Şimdi Ara

windows vista home basic ürün anahtarı etkinleştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
24.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tam tamına 1 ay önce bilgisayarım bozulduğu için arkadaşımdan ödünç bilgisayar almıştım ve oda format atıp bilgisayarını vermişti banaama nerden bileyim 30 günlük sürümmüş ve biraz önce bilgisayarımın açılmadığını ürün anahtar kodu istediğini gördüm internete girebiliyorum ama masaüstü gelmiyor

çevrimiçi anahtar satın al diyerek internete girdim ve hemen donanımhabere konu açtım.

arkadaşlar lütfen çok acil şekilde yardımlarınıza itiyacım var ne yapabilirim bilgisayarın cd rom bozuk olduğundan bir şeyde yapamıyorum :(

• bu sitede bu tür konularda ne yazık ki yardımcı olunamaz ama orjinal windows kullanıyorsan başka tabi google windows aktivasyon diye arat
  • Arkadaşlar Win7 Home Basic işletim sistemim var temaları desteklemiyormuş
    bunları desteklemesi için ne yapmam lazım.
  • EVT ARKADAŞLAR BENDEDE OLUYOR 30 GÜN OLUNCA EKRAN KARARIYOR ÜRÜN ANAHTARINI İSTİYOR TEK İNTERNETE BAĞLANABİLİYORUM.WİNDOWS VİSTA HOME BASİC DİE ÇOK İNTERNETTE ÜRÜN ANAHTARI BULDUM AMA HİÇ BİRİ OLMUYOR.BENİM SİYDİ ORJİNAL AMA ÜSTÜNDE ÜRÜN ANAHTARI YAZMIYOR LÜTFEN BANADA Y
    quote:

A
    RDIM????

• arklar problem sizde benimkininde vakti bitti etkinleştir diyor ve daha sonra etkinleştir diyor daha sonra etkinleştire basıyon sadece masaüstü arka planın gidiyor ve kosede orjinal deil kopyasıdır yazıyor ve ben bunuda çözdüm ya geçrek key alın yada trial resetteri war kunlanın 1 hafta erteliyor surekli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.