Şimdi Ara

www.boschpark.com Bosch Ev Aletleri Yetkili Bayii

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çalışmakta olduğum Bosch Beyaz Eşya Bayii' sine bir alanadı aldım, aklımda bir proje var, sadece bosch ürünlerine ve konseptine uygun ürün satışı olacaktır.

www.boschpark.com/bosch alan adı ile Bosch Ev Aletleri Online Satış mağazamız açılmıştır :) forumdaki arkadaşlarımıza özel indirimler yapabilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_ProXy -- 2 Nisan 2010; 13:12:28 >

• slm proxy siteden de iletişim bölümünden mesaj atmıştım gerçi ama buradan da ulaşınca sevindim. beyaz eşya alcam ve bütün ürünlerin bosch marka olmasına gayret ediyorum. ürünleri gelip görebileceğimiz bir bayiniz varmı yoksa sadece online mı satış yapıyorsunuz?

Teşekkürler
    Engin DEMİREL
  • ordamısınız hala :)
  • buradayım :)
  • bana pm den cep numaranızı yazarmmsıınız
  • mrb! ben de klima ve buzdolabı için fiyat alacaktım. Bana da pmden telefon numaranızı yollayabilirmisiniz?
  • Konuya ilgi göstermemişsiniz sayın Proxy, arkadaşın sordugu soru hala cevapsız durumda,
    quote:

ürünleri gelip görebileceğimiz bir bayiniz varmı yoksa sadece online mı satış yapıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theunnamed -- 28 Mart 2011; 16:53:28 >
  • pardon hocam fazla zamanım olmuyor, gözümden kaçmış demek, ama ürünleri benim mağazamdan görmek isterseniz. pm den telinizi yazın tarifi yaparım ben size. ii akşamlar.
  • Merhaba,
    boshpark tan çamaşır makinası almak istiyorum. fiyat uygun ama websitesinde telefon no yok iletişim için.
    güvenilir midir nedir nasıl test etcez?
    peki bu ürünü gidip bosch bayiinden yada online almak arasında bir fark var mı?
    Artı bilemediğimiz bir site bu kadar buyuk parayı alırda ürünü yollamazsa ne yapcaz?
    Yardımcı olursanız sevinirim.
    Turan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.