Şimdi Ara

alfa romeo giulietta REVEALED 2010 (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.991
Cevap
49
Favori
889.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Link' e tıklayınca açılan resim A1 değil Covette, bunu kastetmiştim.
  • bu arada bu görüntüler rakiplerin fotoshoplu linç kampanyası olmasın

- korkunun ecele faydası yok, geliyoruz almanlar
  • Ben Ağustos'u bekleyeceğim ama Giuliette imden vazgeçme durumunda değilim, kendimi bildim bileli Alfa aşığıyım artık bir tanesine binme vakti geldi...
  • Benim de şimdi gidip başka bir şey alma niyetim yok, en azından Ağustos'a kadar. Gözümle görüp öyle karar vereceğim.
  • belki ağustos'ta gelen otomobillerde bunlar olur ama kışa doğru ddct şanzımanlı partilerde mutlaka düzelir. vazgeçtim galiba diyorum ama hala da aklımda neyse bekleyelim bakalım :)
    bir de bazı dashboard ve trim opsiyonları var configurator da mavi kırmıızı insertler yazıyor ne olduğu bilen var mı?

bu fiyat da performans ve kalitenin hakkını verecek başka araç yok gibi şu anda... scirocco'yu düşündüm uzun süre, golf hiç sevmem bmw'lerde pahalı giulietta gerçekten çok çok uygun ve güzel. inşallah soğutmazlar bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spookyy -- 25 Mayıs 2010; 17:15:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spookyy

bu fiyat da performans ve kalitenin hakkını verecek başka araç yok gibi şu anda... scirocco'yu düşündüm uzun süre, golf hiç sevmem bmw'lerde pahalı giulietta gerçekten çok çok uygun ve güzel. inşallah soğutmazlar bizi.

Aynen. Açıkçası çok moralim bozuldu ama bunları okuya okuya 3 ayın geçmesini beklemek ve acaba nasıl bir araç gelecek diye düşünüp durmak pek de keyifli olmazdı. O yüzden siparişi iptal ettim. Bekleyip görelim bakalım.
  • yalnız şunu belirtmekte fayda var...
    çok fazla çeşitli alfa modellere bindim, bazılarını kullandım
    alfa hiç bir zaman - iç mekanda kullanılan malzeme kalitesi açısından - bmw, vw, mercedes, audi gibi araçlar üretmedi , üretmezde...
    bu tamamen anlayış farkından kaynaklanıyor
    italyanlar için varsa yoksa görüntüdür ve motordur
    örneğin bende 156 var, iç mekanda buna benzer görüntüler var ama aynı motor gücünde isteyenle kapışım, tozumu yutarlar

o yüzden iç mekanda daha fazla malzeme kalitesi beklentisi olan arkadaşlar için ileride hayal kırıklığı olabilir, marka seçiminde bunu göz önüne almanız gerekir...
  • a3'ün, golf'ün içine baktım döndüm bir de alfa'ya baktım diğerleri sıkıcı... belki kullandıkları plastik kaliteli olabilr ama dümdüz saçma sapan geliyor. 1cm hizası denk gelmediyse de varsın öyle olsun yaklaşımım bu biz yine de bekleyelim ağustos'u arada forumlardan resim koyan olursa sevinirim.
  • herkesin kendi hür düşüncesi ama benim için açıkcası hiç önemi yok bu görüntünün
    ben dizayna, görselliğe, rahatlığa, teknolojiye, motora bakarım
    kullanılan plastiği hiç önemsemem, en son planda gelir
    iyi plastik - kötü plastikten hiç anlamam... benim için aslolan görüntüdür
    ama bunu önemseyenlerede saygı duyarım sonuçta herkesin önceliği farklıdır

umarım civcivx gönlündeki aracı alırsın, şimdiden hayırlı olsun her ne alırsan
    ama kim ne alırsa buradan paylaşalım arkadaşlar, bu kadar geçmişimiz var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harleyci34 -- 25 Mayıs 2010; 17:52:14 >
  • Biraz da güzel haberler

