DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Şarj edilebilir piller hangileridir?Şarj mekanizmasını araştırınız.--Kimya dönem ödevi Yardım Lütfen
1
Cevap
0
Favori
11.960
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik >> Elektronik >> Şarj edilebilir piller hangileridir?Şarj mekanizmasını araştırınız.--Kimya dönem ödevi Yardım Lütfen
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1685 Mesaj
      08 Ocak 2010 18:55:40
      Herkese Merhaba 10.Sınıf kimya öğrencisiyim öğretmen böyle bir dönem ödevi verdi googleda tek bir kaynak bulabildim heryerde aynı şey yazıyor yardımcı olurmusunuz acaba

http://www.teknoalem.or...e-genel-ozellikleri.html

bunda başka birşey bulamadım

Kültür University - Computer Engineering

• Yüzbaşı
      710 Mesaj
      09 Ocak 2010 19:50:32
      bildiğim kadarıyla şarj olan piller ni-mh,ni-cd,lithium ion lipoly piller şarj oluyor diye biliyorum.Ni-mh ve ni-cd bildiğimiz kalem pillerin şarjlı olan çeşitleri ve şarj aletleriyle tekrar dolum yapılabiliyor.Lithium ionlarsa cep telefonu bataryaları,yeni yeni boschun şarjlı matkaplarında kullanılmaya başlandı lithium ion aküler..Lipoly bataryalarda sanırım rc araçlarda kullanılıyordu özel şarj devresiyle şarj oluyordu

Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
      Hak bela yazmaz kul azmadıkça...
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik >> Elektronik >> Şarj edilebilir piller hangileridir?Şarj mekanizmasını araştırınız.--Kimya dönem ödevi Yardım Lütfen
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.