Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (193. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dün format attım ve format atmadan önce de bu bilgisayarı yetki dışı bırak demiştim hakkım gitmesin diye ama bırakmamış her neyse ...

şimdi anladığım kadarı ile ben buna bir sync desem bütün uygulamalarımı,resmimlerimi silecek.ben buna nasıl tersine sync yapabilirim ?
  • tv kanalları uygulamalarını wifi den izlemem münkn müdür __
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

tv kanalları uygulamalarını wifi den izlemem münkn müdür __

evet mümkün atv, kanal d ben sürekli izliyorum gayet iyi
  • motv vardı itunes storeda,free idi galiba.
  • Direk kanallarinda uygulamalari var ve ucretsiz sbp tv , mo tv ,atv,kanald diye aratabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan
    motv vardı itunes storeda,free idi galiba.

Bu program kanalları iyi gösteriyor mü?
  • Yok sanırım,bir ara bakmıstım ama şimdi ne alemde bilmiyorum
    dogru düzgün kanal bile yoktu o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan
    Yok sanırım,bir ara bakmıstım ama şimdi ne alemde bilmiyorum
    dogru düzgün kanal bile yoktu o zaman

Tesekkur ederim biraz daha beklim ben ;) kanalların kendi uygulamaları gayet iyi
  • mo tv gayet güzel içinde epeyce türk kanalları var, sbp tv biraz çamur gibi gösteriyor. birde paralı olarak aldıgım televizyon adlı uygulma var
  • Iyi aksamlar arkadaslar uzun bir suredir takip etmiyordum rastgele girdim. Multasking' in anlatildigi bolumde dusey yon kilidinin saga kaydirilmasiyla ses bolumunun ciktigi gosterilmis bunu denedim fakat bende cikmadi cihazim 4.1. Yardimlarinizi bekliyorum

Ikinci olarak 4.2 yle gelen yenilikler nelerdir anlatabilirmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElwinVanDyke -- 8 Aralık 2010; 23:49:41 >
  • ARkadaşlar tv kanalları çok güzel izliyorum yavaştan kullanmaya alıştım gibi.İşte bu home tuşunu falzadan kullanmak beni sinir ediyor bu multitaskingi kaldırmanın bir yolu yok mu he bu arada aklıma gelmişken bu telefona bir ara flash uygulaması vardı ne oldu ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergo93

Iyi aksamlar arkadaslar uzun bir suredir takip etmiyordum rastgele girdim. Multasking' in anlatildigi bolumde dusey yon kilidinin saga kaydirilmasiyla ses bolumunun ciktigi gosterilmis bunu denedim fakat bende cikmadi cihazim 4.1. Yardimlarinizi bekliyorum

aman 4.2 ye geçme sorun yaşayan çok arkadaş var bende 4.1 de kaldım jb yapabilirim sanırsam limeria ile hafta sonu uğraşıcam biraz gerçi şimdilik ihtiyacım yok şu youtube de iwash vardı çok komik onu appstore da bulamadım 3.parti yazılım mı bu arada yanlış anlaşılma olmasın:D
  • Bende yarin gecerim diye dusunuyordum bir anda sildim dusunceyi. Su multitaskingteki ses ayar kismida 4.2yle gelen bir yenilik herhalde.

Edit: Bu arada beyaz iphone 4 ten haber varmi ? Bi ara ocakta turkiyeye gelecek deniyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElwinVanDyke -- 9 Aralık 2010; 0:04:07 >
  • Arkadaşlar Merhaba, video çevirme/ itunes'a atma konusunda bir problemim var.

Elimdeki Up 1080p filmi çeviriyorum gerekli ayarları yaparak, iphone h264 formatını kullanıyorum 2Gb civarı oluyor, itunes/movies' e atıyorum, eklemiyor, sonrasında vob uzantılı bir klip çevirdim aynı ayarlarla onu attım itunes kabul etti, acaba boyut sorunumu var veya nasıl atabiliriz başka türlü...
  • quote:

Bende yarin gecerim diye dusunuyordum bir anda sildim dusunceyi. Su multitaskingteki ses ayar kismida 4.2yle gelen bir yenilik herhalde.

Edit: Bu arada beyaz iphone 4 ten haber varmi ? Bi ara ocakta turkiyeye gelecek deniyordu.

2011 sonbaharına ertelendi genel olarak...
  • quote:

Iyi aksamlar arkadaslar uzun bir suredir takip etmiyordum rastgele girdim. Multasking' in anlatildigi bolumde dusey yon kilidinin saga kaydirilmasiyla ses bolumunun ciktigi gosterilmis bunu denedim fakat bende cikmadi cihazim 4.1. Yardimlarinizi bekliyorum

evet kardeş iOS 4.2 lerle gelen bir yenilikti o. İnternette aramaktayım başka yenilikler yakaladığımda ana sayfaya koyucam
  • 4.2 ile gelen yenilikleri ana sayfada takip edebilirsiniz, güncellenmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

quote:

Bende yarin gecerim diye dusunuyordum bir anda sildim dusunceyi. Su multitaskingteki ses ayar kismida 4.2yle gelen bir yenilik herhalde.

2011 sonbaharına ertelendi genel olarak...

fan detected busted!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root- -- 9 Aralık 2010; 9:40:03 >
  • Aptbackup

Bigboss source unde bulunan ücretsiz bir uygulama.

Bu uygulama ile 3gs lerde cydia dan telefona yüklediğimiz uygularmaları bilgisayara i tunes aracılığı ile yüklenebiliyormuş, bu uygulamayı ip4 lerde kullanan var mı ona göre bizde kullanalım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş
    arkadaşlar merhaba,

dün format attım ve format atmadan önce de bu bilgisayarı yetki dışı bırak demiştim hakkım gitmesin diye ama bırakmamış her neyse ...

şimdi anladığım kadarı ile ben buna bir sync desem bütün uygulamalarımı,resmimlerimi silecek.ben buna nasıl tersine sync yapabilirim ?

?
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.