Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba iphone 4 ümü bu gün aldm ve kullanmaya başladım. Fakat bi sorum olacak şimdi ben kablosuz ağa bağlandığımda benim internetteki işlerimin faturası operatordenmi yoksa bağlandığım kablosuz üzerindenmi yapiyo ? yani ben nedenini anlamadığım bi şey yüzünden biraz param gitmiş, bi ayar yapmammı gerekiyor bunun için ?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimbulunamadı
    Ahmet© 16 gb turkcell kontratlı beni de ekle nolur
    şaka tabi
    şaka bi yana 10 gündür felan iphone4 forumuna girmiyordum, şimdi baktım da ne kadar değişmiş, ne kadar mükemmel olmuş. bu hale gelmesinde emeği geçen herkesin (belki sadece Ahmet© emek vermiştir bilmiyorum) eline sağlık valla.. eline, koluna, harcadığın zamana, emeğine sağlık.. iohone4'e yakışır bir forum olmuş artık burası hatta mükemmel olmuş.. başlık mesajındaki bilgiler ve eklediğin resimler videolar harika.. bu şekilde olunca insanlarda paylaşım yapmaya, sorular sormaya cevaplamaya başlamışlar..
    eskinden beni ekle beni ekle diyenlerden başka birşey yoktu, paylaşım felan da pek yoktu.. iphone4 alınca ben de paylaşımlara katılıcam...

Tesekkur ederim Allah razı olsun, çok emek harcadığım dogru ama daha da guzellestiricem insaallah burası tüm iPhone 4 kullananların 1.paylaşım yeri olacak. Birkaç arkadas pm atmıştı bana misafir olarak görmüşler konuyu sadece Tesekkur etmek için uyelik almışlar ne kadar memnun oldum anlatamam is yerinde yogunum ama yinede yararlı olabilecek konuları siz değerli arkadaslarımın önerisine sunuyorum. Çok güzel arkadaşlıklar edinip faydalı konular üzerinde yoğunlaşıyoruz amacımız çok daha iyiye gitmek bunuda ancak hepberaber yapabiliriz. İyi ki bu forumu buldum iyi ki siz değerli arkadaşları tanıdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78
    ya arkadaşlar millet igo kullanıyormuş ben igo nun türkiye haritasını bulamadın nerde bu avrupa haritası mı kullanıyorsunuz.

Kardes tomtom turkey de çok iyi onu denedin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozan23
    arkadaşlar yeni iphone 4 16 gb aldım fakat daha mikrosim alamadığım için bugünlük ipod olarak kullanayım dedim :)

fakat telefon açılırken aktive etmek için sim kart takın diyor menüye geçmek için ne yapabilirim ??

Kardes önce aktivasyonu yapman lazım onu da microsim olmadan yapamazsın. Microsimi alınca tak telefona sonrada pc de sen iTunes i ac telefonuda pc ye bağladın mı aktivasyon kendiliğinden yapılacaktır. Hayırlı olsun bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bazoooka
    Arkadaşlar merhaba iphone 4 ümü bu gün aldm ve kullanmaya başladım. Fakat bi sorum olacak şimdi ben kablosuz ağa bağlandığımda benim internetteki işlerimin faturası operatordenmi yoksa bağlandığım kablosuz üzerindenmi yapiyo ? yani ben nedenini anlamadığım bi şey yüzünden biraz param gitmiş, bi ayar yapmammı gerekiyor bunun için ?

teşekkürler

Kardes wifi ile bağlandığında öncelik wifi nindir yani GSM mobil internetin de olsa öncelik wifi ye verilir ve bu bağlantıdan İnternet'e baglanilir. Ücret düşmesi olayına gelince wifi de sorun olduğu zaman telefon alternatif bağlantılar arıyor bunu engellemek için mobil internet ayarlarını telefonun ayarlar kısmından kapatabilirsin. Ayrıca FaceTime kullanarak görüntülü görüşme yapmak istiyorsan her seferinde 1 yurt dısı Msj ücreti ödersin. Baska programlarla ücretsiz görüntülü konuşmak istersen de sana tango yu öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

Orijinalden alıntı: Bazoooka
    Arkadaşlar merhaba iphone 4 ümü bu gün aldm ve kullanmaya başladım. Fakat bi sorum olacak şimdi ben kablosuz ağa bağlandığımda benim internetteki işlerimin faturası operatordenmi yoksa bağlandığım kablosuz üzerindenmi yapiyo ? yani ben nedenini anlamadığım bi şey yüzünden biraz param gitmiş, bi ayar yapmammı gerekiyor bunun için ?

teşekkürler

Kardes wifi ile bağlandığında öncelik wifi nindir yani GSM mobil internetin de olsa öncelik wifi ye verilir ve bu bağlantıdan İnternet'e baglanilir. Ücret düşmesi olayına gelince wifi de sorun olduğu zaman telefon alternatif bağlantılar arıyor bunu engellemek için mobil internet ayarlarını telefonun ayarlar kısmından kapatabilirsin. Ayrıca FaceTime kullanarak görüntülü görüşme yapmak istiyorsan her seferinde 1 yurt dısı Msj ücreti ödersin. Baska programlarla ücretsiz görüntülü konuşmak istersen de sana tango yu öneririm

cevabın için teşekkür ederim
  • quote:

ya arkadaşlar millet igo kullanıyormuş ben igo nun türkiye haritasını bulamadın nerde bu avrupa haritası mı kullanıyorsunuz.

pm attım 70 mb,igo türkiye haritası
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ozan23
    arkadaşlar yeni iphone 4 16 gb aldım fakat daha mikrosim alamadığım için bugünlük ipod olarak kullanayım dedim :)

fakat telefon açılırken aktive etmek için sim kart takın diyor menüye geçmek için ne yapabilirim ??

