadaslar bu tip sorular. Alfa çin markasi degilki, 100 yillik mazisi basarilarla dolu bir firma. Jant problemi filan :)
    Alfanin hicbir problemi yok, bakimlari duzenli yapilirsa, ben 9 yildan beri sadece yag degistiriyorum.
    Italyanin yollari bizim yollardan farkli degil. Orda yasadim biliyorum. Bunu yapan adamlarda aptal degil, herhalde bizden once italya ayaklanirdi...
  • quote:

Arkadaşlar birde alfa bayisiine gidip pazarlık yapan var mı aranızda?Cidii alıcı olduğunuzda liste fiyatları üzerinden indirim yapıyorlar mı?

Daha önce 2 sene 147 makyajlı kasa kullandım ve şimdi yine alfa romeo giuiletta alıyorum, insanlar alfa romeo konusunda sabit fikirli, hem karakterli hemde her köşebaşında olmayan bir araç istiyorsanız alfa romeo biçilmiş kaftandır, ben %3 iskonto aldım gulitetta, kesinlikle indirim yapıyorlar, açıkcası istanbul'dan araç alacaksanız zincirlilikuyu birmot'ta gidin bayan satış temsilcisi çok alakalı davranıyor.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.