Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet ustelik 32 gb. 16 gb 79 lira. ben 10 lira fazla verip 32 gb olsun dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

vodafon da cihaz yok, olsaydı hattımı vodafona taşıyıp başvuru yapacaktım. bende turkceli arayıp iphone4 istediğimi söyledim (kurumsal) ayağıma kadar geldiler evrakları imzaladım. 2 gün içinde 32 gb iphone 4 elimde olacak inşallah. kontratlı 89 x 24.
    turkiyede anten sorunu yok arkadaşım,türkiye kapsama alanında ve baz istasyon çokluğunda dünyadaki ülkeler arasında ilk sıralarda şebekeler o kadar iyi çekiyoki telefonda hiçte anten olmasa görüşme yapar amerika kablolu ağda 1 numara ama iş kablosuza gelince sınıfta kalıyor, o sorunlar hep amerikada yani. tecrübe edenler bilir zaten

Arkadaşım forumda dahil bir çok insan anten sorunundan şikayet ediyor , Amerika'da durum daha vahim biliyorum ama burda da bir anten sorunu var birçok insan yaşıyor.

Bu yüzden tekrar soruyorum son 10 gün içerisinde Iphone 4 alıp anten sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

quote:

vodafon da cihaz yok, olsaydı hattımı vodafona taşıyıp başvuru yapacaktım. bende turkceli arayıp iphone4 istediğimi söyledim (kurumsal) ayağıma kadar geldiler evrakları imzaladım. 2 gün içinde 32 gb iphone 4 elimde olacak inşallah. kontratlı 89 x 24.
    turkiyede anten sorunu yok arkadaşım,türkiye kapsama alanında ve baz istasyon çokluğunda dünyadaki ülkeler arasında ilk sıralarda şebekeler o kadar iyi çekiyoki telefonda hiçte anten olmasa görüşme yapar amerika kablolu ağda 1 numara ama iş kablosuza gelince sınıfta kalıyor, o sorunlar hep amerikada yani. tecrübe edenler bilir zaten

Arkadaşım forumda dahil bir çok insan anten sorunundan şikayet ediyor , Amerika'da durum daha vahim biliyorum ama burda da bir anten sorunu var birçok insan yaşıyor.

Bu yüzden tekrar soruyorum son 10 gün içerisinde Iphone 4 alıp anten sorunu yaşayan var mı?

millet anten sorununu takmıyor bile artık proxmity sensör sorunu ölü pixel sorunu microfon sorunu sarı ekran sorunu vs birsürü sorun var alırsınz telefonu sorun varsa gider geri veri verir yenisini alırsınız olmadı mı para iadesi alırsınız neden bu kadar endişelisiniz anlamadım garanti diye birşey oldu mu sorun yok demektir.
  • quote:

evet ustelik 32 gb. 16 gb 79 lira. ben 10 lira fazla verip 32 gb olsun dedim

kardeş son ödeme 370 tl ama onu unutma:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Beyler bu Iphone 4 ü son 10 gün içerisinde alıp anten sorunu yaşayanlar var mı?

Birde Vodafone'dan alan var mı , ben hiçbir bayide bulamadım çünkü.

valla dezzeolu 1kasım da aldım turkcell kontratlı 119tl. 2hat var avea da hiçbirsorun yok (3g aktif değil) en KÖTÜ İHTİMALLE 1 bar düşyor oda çooooook NORMAL.

turkceli denediğimde ise aşırı berbat özellikle 3g açıkken 1bara düştüğüne şahit oldum. enteresan dır 3g açıkken telefonu kendi haline bıraktığımda malum anten noktasına dokunmadığımda
    bar düşüyor. en kötüsü ise aşırı baş ağrısı yapıyor 3g nin yaydığı radyasyon nedeni ile.

cihazı gözünüz kapalı satın alabilirsiniz, memnun kalmazsanız anten den dolayı tr garantili olarak tüketici haklarınızı kullanır iade edersiniz!!!
  • tv-out kablosuna sahip olan varmi?
  • merhaba arkadaşlar..bende turkcell den iphone 4 16 gb aldım....fakat bir sorunum var..kulaklıkla müzik dinlerken voice kontrol kendiliğinden açılıyor...sorun bendemi telefondamı yoksa kulaklıktamı ..bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...
  • benıde eklermısın kardes.
    16 black
  • Salı günü 32gb elimde olacak. Benide ekler misin ?
  • 24 eylulden beri 4 adet telefon aldım iphone 4 bulamadıgım için şimdi x 10 i aldım en son ve çok mutluyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinc4

merhaba arkadaşlar..bende turkcell den iphone 4 16 gb aldım....fakat bir sorunum var..kulaklıkla müzik dinlerken voice kontrol kendiliğinden açılıyor...sorun bendemi telefondamı yoksa kulaklıktamı ..bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...

