DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İstanbul'da Araba Öğrenmek İçin Alan
112
Cevap
2
Favori
57.911
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      855 Mesaj
      14 Ocak 2010 10:24:01

Arkadaşlar İstanbul Bahçelievler semtinde oturuyorum ve eşime araba öğretmek için uyun bi yer arıyorum, malum istanbulda tenha olan bi yer bulmak çok zor. Sizin bildiğiniz yerleri bekliyorum. Ayrıca profesyonel pistler de olur. Teşekkürler..

Panasonic LUMIX GX7
    • Yarbay
      2421 Mesaj
      14 Ocak 2010 10:51:35
      Autodrom İstanbul
      Tuzla-Orhanlı'da 95.000 m2 arazi üzerine kurulu olan tesis, TEM yolu Sabiha Gökçen Havaalanı-Kurtköy çıkışına 4.5 km., E-5 Aydınlı-İçmeler çıkışına 6 km. ve İstanbul Park Pisti'ne de 5 km. uzaklıkta, ulaşımı oldukça kolay bir bölgede yer almaktadır.

Hazır cep onayı gelmişken yazmayım dedim, yine dayanamadım cepten onaylattım.
      VOLVO S40 2007 Dynamic araç satıldı, şuan S60 2.0 T5 2011 Advance
    • Yüzbaşı
      855 Mesaj
      14 Ocak 2010 11:08:17

quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

Autodrom İstanbul
      Tuzla-Orhanlı'da 95.000 m2 arazi üzerine kurulu olan tesis, TEM yolu Sabiha Gökçen Havaalanı-Kurtköy çıkışına 4.5 km., E-5 Aydınlı-İçmeler çıkışına 6 km. ve İstanbul Park Pisti'ne de 5 km. uzaklıkta, ulaşımı oldukça kolay bir bölgede yer almaktadır.

Dostum çok sağol böyle bi yer arıyodum bende, haftasonu oradayım inşallah. Keşke Avrupa yakasında da böyle bir yer olsaydı.

Panasonic LUMIX GX7
    • Yarbay
      2421 Mesaj
      14 Ocak 2010 11:16:32
      Rica ederim.. Numarasınıda ekleyim, Ankara'dakine belli gün ve saatlerde dışardan kabul ediyorlardı, İstanbul hakkında bilgim yok, arayıp sorarsanız tam olarak bilgi alabilirsiniz..

Tel : 90 (216) 394 42 42

Hazır cep onayı gelmişken yazmayım dedim, yine dayanamadım cepten onaylattım.
      VOLVO S40 2007 Dynamic araç satıldı, şuan S60 2.0 T5 2011 Advance
    • Yüzbaşı
      855 Mesaj
      14 Ocak 2010 13:04:53

quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

Rica ederim.. Numarasınıda ekleyim, Ankara'dakine belli gün ve saatlerde dışardan kabul ediyorlardı, İstanbul hakkında bilgim yok, arayıp sorarsanız tam olarak bilgi alabilirsiniz..

Tel : 90 (216) 394 42 42

Aradım dışarıdan kabul etmiyolarmış, Hafta içi 4 gün 4 saat 600 TL. fiyat verdiler. Eğitmen dahilinde özel ders veriyolarmış. Bu bana uymadı.
      Başka bi yer bulmak gerek.

Panasonic LUMIX GX7
    • Binbaşı
      1010 Mesaj
      14 Ocak 2010 13:11:25
      Ben kardeşime İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Merkez kampusu içerisinde öğrettim.. İlk yarım saat ücretsiz, her yarım saatte bir gir çık yapıp öğretiverdik..

• Binbaşı
      1643 Mesaj
      14 Ocak 2010 13:27:19
      Olimpiyat stadının çevresi Avrupa yakasında en uygun yer bende eşime burada öğretmiştim araba kullanmayı.

• Yarbay
      4469 Mesaj
      14 Ocak 2010 13:27:23
      sana en yakın yer bakırköy adliye sarayının yanındaki cumartesi pazarı alanı.

zaten cumartesi günleri hariç diğer günler araba kullanım alanı olarak kullanılıyor.

• Yüzbaşı
      855 Mesaj
      14 Ocak 2010 15:26:20

quote:

Orijinalden alıntı: xiamen

Olimpiyat stadının çevresi Avrupa yakasında en uygun yer bende eşime burada öğretmiştim araba kullanmayı.

