Şimdi Ara

EminEvim (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.372
Cevap
45
Favori
359.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bakıyorumda istanbul'un alt gelir grubuna hitap eden semt'lerde bile daireler %50 artış göstermiş son 2 yıl içinde millet nasıl bu sistemle nasıl daire alacak artık??tekirdağ'da bile bulmaları zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terim66

Ben 80 aylık bir gruba girmek için Eminevimle gittim konuştum. Hiç peşinat vermezsem bana vade ortası sistemde 44.ayda verebileceklerini söylediler. 80'in yarısı 40 eder. En geç 40.ayda veriliyor diye biliyordum. Neden böyle oldu acaba? Sistemleri mi değişti?

Organizasyon ücretini de taksit taksit ödemeyi teklif etti iseniz belki ondandir. Yoksa da satış temsilcisi yanlış söylemiş yada siz yanlış anlamış olabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

bakıyorumda istanbul'un alt gelir grubuna hitap eden semt'lerde bile daireler %50 artış göstermiş son 2 yıl içinde millet nasıl bu sistemle nasıl daire alacak artık??tekirdağ'da bile bulmaları zor.

Alamıyor zaten. Değerinin altına düşmüş evleri alıyorlar. Bugün 150binlik niyetlendiğimiz ev 2 sene sonra 230-250 oluyor. Siz ancak niyetlendiğinizde değeri 90-100binlik olan evi 150bine alabiliyorsunuz. Paranın değeri yok sayılıyor emin evimde. Kura ilk sene çıkarsa iyi çıkmazsa zarar

• 29 şubat sonuna kadar referansımla sisteme giren olursa umre çekilişine girmeye hak kazanıyorum. bu ay sisteme girmeyi düşünen arkadaşlarım varsa benimle irtibata geçerlerse sevinirim. ben de elbet onlara hediye gönderimi yapacağım
  • arkadaşlar herkes kendince haklı sebepleri olarak eminevim sistemine dahil olmuş . belki hepimizin faizsiz ev almanın en kolay yolu diye seçtiğimiz bir sistemdi . ben bu sistemden bana yaptıkları kelekten bahsetmek istiyorum. 2014 yılında sisteme dahil oldum 110 binlik ev almak için. 7 bin lira da organizasyon ücreti ödedim . maddi zorluklardan dolayı çıkmak zorunda kaldım. organizasyon ücreti dahil 14 bin tl para yatırdım .bana 3 ay sonra ödeme yapılacağını ve organizasyon ücretinin
    yarısı olan 3.5 bin tl nin kesileceğini söylediler . demem o ki bunlar bana ne hizmet verdiler ki 3.5 bin tl para kesiyolar. hani kul hakkı haramdı hani faizsiz ev almanın tek yolu buydu . parayı yatırırken ilgileniyorlar ama çıkmak istedin mi tanıyan yok . 2 defa dilekçe yazmama rağmen cevap ta alamadım genel müdürlük şubeye şube ise genel müdürlüğe paslıyor işlemleri .niye kesiyosunuz biz o paraları ne zorlukla kazanıyoruz dişimizden tırnağımızdan artırıyoruz dediğimizde sözleşme de yazıyordu biz karışmayız diyorlar. dilekçem de anayasal hakkım olduğunu ve cevap vermelerini belirtmeme rağmen yazılı bir cevap alamadım . ama şunu da bilsinler ki ağlayanın malı gülene hayır etmez var sa hakkım .... neyse ben beddua etmeyim.sizce ne gibi bir yol izlemeliyim tüketici mahkemesine gitsek vs faydası olur mu yardımlarınızı bilgisi olanlar dahilinde bekliyorum teşekkürler.

• Eminevimde 150 bin tl 80 ay vadeli hesabimi kaldigim yerden devretmek istiyorum. Devredecegim kisi rakamlarda degisiklik yapabilir vadeyi yada toplam rakami degistirebilme esnekligi var. 3 kura atlattim. Alacak kisi 50 kisi icerisinden kuraya katilacak oldukca avantajli bir durum bu.ilgilenen lutfen arasin:0506 459 61 77 Bilal Bal
  • 200bin ₺lik ev alabilmek için, en erken ödemeden faydalanarak nekadar peşinat yatırmak gerekiyor ve erken ödeme kaçıncı ayada yapılır.teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: yuzun2323

200bin ₺lik ev alabilmek için, en erken ödemeden faydalanarak nekadar peşinat yatırmak gerekiyor ve erken ödeme kaçıncı ayada yapılır.teşekkürler

aylık ne kadar ödeyebilirisiniz peşinatınız var mı onu söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drndli

arkadaşlar herkes kendince haklı sebepleri olarak eminevim sistemine dahil olmuş . belki hepimizin faizsiz ev almanın en kolay yolu diye seçtiğimiz bir sistemdi . ben bu sistemden bana yaptıkları kelekten bahsetmek istiyorum. 2014 yılında sisteme dahil oldum 110 binlik ev almak için. 7 bin lira da organizasyon ücreti ödedim . maddi zorluklardan dolayı çıkmak zorunda kaldım. organizasyon ücreti dahil 14 bin tl para yatırdım .bana 3 ay sonra ödeme yapılacağını ve organizasyon ücretinin
    yarısı olan 3.5 bin tl nin kesileceğini söylediler . demem o ki bunlar bana ne hizmet verdiler ki 3.5 bin tl para kesiyolar. hani kul hakkı haramdı hani faizsiz ev almanın tek yolu buydu . parayı yatırırken ilgileniyorlar ama çıkmak istedin mi tanıyan yok . 2 defa dilekçe yazmama rağmen cevap ta alamadım genel müdürlük şubeye şube ise genel müdürlüğe paslıyor işlemleri .niye kesiyosunuz biz o paraları ne zorlukla kazanıyoruz dişimizden tırnağımızdan artırıyoruz dediğimizde sözleşme de yazıyordu biz karışmayız diyorlar. dilekçem de anayasal hakkım olduğunu ve cevap vermelerini belirtmeme rağmen yazılı bir cevap alamadım . ama şunu da bilsinler ki ağlayanın malı gülene hayır etmez var sa hakkım .... neyse ben beddua etmeyim.sizce ne gibi bir yol izlemeliyim tüketici mahkemesine gitsek vs faydası olur mu yardımlarınızı bilgisi olanlar dahilinde bekliyorum teşekkürler.