Voice Control bildiğim kadarı ile home button basılı tutunca açılıyor. sizinki kendi kendine açılıyorsa home buttonda bir sorun olabilir. ama daha telefonumu alamadım sadece tahmin benimki daha bilenler yardım edebilir ve yanlış başlık altında sormuşsunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 15Haziran2006

Salı günü 32gb elimde olacak. Benide ekler misin ?

benimde salı günü 32 gb elimde olacak :)))
    çok bekledim ama, bi ara nokia n8 alsammi diye içim gırç gırç etti :) ama çok pişman olurdum hemde çok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 15Haziran2006

Salı günü 32gb elimde olacak. Benide ekler misin ?

benimde salı günü 32 gb elimde olacak :)))
    çok bekledim ama, bi ara nokia n8 alsammi diye içim gırç gırç etti :) ama çok pişman olurdum hemde çok.

Direkten dönmüşsün hocam
  • bir gün bende adımı yaxdırıcam bu listeye az kaldı =)
  • dezzeolu beni listeye ekledinmi 16gb TR siyah
  • ARKADAŞLAR KONUNUN BAŞINDADA SÖYLEDİĞİM GİBİ (BENİ EKLE) BANA PM ATIN BEN EKLİYORUM BURALARA TEKRAR YAZIP KONUYU KALABALIKLAŞTIRMAYIN.
  • Bugun timde iphone 4 ü inceledim ilk defa iphone sahibi olacağım için elime aldım çok sağlam bir kasası var ilk geldiği gün vodafoneda bakmıştım ama aktivasyonu yapılmamıştı.Telefon tek kelimeyle harika birşey piyasada garanti veriyorum eşi benzeri yok hele o ekran varki ona baktıktan sonra birdaha bilgisayarın yüzüne bakacağınız zannetmiyorum.Resim gibi duruyor aynı şu şebeke sorununuda denedim orda edge iken telefon türkcell timde malum noktaya dokunduğumda 1 kademe düştü ki bu çok normal çünkü anteni o bölümde 3g ile deneme fırsatı bulamadım çünkü telefonu hiç kullanmadım daha ve dokunmatik çok hassa abartmıyorım yarım milim bile kayıdrsanız algılıyor yok böyle bir dokunmatik çok hassas üfleseniz basacak o derece vallahi telefonu görünce heyecan bastı nerdesin vodafone bir an önce getir eğer bu ay sonuna kadar getirmezse hattımı türkcell e taşır kazıkta olsa telefonu alırım.Peşin neden almıyorsunuz vs kredi kartı ile diye sorarsanız peşin param var ancak nakitimi harcamak istemiyorum o yüzden 65 * 24 taksitle almak benim çok işime geliyor.Telefon edgede bile çok hızlı internet bağlantısı yapabiliyor uygulamaların açılıp hızı çok iyi.

Kendi adıma konuşuyorum bu telefonu alırsam 5 yıl başka telefon almam 5 yıl sonra çıkan iphone u alırım.Fazlası ile teknolojik bir alet iphone serisinin diğer telefonlarından çok çok farklı olduğunu düşünüyorum apple bu sefer aşmış.
  • :) vodafone beklersen en az 1 ay daha beklersin erhan arkadasım, turkcellden istedigin zaman sahip olabilirsin, kurumsala geçme şansın varsa kurumsala geç, beklemek insanı öldürüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

ARKADAŞLAR KONUNUN BAŞINDADA SÖYLEDİĞİM GİBİ (BENİ EKLE) BANA PM ATIN BEN EKLİYORUM BURALARA TEKRAR YAZIP KONUYU KALABALIKLAŞTIRMAYIN.

• Arkadaşlar telefonu bugün türkçe den ingilizceye çevirdim fakat şarkıların yeri karıştı A ve B normal C den sonrası Z de K var D de J var. Sonra bilgisayara bağlayıp yaptım bu seferde karıştı fakat sadece J harfi çıkmadı J ler K da gözüküyodu ve başında The olan şarkılar The' dan sonra gelen harfin listesine kayıyor bunu nasıl düzeltebilirim ?

Az önce tekrar türkçeye çevirdim türkçede düzgündü yine karıştı.

Bu arada konu devredilmiş fakat 1 aydır hiç bilgisayar açmadım telefondada internet paketi olmadığı için giremedim.Kusura bakmayın.
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.