Evet olimpiyat stadının çevresi çok mantıklı, ayrıca otoparkına girebilirsek süper olur. Dev bir otoparkı var çünkü, hiç aklıma gelmemişti orası. .Adliye sarayının orasıda olabilir. Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Panasonic LUMIX GX7
    • Uzman Mobil
      32037 Mesaj
      14 Ocak 2010 15:38:14
      bazı alışveriş merkezlerinin otoparkları acayip boş oluyor. mesela ümraniye karfur.

beneath this mask there is more than flesh. beneath this mask there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof. - V

• Yüzbaşı
      675 Mesaj
      14 Ocak 2010 16:40:17
      Kağıthane Cendere Yolu.Bütün sürücü kursları nredeyse orada.

EMNİYET KEMERİ HAYATA BAĞLAR.LÜTFEN KEMERSİZ ARAÇ KULLANMAYIN.
    • Yarbay
      2099 Mesaj
      14 Ocak 2010 17:08:07

quote:

Orijinalden alıntı: Challenger.55

Kağıthane Cendere Yolu.Bütün sürücü kursları nredeyse orada.

tam bunu diyecektim. Kağıthane yolu ztn sürücü kursu eğitim alanı. Ayrıca miniaturkun otoparkı ve onun yanında yine boş bir alan var. Virajlı falan güzel bi yer. Zaten hemen fark edersiniz. ORda Eski Iveco otobusler var sınav aracı yazar üzerlerinde.

• Yüzbaşı
      855 Mesaj
      14 Ocak 2010 17:21:57

quote:

Orijinalden alıntı: dangerousman

Alıntıları Göster

tam bunu diyecektim. Kağıthane yolu ztn sürücü kursu eğitim alanı. Ayrıca miniaturkun otoparkı ve onun yanında yine boş bir alan var. Virajlı falan güzel bi yer. Zaten hemen fark edersiniz. ORda Eski Iveco otobusler var sınav aracı yazar üzerlerinde.

Miniaturk de iyi fikir gerçekten.

Panasonic LUMIX GX7
    • Yarbay
      6820 Mesaj
      14 Ocak 2010 17:47:17
      arkadaşım o kadar uzağa gitmene gerek yok.bakırköy pazarının kurulduğu yer ctesi hariç hep yeni araba öğrenenlerin yeri

• Yarbay
      2099 Mesaj
      14 Ocak 2010 17:51:45

burası dediğim yer.

• Yüzbaşı
      579 Mesaj
      14 Ocak 2010 17:57:12

quote:

Orijinalden alıntı: kritios

zaten cumartesi günleri hariç diğer günler araba kullanım alanı olarak kullanılıyor.

aynen öyle bende orada öğrendim sürücü kurslarıda orada öğretiyor

hem yakınsınız da

• Yüzbaşı
      855 Mesaj
      14 Ocak 2010 21:55:58

quote:

Orijinalden alıntı: kirman

Alıntıları Göster

aynen öyle bende orada öğrendim sürücü kurslarıda orada öğretiyor

hem yakınsınız da

evet orası çok yakın bize, gidip görmekte fayda var, teşekkürler.

Panasonic LUMIX GX7
    • Çavuş
      44 Mesaj
      05 Mart 2011 20:00:33
      olimpiyat stadı çevresi iyi gibi :)

• Yarbay
      3956 Mesaj
      05 Mart 2011 20:13:49
      600 tl mi? arabada hediye ediyolar mı?

• Yüzbaşı
      617 Mesaj
      09 Kasım 2011 13:46:23
      konuyu Up'luyorum ama Olimpiyat Stadında Araç kullanımına İzin veriyorlarmı yada ücret talep ediyorlarmı ?
      B.köy Adliye sinin yanındaki cumartesi pazarı hala boşmu hafta içi ?

Best Dreamer Ever

Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği
    • Yarbay
      4662 Mesaj
      09 Kasım 2011 14:02:33
      hadımköy bu iş için bence ideal bir yer. tavsiye ederim..

• Yüzbaşı
      617 Mesaj
      09 Kasım 2011 14:09:34
      Hadımköy benim için çok uzak bahçelievler'de oturuyorum bildğiniz yer varmı ?