Bu hafta sonu İtalya'da 200 showroomda gerçekleşen lansman 90.000 ziyaretçi toplamış.
    10.000 test sürüşü yaplımış.
    2.700 tane sipariş alınmış.
    Motor tercihleri çoğunlukla 1.6 ve 2.0 dizel motorlar olmuş. Donanım paketi Distinctive ve en çok alınan renk beyaz olmuş.
    Konfigürasyon sayfasını 60.000 kişi ziyaret etmiş, 8.000 tane bitirilmiş konfigürasyon kaydedilmiş.

http://www.autoblog.it/post/27206/alfa-romeo-giulietta-raccolti-2700-ordini-nel-weekend-di-lancio?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+autoblog/it+(autoblog

• O karşılaştırdığımız golfe benim Giulietta'ya eklediğim opsiyınları ekleyince 70 bin liraya yakın fiyatı oluyor ki aynı fiyat olsalar bile golf ü tercih etmem. Alman dergisi olan Auto Bild bmw 120i ile Giulietta 170hp yi karşılaştırmış, bundan da galip çıkan Guiletta. ( Düşünün almanlar araba konusunda inanılmaz milliyetçilerdir) bence fazla söze gerek yok, Giulietta bu paraya alınabilcek en güzel araba...

Buyrun incelemenin bir bölümü:

http://roadrunner-tr.blogspot.com/2010/05/alfa-romeo-giulietta-vs-bmw-120.html
  • arkadaşlar bence moralleri bozmayın, böyle ufak aksilikler ilk üretilen partilerde her marka modelde olur . bende sipariş verdim ama daha sonra bu fotoları dahi görmeden vaz geçtim. hem otomatik alıcam, hem de otomotiv sektöründe çok deneyimli bir arkadaşım kesinlikle ilk partiden araç alma dedi. zaten bu fiat/alfa ilişkisi alfaya yaramadı. üstelik türkiye'deki birmotlar da adamı sinir ediyorlar. bizi fiat punto müşterisi sanıyor salaklar kaç yıldır bekliyorum şu aracın çıkmasını 3-4 ay daha beklerim

selamlar herkese
  • var mı yeni güzel fotoğraflar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spookyy -- 26 Mayıs 2010; 17:52:16 >
  • valla scirocco dan şu anda döndüm gibi.

şu geride bir arkadaş italyanca kataloğu koymuş orada bircok sey gayet açık. bu makina çok iyi, yanlız tek endişem bu kadar teknolojikliğin getirebileceği bazı sıkıntılar olabilir. yedek parçada ve serviste alfa guiletta, sciroccodan aşşa kalmaz heralde. kabul de etmek lazım. geçer mi acaba alfacılar bilir . bilgisi olan varmı?

alfanın ambleminden dolayı kafamı karıştırdı birisi yoksa şimdiden kaporayı vermiş burada milleti gazlıyo olurdum hehehh onun dışında olay bu heralde... adamlar yapmış... makina çok iyi görünüyor. plastik vs ıvır zıvır bence, 147 yi beğenmiyorum ama bu gusel. eskimiş tabi kasa ...

yeni astra da bu ayarda gusel bi araba bence.... simdi onunla bunun arasındayım hehe

yedek parça ve servisle ilgili bilgisi olan arkadaşlar , deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.... vw li doğuş, alfadan iyimi kötümü

• Yeni fotolar:

Antrasit renk

alfa romeo giulietta REVEALED 2010

Gümüş renk

• alfa romeo giulietta REVEALED 2010

• ALFA EGO...

Giulietta Türkiye
  • Şu kaputun güçlü görünümüne bakarmısın,ahanda yazıyorum bu araba A3'ün bayanlar üzerindeki egomanyasına son verecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadLifter -- 27 Mayıs 2010; 10:06:16 >
  • Geçen hafta sonu İtalya tanıtımından bir bayi görüntüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 27 Mayıs 2010; 10:17:54 >
  • alfa romeo giulietta REVEALED 2010 alfa romeo giulietta REVEALED 2010

alfa romeo giulietta REVEALED 2010 alfa romeo giulietta REVEALED 2010

Adamlardaki bayi anlayışı bizden oldukça farklı. (Burası Hollanda)
    alfa romeo giulietta REVEALED 2010 alfa romeo giulietta REVEALED 2010

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.