Şimdi Ara

SATILIK TAKASLIK FLYBOOK A33İ 3G GSM ÖZELLİKLİ TABLET PC. DOKUNMATİK EKRAN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
5.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • --------------------------------ÜRÜN RAMAZANTC NİCKLİ ÜYEYE SATILMIŞTIR HAYIRLI OLSUN.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    formdan bir arkadaştan aldığım flybook a33i 3g her yöne dönebilen dokunmatik ekran gsm özellikli tablet pc'yi satıyorum. şu an resim koyamıyorum aldığım arkadaşın tanıtımını koyuyorum msn adresim profilimde var isteyene msn'den gösterebilirim.
    -----------------------------------
    satış fiyatım 500.tl
    -----------------------------------
    telefon. cep bilgisayarı ve ılgimi çekebilecek cıhazlarla takas olur.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    ALDIĞIM ARKADAŞIN TANITIMI
    ----------------------
    Notebook Dıalogue Flybook urunudur entegre 3G li olup ıkıncı eldır. Ilk Sahıbıyım Ankara ıcı Elden teslım edılecektir..
    Urunun Resmı Web Sıtesıhttp://www.flybook.com.tr/a33.html
    urunun batarya kısmında hafıf bır catlak vardır onunda sebebı batarya bulamayıp bataryanın ıcındekı pıllerı kendım degıstırdım ondan dolayıdır.
    Suan kı batarya suresu 2 saatdır. normalde 19V 2.16 A adaptoru vardır. ama araba cakmaklıgından veya 12 v adaptor ıle sarj olabılıyor buda adaptorunu seyahate gıderken evde unutmanızı sorun yapmıyor. entegre sım kart gırısı sayesınde 3g ıle dırek baglantılı gerıye kalan herseyı resmı sıtesınden bakabılırsınız. kullanımdan dolayı ufak tefek cızıklerı vardır ekranın veya dokunmatıgınde en ufak bır sorun yoktur. bugun en kotu ıkıncı el bı touch screen monıtorun 350 tl oldugunu dusunursek cıhazın fıyatı 600 tl dır. pazarlık vardır ıyı bır cıhaz veya telefon ıle takas olabılır.

Urunun Kısaca ozellıklerı

8.9 Inch Dokunmatık Ekran
    40 Gb Ide Hard Dısk
    Transmeta crouse TM 5800 Islemcı
    512 Mb DDR Ram
    3G Sım Kart Gırısı
    Bluetooth
    Gprs
    Gsm
    Siemens Wırelles

Gsm Özellıgı Sayesınde Telefon olarak Kullana bılme

Resımlerı Bır Turlu Atamadım yanlız Kendı sıtesındekı ıle bıre bır aynıdır arkadaslar
    -----------------------------------------------------------------------------------------------

NOT ŞU AN ÜSTÜNDE 100GB HARDDİSK VAR.
    (RESİMLER CIHAZIN KENDİ RESİMLERİDİR İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM EDİLEBİLİR)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatihli52 -- 2 Ağustos 2010; 1:35:35 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.