Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benimde iphone 4'üm kargoda 1 2 saat sonra elimde olacak inşallah
  • iPhone 4 16Gb furkansayan eklerseniz sevinirim
  • İphone 4 32 gb ingiltere simfree beni de ekleyin
  • Merhaba arkadaşlar,
    Henüz iphone 4 sahibi olamadım listelerde bekliyorum ama telefonu alabilmiş arkadaşlara bir sorum olacak.
    http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=948550
    sitesinde okuduklarıma göre iphone4lerin üst mikrofonunda bir sorun varmış. Speaker moddayken karşı taraf sizi duyamıyormuş ve video çektiğiniz zaman video ses kaydetmiyormuş, sadece görüntüyü kaydedebiliyormuş üst mikrofondaki hardware problemi yüzünden. Ama normal konuşmalarda alttaki mikrofon kullanıldığı için bu tarz bi problem yaşanmıyor. Sadece speaker modda ve videoda yaşanıyormuş üst mikrofondan dolayı.
    Buna benzer bir problem yaşayan arkadaşlar varsa cevaplarsanız sevinirim çünkü iphone4 almayı erteleyebilirim bu gidişle yeni sürümü çıkana kadar.. cihaz hakkındaki problem dedikoduları 1 değil 2 değil artık. Aydınlatırsanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: frddrst

http://www.ivyskin.com/iphone-4-case/iphone-4-reception-case.html
    bu ürünü internet sitesinden alınca shipping dahil 25$ mı oluyo? hiç uluslararası kargo işine bulaşmadım da onun için soruyorum.

ben aldım arkadasım aynen dedıgın gıbı 25 dolara gelıyor 6 gunde de elıme ulastı 50 doların altında bı tutar oldugu ıcın hıc sorunsuz elıme ulastı.alacaksan kendı sıtesınden al turkıyede ptt kargo ıle anlasmalı usps
  • dostlar iyi hoş ama şunu söylüyorum kayıtlara geçsin

"HERKESİN IPHONE 4'ü BİR GÜN KIRILACAKTIR"

demişti dersiniz. bu kadar güzel görünen ve kofti olan bir alet olamaz ya. kılıfa geçircem, yok kırılcak, yok çizilcek diye telefonu kulağıma koymaya çekiiyorum yav. ya bi çare söyleyin ya da hepimizde oluyo takmayın kafaya diyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: maqician

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

bu ürünü internet sitesinden alınca shipping dahil 25$ mı oluyo? hiç uluslararası kargo işine bulaşmadım da onun için soruyorum.

Alamazsın.

niye?

Yanılmıyorsam onaylanmaz...Bir ikincisi de gelse bile gümrükte vergi vermeden alamazsın ki o zaman astarı yüzünden pahalıya çıkar...

25 $'lık üründe vergi olmaz, site Türkiye'ye satış yapıyor diye hatırlıyorum. Ben de alsam mı diye tereddüt ettim ama kılıf işini çok sevmediğim için sonraya bıraktım. Kargo'da takip seçeneği varsa onu işaretleyin. Gümrükten yana endişeniz olmasın. İsteyene yasal mevzuatı atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZIKKIM

quote:

http://www.ivyskin.com/iphone-4-case/iphone-4-reception-case.html

ben aldım arkadasım aynen dedıgın gıbı 25 dolara gelıyor 6 gunde de elıme ulastı 50 doların altında bı tutar oldugu ıcın hıc sorunsuz elıme ulastı.alacaksan kendı sıtesınden al turkıyede ptt kargo ıle anlasmalı usps

Memnun musunuz hocam üründen?
  • Liste güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbat

arkadaşlar merhaba. bu benim ilk iphone'um olacako yüzden kusura bakmayın saçma bir soru sorduysam. bir arkadaşla anlaştık, iphone 4 getirecek. kendisi fransa'da yaşıyormuş, oradan kontratlı alacak, bana satacak kendisi ödemeye devam edecek orada kontratı. bu kontratlıların diğer simlock iphone'lardan farkı var mı? unlock çıktığında bunlar da unlock edilebilecek mi? çok ucuza veriyor çünkü kaçırmak istemiyorum:) teşekkürler şimdiden.

bilen birileri yardımcı olabilir mi acaba?
  • quote:

quote:

arkadaşlar merhaba. bu benim ilk iphone'um olacako yüzden kusura bakmayın saçma bir soru sorduysam. bir arkadaşla anlaştık, iphone 4 getirecek. kendisi fransa'da yaşıyormuş, oradan kontratlı alacak, bana satacak kendisi ödemeye devam edecek orada kontratı. bu kontratlıların diğer simlock iphone'lardan farkı var mı? unlock çıktığında bunlar da unlock edilebilecek mi? çok ucuza veriyor çünkü kaçırmak istemiyorum:) teşekkürler şimdiden.