Best Dreamer Ever

Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği
    • Yarbay
      5664 Mesaj
      09 Kasım 2011 14:18:00
      quote:

Orijinalden alıntı: kritios

Bende Bahçelievlerde oturuyorum ve arkadaşıma öğretmek için oraya gitmiştik. İstanbul şartlarını düşünürsek 2 Adımlık yer. Çok uzağa gitmenin anlamı yok

Opel Astra H 1.3 cdti / 2013 Skoda Fabia 1.2/ Sony Alpha A57 / HP DV6 1235 et/Lenovo U310 / İpad Mini Retina wifi 32GB / İPhone 4 16 GB / Nokia Lumia 520 / ASUS MS238H 23" LED/ İbanez GRG 170dx / Philips - LivingColor/
    • Binbaşı
      1605 Mesaj
      09 Kasım 2011 14:23:35
      bakırköy adliye arkasındaki pazar alanı

• Yarbay
      2280 Mesaj
      09 Kasım 2011 14:32:05
      quote:

Orijinalden alıntı: KaburgaNecmi

Alanı küçük ama Cevizlibağdaki Polis Evinin önünde bir alan var orada olabilir, Cevizlibağ-Merter yönüneki Petrol ofisinden hemen sonraki Tozkoparan sapağından gir aşağı iner inmez ışıklara gelmeden ilk sola gir... Alan tabiki olimpiyat stad otoparkı kadar değil ama bence yeterli... Ayrıca olimpiyat stadı otoparkında maç olmayan günler kimse olmaz.

• Yarbay
      2280 Mesaj
      09 Kasım 2011 14:39:43
      Bu arada yıllar önce araba kullanmayı öğrendiğim bir yer vardı Ataköy Sahil yolunda orası ne oldu bilen varmı? Muhtemelen rezidans yada AVM olmuş olabilir bayağı büyük bir arazi idi...

• Yarbay
      25285 Mesaj
      09 Kasım 2011 14:41:55
      quote:

Orijinalden alıntı: feyk123

Arkadaşlar İstanbul Bahçelievler semtinde oturuyorum ve eşime araba öğretmek için uyun bi yer arıyorum, malum istanbulda tenha olan bi yer bulmak çok zor. Sizin bildiğiniz yerleri bekliyorum. Ayrıca profesyonel pistler de olur. Teşekkürler..

başahşehire gel dostum benim eşim burda öğrendi

heryer çok müsait

2014 Model GOLF 1.4 TSI BMT 122 PS DSG Highline METALİK PASİFİK MAVİ
      2016 model Bmw 1,16 d One editon Valencia Turuncu
      İnsana saygı yok ama Arabaya var !!!!
    • Yarbay
      3126 Mesaj
      09 Kasım 2011 14:42:43
      bakırköy adlıye sarayının arkasındakı pazar alanın da öğrenmıstım bende araç sürmeyı hey gidi günler

• Yüzbaşı
      855 Mesaj
      09 Kasım 2011 16:23:46
      quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Alıntıları Göster

başahşehire gel dostum benim eşim burda öğrendi

heryer çok müsait

Abi konu hortlamış eşim şu an drift yapıyo

Panasonic LUMIX GX7
    • Yüzbaşı
      855 Mesaj
      09 Kasım 2011 16:25:30
      quote:

konuyu Up'luyorum ama Olimpiyat Stadında Araç kullanımına İzin veriyorlarmı yada ücret talep ediyorlarmı ?
      B.köy Adliye sinin yanındaki cumartesi pazarı hala boşmu hafta içi ?

Olimpiyat stadı otoparkında artık güvenlik görevlileri var maç olmadığı günlerde bile var. Kullanmaya izin vermiyolar artık.

Panasonic LUMIX GX7
    • Yarbay
      3217 Mesaj
      09 Kasım 2011 16:54:20
      1998 de arkadaslarla araba kiralamıstık. direk gittiğimiz yer cerrahpaşa tıbbın bahçesiydi.