aslında son yıllarda çıkmak isteyene bir ay içinde organizasyon ucreti tamamı dahil hepsini veriyordular. dedikleri gibi sözleşmede bu madde yazıyor. kesme mantıkları atıyorum çekilşli sistemden çıktınız ee sizin yeriniz ne olacak mecbur sistem ödeyecek burası birinicisi. ikincisi de devlete 7000 tl üzerinde %18 mi ne vergi veriyorlar. hülasa eğer tam paranızı almadınız iseniz. durumunuzu hastalık işten çıkma gibi sebeplere dayandırarak sizden sorumlu satış temsilcisini de inandırmış olarak hoş bir uslupla söylerseniz bence org ücretinini tamamı ve ödediğiniz tüm paranın hepsini alabilirsiniz diye düşünüyorum. tabi net bilgiler şubede olur.

• Sistem güvenilir mi? Ben de girmek istiyorum ama bilgim yok. Yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesreti K kullanıcısına yanıt
    Peşinat verebilirim, aylık en fazla 1000 ile 1500 arası

• bizimkiler bu işe girdiler , 2,5 sene oldu nisanda çekiliş var çıkmaz ise ocakta verilecek 200 bin tl
  • quote:

Peşinat verebilirim, aylık en fazla 1000 ile 1500 arası

ne kadar peşinat verebilirsiniz ve ne kadarlık ev istiyorsunuz
    70bin 100bin arası peşinat vereblrim 200bin liralık ev almak istiyorum..tşkler

• quote:

70bin 100bin arası peşinat vereblrim 200bin liralık ev almak istiyorum..tşkler

Tahminen 200000bin için 100000 peşinat verip 1500 ödeme yapsanız 8_10 ay arası verebilirler

• Eminevimde 150 bin tl 80 ay vadeli hesabimi kaldigim yerden devretmek istiyorum. Devredecegim kisi rakamlarda degisiklik yapabilir vadeyi yada toplam rakami degistirebilme esnekligi var. 3 kura atlattim. Alacak kisi 50 kisi icerisinden kuraya katilacak oldukca avantajli bir durum bu.ilgilenirseniz lutfen arayın:0506 459 61 77 Bilal Bal
    kesreti bu konularda ne kadar bilgilisin?bu arkadaşı kaçlı gruba sokarlar ve ne kadar kira yardımı öder?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

kesreti bu konularda ne kadar bilgilisin?bu arkadaşı kaçlı gruba sokarlar ve ne kadar kira yardımı öder?

ben 2009dan beri eminevim müşterisiyim ve bireysel müşteri temsilcisiyim. yani beni referans göstererek sisteme giren kişilerden az da olsa bana prim yansıyor. sorunuza gelince arkadaşımız çok detaylı soru sormadığı için ben tahminene cevap verdim. kirada mı peşinat 70000-100000 demiş ki arada 30000 var. hulasa hesaplamayı etkileyen teslimatı etkileyen şeyler bunlar. haa bende hesaplama tablosu falan yok ama çekilişli sistem hariç diğerlerini sistemi biraz bilen az çok herkes tahmin edebilir. ama hepsinde de benim vereceğim rakamlar tahmindir üç aşağı beş yukarıdır yani. haa bir de arkadaşın peşinat ve ödeme güzel ben olsam çekilşli sisteme girmem. dolayısıyla kira yardımı alma-verme olamz

• Değerli arkadaşlar adıma ücretsiz olarak tanımlı 31mayıs 3 haziran arası kıbrıs ankara veya ıstanbul gidiş-dönüş uçak bileti, 4 gündüz 3 gece otelde yeme içme konaklama ve kıbrısin tarihi ve doğal güzelliklerini gezilmesi dahil olan KIBRIS GEZISI 700 TL karşılığında devredilecektir. Mütedeyyin bir gezi olacaktır:-D.18.04.2016 tarihine kadar geçerli cevap verilmesi gereken bir kampanyadir. Ilgilenenler tl ile ayrıntılı konusabiliriz. 05058445899

• Eminevim altın hediye kampanyası hakkında bilgisi olan varsa bi sorum vardı?

2015 Aralık ayına ait altın hediye kampanyası kapsamında bir tanıdığımız bizim vasıtamız ve referansımız ile sisteme kayıt yaptırdı, yaklaşık 3 ay boyunca hediyelerimizi bekledik.
    ancak daha sonra öğrendik ki altın alamıyoruz sebep olarak da; bizim referansımız ile üye olan kişi daha önceden eminevim ile görüştüğü söylendi.

ben ikna edip üye olmasını sağlıyorum ama daha önceden bir kere de olsa eminevim ile görüşmüş olduğu için kampanyadan yararlandırılmadık.

bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.