Kardes önce aktivasyonu yapman lazım onu da microsim olmadan yapamazsın. Microsimi alınca tak telefona sonrada pc de sen iTunes i ac telefonuda pc ye bağladın mı aktivasyon kendiliğinden yapılacaktır. Hayırlı olsun bu arada

evet öyle yapacam artık. sağolasın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

quote:

pm attım 70 mb,igo türkiye haritası

Kades tomtom ile arada fark var mı denediysen hangisini tavsiye edersin bilmek isterim.
  • @Bazoooka
    @Ozan23

Rica ederim arkadaslar. :)
  • quote:

@Bazoooka
    @Ozan23

Rica ederim arkadaslar. :)

navigasyonu hemen test etmem mümkün değil hocam şuan daha yeni inditiyorum ama tomtom hoşuma gitmedi fazla bazı eksiklikleri var örneğin rota dan çıkıldığında rota yeniden hesaplanıyor vs demiyor.Sesler arada takılıyor cümlesini yutuyor U dönüşü yapılmayacak yerlerde U dönüşü yap diyor tabi bu 15 dk lık bir incelemede oldu igo yu da denemekte fayda arabada başarısoft un igo haritasını kullanıyoruz piranha gayet başarılı.Bu yuzden ıgo istiyorum.

EKLEME:İgoyu yükledim hocam gerek uydu bulma Gerek arabada kullandığım programın aynı olması sebebiyle kesinlikle igu diyorum evde igo gps bulurken tomtom bulamıyor bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 17 Aralık 2010; 22:22:51 >
  • ya arkadaşlar ben google earth ı nedense appstore da bulamadım US store da varmış ama ID oluşturamadım posta kodu telefon numarası felan ıstıyor sallayıncada olmadı US ıD oluşturmayı bilen var mı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 17 Aralık 2010; 21:04:38 >
  • Real Racing 2 süper ıphone nin Gran Turismosu olmuş
  • beyler modern Bp ve sandstorm oynarken sizin telefonlar ısınıyor mu_
  • ARKADAŞLAR YARDIM, ACEMİYİM İLK İPHONE UM VE AHMETİN YAZDIĞI STEPLERİ YAPIYORDM FREE APPLİCATİONLARI İNDİREBİLMEK İÇİN, ORDA KREDİ KARTI KISMINDA NONE İŞARETLEMEMİZ GEREKİO VE BUNUN İÇİN DE REGİON I US YAPMAMIZ GEREKİO AMA BENDE US DİYE BİŞE YOK UNİTED STATES WAR AMA ONDA DA NONE SEÇENEĞİ ÇIKMIYO :// YARDIMLAR İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: prdx85

ARKADAŞLAR YARDIM, ACEMİYİM İLK İPHONE UM VE AHMETİN YAZDIĞI STEPLERİ YAPIYORDM FREE APPLİCATİONLARI İNDİREBİLMEK İÇİN, ORDA KREDİ KARTI KISMINDA NONE İŞARETLEMEMİZ GEREKİO VE BUNUN İÇİN DE REGİON I US YAPMAMIZ GEREKİO AMA BENDE US DİYE BİŞE YOK UNİTED STATES WAR AMA ONDA DA NONE SEÇENEĞİ ÇIKMIYO :// YARDIMLAR İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRR...

Merhaba,

None seçeneği çıkması için kayıt yapmadan bbir free uygulama seçmen gerekir. Free uygulama veya oyun seçtikten sonra sana applestore ID kullanıcı adını ve şifreni soracaktır orada bir de yeni kayıt olma seçeneği var bu şekilde kayıt olmayı denersen none seçeneği çıkacaktır
  • quote:

ya arkadaşlar ben google earth ı nedense appstore da bulamadım US store da varmış ama ID oluşturamadım posta kodu telefon numarası felan ıstıyor sallayıncada olmadı US ıD oluşturmayı bilen var mı??

ana sayfada açıkladım ya kardeş
  • Arkadaşlar ana sayfaya en popüler kaynakları da ekledim yavaş yavaş ana sayfa iyi bir rehber olmaya doğru ilerliyor.

Eklemek istediğimiz içerik varsa buradan paylaşabilirsiniz.
  • Telefona arama gelince kilidi aç sürgüsü kilitleniyor hiç bir tepki vermiyor gelen aramayı yanıtlamak için üstteki kilit tuşuyla 1 2 defa kilitleyip ancak öyle açabiliyorum.Bu sorun yaygın önceden kullandığım 3G de de vardı Şimdi iphone 4 de de aynı sorun var.Aynı sorundan olan çözüme ulaşanlar bilgi verirse yardımcı olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trouble1

Telefona arama gelince kilidi aç sürgüsü kilitleniyor hiç bir tepki vermiyor gelen aramayı yanıtlamak için üstteki kilit tuşuyla 1 2 defa kilitleyip ancak öyle açabiliyorum.Bu sorun yaygın önceden kullandığım 3G de de vardı Şimdi iphone 4 de de aynı sorun var.Aynı sorundan olan çözüme ulaşanlar bilgi verirse yardımcı olursa sevinirim.

kardeş hangi sürümü kullanıyorsun?
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.