Resimli Hali

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_40697741
    • iOS Beta Kullanıcısı
      3272 Mesaj
      01 Aralık 2011 12:28:56
      Konuya birde benden bir up

Maltepe yakınlarında onerebileceginiz bir yer var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Steam: Enchanted | PSN: Enchantedd | Origin: Enchanteddd | Playfire: Enchanted | Game Center: Enchanteddd
    • Onbaşı
      38 Mesaj
      04 Aralık 2011 10:39:35
      Anadolu yakasında önereceğiniz bir yer var mı?

• Yüzbaşı
      855 Mesaj
      04 Aralık 2011 11:25:33

quote:

Orijinalden alıntı: MoNSTeR1907

Kurtkoy ve civarindaki baglanti yollari ozellikle sabiha gokcen yolu genelde tenha olur.

Panasonic LUMIX GX7
    • Yarbay
      10354 Mesaj
      04 Aralık 2011 11:37:31
      üniversite kampüslerine girebildiğiniz sürece pazar günleri çok müsaittir

Acer AS5740G-434G50Bi
      CPU: Intel® Core™ i5-430m 2.26 ~ 2.53 Ghz (Turbo Boost) | RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz | HDD: Toshiba 500 GB 5400 rpm | Acer Nplify™802.11b/g/n | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 GDDR3 1 GB Ekran kartı DirectX® 11 | High Frequency Enhancer True 5.1 surround ses çıkışı | Bluetooth® 2.1+EDR | 4 USB 2.0, 1 HDMI™ | 15.6" HD 1366 x 768, 16:9 yüksek parlaklık (220-nit) Acer CineCrystal™ LED-backlit TFT LCD, 8 ms HD tepki süresi | Windows 7 Home Premium TR 64 Bit
      Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!
    • Yüzbaşı
      307 Mesaj
      15 Nisan 2012 22:11:03
      Tek başına trafiğe çıkmaya alışmak için bostancı-pendik arası sahil yolunu tavsiye eder misiniz?

• Yarbay
      6335 Mesaj
      15 Nisan 2012 22:23:35

quote:

Orijinalden alıntı: barahirr

Alıntıları Göster

Abi konu hortlamış eşim şu an drift yapıyo

Hahaha güzeldi ;)

• Binbaşı
      1860 Mesaj
      15 Nisan 2012 23:09:06
      quote:

Orijinalden alıntı: MoNSTeR1907

Girilebilirse salı pazarının içi çok müsait, zaten o bölgenin ehliyet sınav alanı içine girilemezse de biraz riskli olmakla birlikte etrafında büyük bir tur atılabilir. Libadiye taraflarında Emniyet mahallesi var, oralar da çok tenha oluyor da aradan dereden çoluk çocuk fırlama riski var biraz. Ama orada da salı pazarı gibi boş bir alan mevcut ve her gün açık. Ya da nato yolunu takip edip yavuztürke çıktığınızda yavuztürk ilköğretim okunun önünden soldan aşağı inerseniz başka bir sınav alanı daha var orada, zaten tabela koymuşlar eğitim ve sınav alanıdır diye, oralar da boş ve hafif eğimli, yokuşta kalkış da öğrenilebilir. Ben orada sınava girmiştim.

Avrupa için, Anadolu'dan Avrupa'ya ikinci köprüden geçtikten sonra ilk çıkıştan (Baltalimanı/Etiler) çıkıp baltalimanı istikametine dönerseniz aşağılarda bomboş yol var, İTÜ ayazağa kampüsü'nün Etiler çıkışının oralar diye düşünebilirsiniz. Zaten orası da bir sınav alanı. Katil gibi sürenler olmuyor pek, gayet temiz, bol virajlı, dümdüz ve çok uzun bir yol, U dönüşü yapmak için de çok sık yer var, gayet güzel bir yer. Sonra, İTÜ ayazağa kampüsüne girip (çıkarken 7TL ödeme durumu var) orada da çalışılabilir, haftasonu sınav yoksa kimse olmaz, binalar zaten hep bir yerde toplanmış durumda, resmen kilometrelerce öğrencisiz yer mevcut. Çok dik yokuşlar da var, yokuş kalkış eğitimi için birebir. Ehliyetli birine tecrübe kazandırılacaksa da osmanbey ara sokakları gayet güzel oluyor, hep tek yön ve çok acayip dolu olmuyor.

Bunların dışında Carrefour ların otoparkları genelde müsait oluyor, hep büyük büyük açık otoparkları var, pek park eden de olmuyor. Mesela Ümraniye Carrefour'u hiç dolu göremedim ben.

