Şimdi Ara

En mükemmel 4x4 hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
4
Favori
91.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hummer 1 Askerı aracla uretılmıstır Ondan daha ıyı Otokar yapımı aracı tanıtıım sıze

Cobra

En mükemmel 4x4 hangisi?

En mükemmel 4x4 hangisi?

En mükemmel 4x4 hangisi?

En mükemmel 4x4 hangisi?

En mükemmel 4x4 hangisi?

190BG ve 515 Nm Gucu v8 6.5 Lt lık Tdı Motoru ıle uretıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 10 Ağustos 2005, 2:29:58 >

• Yumuşak zeminde neredeyse hepsi olduğu yere gömülür
  • tabikide dünyanın her yerinde gidebilen jipi toyota land cruzer yada hilux .....dayanıklılık testlerine bakın hayretler içinde kaldım
  • Arkadaşlar şimdi discoveryde 4x4 belgeseli var.acayip güzel araçlar gösteriolar...Neyse sizce en iyi 4x4 hangisi?Ben Hummer 1 ve Toyota Land Cruiser kapışır derim....Yanlız belgeselde arctic toyota land cruiser gösterdiler bittim 1.5 metrelik oyukları fln geçio alet.

Bu arada bişi daha sormak istiyorum istanbulda 4x4 turları düzenleyen bi firma var mı?Katılımcıların kullanabildiği turlar özellikle!!!!

En mükemmel 4x4 hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neisseria -- 10 Ağustos 2005, 0:34:25 >

• otokar harika olmuş
    bi tane almak lazım acaip çapari yapılır bununla
  • Bunlar askeri araç ise fotoğrafları yasak diil di mi?
    Her neyse, en iyi arazi aracı Hummer 'dır. Ancak bu araç extrem durum.
  • VW Touareg yada Nissan Pathfinder (Fazla uçmadan alınabilecekler)
  • quote:

Orijinalinden alıntı: rendacirci

Bunlar askeri araç ise fotoğrafları yasak diil di mi?

Savaş zamanı belki..
  • bmw x5
    landrower discovery3
  • quote:

Orijinalinden alıntı: rendacirci

Bunlar askeri araç ise fotoğrafları yasak diil di mi?
    Her neyse, en iyi arazi aracı Hummer 'dır. Ancak bu araç extrem durum.

Ewet arazi araci Olarak Hummer iyidir Ama Hummer 1 (humvee) Askeri bir aractir Son kullaniciya satilmiyor bildigim kadariyla Ve 2.8mx4.9m gxu dir arac bu Nedenle Arazide Devrilmesi cok guctur...

Cobra ise 2.3x4.9 m 0.5 mt lik genislik farki war ama Mayin ve roket saldirilarinda cok daha guclu... Askerii amacladusunursek cok daha guclu bir arac...
  • otakar iyide kardeş hergün arazide gezmiycez asfaltada çıkılmazki bununla ondan sonra darbe falan oldu sanır millet
  • ya beyler... bırakın allah aşkına siz jipten anlamıyorsunuz...

bi halta yaramaz hummer filan...

jip dediğin araç dağda bayırda kullanılır!

şehir jipi olmaz!!

aman boyası çizilecek, aman kaporta göçecek böyle kullanacağın araçtan jip mip olmaz!

jip dediğin aracı devireceksin... süreteceksin... dezelteceksin... vinci ile kayalara sürte çarpa icabında 80-90 derece eğimden yukarı çekeceksin!

jip budur abi... acımıycan jipe... eski bir land rover alıp çepecevre kalın boruyla kafesliycen!

c5 i yaptırıcan yada! motoru yeniledin bikaç boru attırdın mı tamam!

gelsin hummermış kapışalım... adam benim girdiğim yere giremez ki! :)
  • Selam söööle.....
  • valla şu aralar sınıfında en iyi jip touareg bence...
  • 4x4 land rover dir arkadaşlar bunu bütün dünya söler....hatta şu sıralar discovery kanalda belgeseli oynamakta....

En mükemmel 4x4 hangisi?

En mükemmel 4x4 hangisi?

En mükemmel 4x4 hangisi?

En mükemmel 4x4 hangisi?

En mükemmel 4x4 hangisi?

• Ben hariç....
  • Fiat panda dermişim Hakkaten bu panda 4X4'u ne amacla uretmişler hala anlamıs degilim.
    Bu arada Otokar yapımı olan Cobra dehşet bişeymiş hakkaten.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: @ng@r@lı

Fiat panda dermişim Hakkaten bu panda 4X4'u ne amacla uretmişler hala anlamıs degilim.
    Bu arada Otokar yapımı olan Cobra dehşet bişeymiş hakkaten.

Walla yaa adamlar şaşırmış ona 4 teker fazla zaten neden üretion 4*4 yazık günah yaaa..Hala gülüoom yaa hatırlatmaın şu arabayı bana...

• Lada Niva
    Trafikteki jiplerin yüzde kaçı arazide kullanılıyor acaba. Millet sırf hava atmak ve gösteriş için cip kullanıyor.
  • hem şehir hem de arazide kullanmak için en iyi seçim toyota landcruiser vx100
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.