arkadasin iphonun sim kilitli olup olmadigini bilir sahibi olarak ona sormalisim simlock lumu degilmi diye ,simlockluysa diger basliklarda bu konuyla ilgili bilgi olacakti
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb

quote:

quote:

arkadasin iphonun sim kilitli olup olmadigini bilir sahibi olarak ona sormalisim simlock lumu degilmi diye ,simlockluysa diger basliklarda bu konuyla ilgili bilgi olacakti

kontratlı alacağı için simlock'lu olacaktır. benim sorum kontratlı simlock cihazla kontratsız arasında fark var mı? yani kontratlı iphone'u unlock çıkınca unlock yapabilecek miyim? ya da başka sorunlar olur mu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kontratlı alacağı için simlock'lu olacaktır. benim sorum kontratlı simlock cihazla kontratsız arasında fark var mı? yani kontratlı iphone'u unlock çıkınca unlock yapabilecek miyim? ya da başka sorunlar olur mu?

kontratli aldigi icin simlock olacak diye bir kaide yok,sim lock disinda bir fark olmamasi lazim ama bu simlock konusunu jailbreak konusunun oldugu baslikta sorarsan bu kirma isleri ile ugrasanlar sana daha saglikli bilgi verirler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kontratli aldigi icin simlock olacak diye bir kaide yok,sim lock disinda bir fark olmamasi lazim ama bu simlock konusunu jailbreak konusunun oldugu baslikta sorarsan bu kirma isleri ile ugrasanlar sana daha saglikli bilgi verirler

teşekkür ederim.
  • Eyvallah...
    Telefonu kayit ettirmelisin yurtdisina turist olarak cikip giris yapmis birinin pasaportunu kullanarak eger arkadasin fransada turist olarak degilde isci olarak bulunuyorsa onun turkiyede uzerine kayit ettirecegi telefon sadece 6 ay acik kalabiliyor sonrasinda oda kapaniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsb -- 25 Ekim 2010; 18:03:26 >
  • Konratlı cihazlar ile kontratsız cihazlar arasında hiçbir fark yok fransadan alan arkadaşına sor simkilitli ise versiyonunu öğren ayarlar hakkındaya gelsin baseband numarası neymiş sor bakalım modem fw felan yazar 159.000 gibi değer ise unlock yapabilirsin ama 2 ile başlıyorsa unlock için beklemen gerekecek pasaportada kayıt ettirecekin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Konratlı cihazlar ile kontratsız cihazlar arasında hiçbir fark yok fransadan alan arkadaşına sor simkilitli ise versiyonunu öğren ayarlar hakkındaya gelsin baseband numarası neymiş sor bakalım modem fw felan yazar 159.000 gibi değer ise unlock yapabilirsin ama 2 ile başlıyorsa unlock için beklemen gerekecek pasaportada kayıt ettirecekin

yok unlock beklemem gerektiğini biliyorum. kasım başında alacağı için büyük ihtimal unlock beklemem gerekecek, o sorun değil de kontratlı ile kontratsız arasında fark yoksa sorun değil. alacağım kişi ile birlikte gidip onun pasaportuna kayıt ettireceğiz zaten, o konuda da sıkıntı yok.

o zaman rahat rahat alabilirim, taşekkürler yardımlarınız için @serhatsb, @78erhan78.
  • alacagin arkadasin fransadan kontratla telefon alabiliyorsa demekki ya orada ogrenci yada isci statusunde eger isci statusunde ise pasaportuna kayit yapilsa bile 6 ay sonra kapanir ve bir daha baska bir pasaprtada kayit hakkin olmaz elinde kalir ogrenci ise durum belki farkli olabilir onu ayri arastirmalisin ayrica turist olarak orada bulunmadigi zaten kesin turistlere kontratli telefon satisi olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozturk 6161

quote:

Orijinalden alıntı: maqician

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

quote:

Alamazsın.

niye?

Yanılmıyorsam onaylanmaz...Bir ikincisi de gelse bile gümrükte vergi vermeden alamazsın ki o zaman astarı yüzünden pahalıya çıkar...

25 $'lık üründe vergi olmaz, site Türkiye'ye satış yapıyor diye hatırlıyorum. Ben de alsam mı diye tereddüt ettim ama kılıf işini çok sevmediğim için sonraya bıraktım. Kargo'da takip seçeneği varsa onu işaretleyin. Gümrükten yana endişeniz olmasın. İsteyene yasal mevzuatı atarım.

Ben yanlış anlamışım...İlk mesajda link olmayınca iphone4 almak için bahsediyor sandım...Üstteki mesajlara da bakmadım...
  • quote:

alacagin arkadasin fransadan kontratla telefon alabiliyorsa demekki ya orada ogrenci yada isci statusunde eger isci statusunde ise pasaportuna kayit yapilsa bile 6 ay sonra kapanir ve bir daha baska bir pasaprtada kayit hakkin olmaz elinde kalir ogrenci ise durum belki farkli olabilir onu ayri arastirmalisin ayrica turist olarak orada bulunmadigi zaten kesin turistlere kontratli telefon satisi olmaz

bunu öğrendiğim iyi oldu. onu bir araştırıyım o zaman. teşekkürler tekrar.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.