• Yarbay
      2990 Mesaj
      15 Nisan 2012 23:29:10
      avrupa yakası ikitelli çevresinde neresi var?

• Çavuş
      96 Mesaj
      16 Nisan 2012 18:43:41
      Arkadaşlar avrupa yakası için yeni bir alan lazım. Miniatürk ün yanı eskisi gibi müsait değil, Bakırköy adliye sarayı yanı artık galiba sadece pazar günleri müsait, Olimpiyat stadı da müsait değil başka güzel bi yer bilen varmı?

Michael Jackson
      1958 - ∞
    • Yarbay
      7680 Mesaj
      16 Nisan 2012 20:20:09
      Paralı da olsa İtü kampüs bu iş için biçilmiş kaftan.
      Pazar girin akşama kadar gezin.

'02 Corsa 1.8 GSI-Corsa Ç.
      Xmax 250 ABS
    • Yarbay
      2386 Mesaj
      16 Nisan 2012 22:06:52
      bahçeşehiri tavsiye ederim.incin top oynuyor ölü kent

intel Haswell 4670k | Asrock Extreme 4 z87 | 7870 Xt [Tahiti] | Corsair Vengeance Ddr3 2x4 1600 Mhz | Corsair Cx 750 [Moduler] | Corsair Air 540 Case | Corsair 128 Gb Gs Ssd | Corsair H100i [Pull~Push] | Asus Vn247h 1920x1080p Full Hd Monitör | qCk Fnatic edition Mouse Pad | SteelSeries Kinzu v2 Pro | Logitech G105 Gaming Keyboard | Thermaltake Shock Gaming HeadSet
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      16 Nisan 2012 22:32:52

quote:

Orijinalden alıntı: barahirr

Selimpasa - ortakoy yoluna gel dostum , ortakoyun ustunde ciftligim de alanim da var o yol da 9-10 km bombos oluyor ozellikle hafta ici :) istanbuldan beraber gideriz agirlarim forumdasimi

• Yarbay
      4798 Mesaj
      16 Nisan 2012 23:26:48
      Ataköy de biyer var sürücü kursları genelde orda oluyor bende orda öğrenmiştim ama tarif edemiyorum şuan bilen birisi çıkar belki

bakırköy cumartesi pazarı, zeytinburnunda yine bi alan vardı, olimpiyat stadının çevresi

• Yarbay
      6704 Mesaj
      16 Nisan 2012 23:30:54
      En yakını bakırköy adliye sarayının orası.

Olmadı olimpiyat stadının otoparkıda gayet iyi :)

• Yarbay
      3048 Mesaj
      17 Nisan 2012 01:47:45
      quote:

meltem caddesi var orada 10-15 tur dönün

Ajattara
    • Yarbay
      3048 Mesaj
      17 Nisan 2012 01:48:51
      quote:

Orijinalden alıntı: odrin34

avrupa yakası ikitelli çevresinde neresi var?

haftasonu benim çalıştığım aymakoop sanayi sitesinde imkan bulabilirsiniz.

Ajattara
    • Yarbay
      10354 Mesaj
      18 Nisan 2012 13:21:01
      quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

En yakını bakırköy adliye sarayının orası.

Olmadı olimpiyat stadının otoparkıda gayet iyi :)

Birkan nerelerdesin, pek gözükmüyorsun forumda yoksa ben mi göremiyorum?

Acer AS5740G-434G50Bi
      CPU: Intel® Core™ i5-430m 2.26 ~ 2.53 Ghz (Turbo Boost) | RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz | HDD: Toshiba 500 GB 5400 rpm | Acer Nplify™802.11b/g/n | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 GDDR3 1 GB Ekran kartı DirectX® 11 | High Frequency Enhancer True 5.1 surround ses çıkışı | Bluetooth® 2.1+EDR | 4 USB 2.0, 1 HDMI™ | 15.6" HD 1366 x 768, 16:9 yüksek parlaklık (220-nit) Acer CineCrystal™ LED-backlit TFT LCD, 8 ms HD tepki süresi | Windows 7 Home Premium TR 64 Bit
      Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!
    • Yarbay
      5983 Mesaj
      18 Nisan 2012 13:48:23
      olimpiyat stadı otoparkı

• Binbaşı
      1571 Mesaj
      18 Nisan 2012 13:48:45
      başakşehir
      olimpiyat stadı yolu

“Fakat, bu prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmaları ile asla bir tutmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gayipten değil doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz.” M.Kemal ATATÜRK. T.B.M.M Açılış Konuşması.
    • Binbaşı
      1697 Mesaj
      18 Nisan 2012 16:32:28
      şile otobanı ve oradan ağva yolu, yada şilenin muhtelif asfalt köy yolları oralar uzak demeyecekler için en uygun yerlerdendir.ayrıca piknik malzemelerinizi de getirip keyifle mangalınızı da yakabilirsiniz ve işe eğlence de katmış olursunuz.

Lumia 925

***İnsanlar dünyada uykudadırlar,Ölünce uyanırlar!!!
    • Yarbay
      10354 Mesaj
      18 Nisan 2012 21:29:24
      en uygun yerler hafta sonları üniversite kampüsleridir

İTÜ Kampüsü'ne gidilir, Gölet Yurdu'ndan kuzenimizi alacağız denilir, otopark giriş giriş fişi alınır (aslında kampüse giriyorsunuz), içeride istersen at oynat... Çıkışta o fişle beraber otopark parası ödenir çıkılır. Giriş çıkışı en rahat kampüslerden. Boş bir sürü alan var, kasis, viraj, yokuş, dar yol... her türlü antrenmana müsait...

Acer AS5740G-434G50Bi
    • Yarbay
      2721 Mesaj
      18 Nisan 2012 21:35:57
      Kazlıçeşme'ye gidebilirsin hocam

• Yarbay
      6704 Mesaj
      20 Nisan 2012 11:18:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Arif

Birkan nerelerdesin, pek gözükmüyorsun forumda yoksa ben mi göremiyorum?

Takılıyoruz ya ne yapalım

Forumun eski tadı kalmadı ya, artık göz gezdirmekle yetiniyorum :)

Vize haftasındayız zaten, doğukanla servisle gidip geliyoruz

• Yarbay
      10354 Mesaj
      21 Nisan 2012 13:37:52
      quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Alıntıları Göster

Takılıyoruz ya ne yapalım

Forumun eski tadı kalmadı ya, artık göz gezdirmekle yetiniyorum :)

Vize haftasındayız zaten, doğukanla servisle gidip geliyoruz

Allah kolaylık versin, forumun tadı kalmadı da bakalım yeni düzenlemelerle eski tadı bulmaya çalışacak galiba yöneticiler, vizelerde başarılar

Acer AS5740G-434G50Bi
    • Yarbay
      3840 Mesaj
      21 Nisan 2012 16:03:34
      bahçeşehire bağlı hoşdere mahallesi aslen küçük şirin ve istanbulun içinde sıkışıp kalmış cennetlerden birisidir, gelin misafirim olun çayımı için ve araba ile antreman yapın...

• Teğmen
      172 Mesaj
      24 Haziran 2012 02:32:14
      beyler araba sürmek için ögleden sonra bakirköy adliyesinin arkasina gitcez sizce dolu olurmu bide su an orasi ne durumda giriste otopark gibi para aliyorlarmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsgtc -- 24 Haziran 2012; 2:35:29 >

• Yarbay
      3340 Mesaj
      24 Haziran 2012 09:49:48
      quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

arkadaşım o kadar uzağa gitmene gerek yok.bakırköy pazarının kurulduğu yer ctesi hariç hep yeni araba öğrenenlerin yeri

Aynen. Birde bahçelievlerde oturup orayı bilmemek olmaz yani

• Teğmen
      172 Mesaj
      24 Haziran 2012 20:16:54
      beyler bugün gittim gördüm bence araba sürülecek en ideal yer tabi cumartesi günleri hariç

not :bakırköy adliye sarayının arkası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsgtc -- 24 Haziran 2012; 20:37:59 >

• Yarbay
      2651 Mesaj
      25 Haziran 2012 00:11:24
      Zeytinburnunda Miting alanı var. Pazar günleri ve miting günleri kapalı oluyor. Genellikle cumartesi günleri açık, eğer miting yapılacaksa kapalı olabilir.

http://b1206.hizliresim.com/y/t/8nsk8.jpg

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.