Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı arkadaşlar görüntülü konuşma 2 kat hız 5 mp kamera 64 gb hafıza amoled ekran arttırılmış çözünürlüklü ekran 4 inç ekran vs vs. Biraz reailist olun bunları bir anda apple yapacağını sanıyomusunuz?

taş çatlasın bunların 2 tanesini anca ekler eklemez.4 inç ekran ve ve arttırılmış çözünürlüğe çok güldüm.
  • iphone ilk çıktığında sıradışı bir telefon olarak ortaya çıktı ve büyük beğeni topladı.Apple'ın cep telefonu pazarındaki tahtını koruyabilmesi için yine insanları heyecanlandıracak sıradışı özellikleri 4g ile sunması gerekli diye düşünüyorum.
  • şu 4G nin tipini merak ettiğim kadar hiçbirşeyi merak etmiyorum şu anda.
  • ben de çok merak ediyorum tipini.ama şundan eminim ki süper birşey ortaya çıkaracaktır apple
  • Diger ozellikler bir yana ama yeni Iphone ekrani iyilestirmeden cikarsa cok musteri kaybeder... Nedeni asagida kendi gozunuzle gorun.

solda Samsung Wave (AMOLED) sagda Iphone 3GS

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★►

Daha da ekran hakkinda konusan varsa, en yakin goz mutehassisina lutfen

Yeni Iphone'a AMOLED istiyoruz (face'te grup mu kuralim illaa )
  • bravoecho senin düşüncen gene iyi geçen biri ne demişti bi yerde okudum 8mp kamera çift çekirdekli işlemci 1 gb ram 4 inç ekran görüntülü konuşma sonra hareket sensörü vs.

O kadarını biz değil anca torunlarımız görür yalnışmıyım? :D
  • Bir de soylentileri bilgi diye yazmayin, soylenti ise dogru bir sekilde basina -soylenti- diyin. apple mi duyurmus olacagini ki bilgilere gore diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Diger ozellikler bir yana ama yeni Iphone ekrani iyilestirmeden cikarsa cok musteri kaybeder... Nedeni asagida kendi gozunuzle gorun.

solda Samsung Wave (AMOLED) sagda Iphone 3GS

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★►

Daha da ekran hakkinda konusan varsa, en yakin goz mutehassisina lutfen

Yeni Iphone'a AMOLED istiyoruz (face'te grup mu kuralim illaa )

Olmalı artık bencede. Abartınında bir sınırı var.

Kendimden alıntı: "tekrar yazıyorum buraya"

Apple parayı koyacak yer bulamıyor arkadaşlar ( http://www.haberturk.com/ekonomi/haber/210791-40-milyar-dolari-var-ne-yapacagini-bilmiyor.aspx). O kadar nakti servetleri var. Hatta yatırım yapacak alanlar arıyoruz ve bulamıyoruz demişti bir yetkili. Finansal açıdan bu kadar güçlü olmasının altında yatan tek bir sebep var: Pazarlama staratejisi. Evet dahiyane bir şekilde belirliyorlar stratejilerini. Her olasılığı hesaplıyorlar. Riske girip kumar oynamıyorlar. Hedefledikleri " biz farklıyız ve müşterilerimizde farklı" sloganını hissetiriyorlar. Bir ayrıcalık vadediyorlar.

İşte apple ı apple yapan bunlar.

Fakat bir hataları var: O kadar istatisliki. Sadece pazarlamaya O kadar yoğunlaşıyorlar ki; Anı kaçırıyorlar bazen. Alternatif teknoloji üretmede geç kalıyorlar. Arge kısmı yavaş işliyor. Tamam flash desteği bir şekilde sunmuyorlar anladık ama niçin alternatif teknolojiyi üretmede bu kadar geç kalıyorsun. Niçin farkını gelişen teknolojiylede birleştirip, geliştirip sunmakta geç kalıyorsun. Farklı bir ürün yapıp ortaya koymak bir başarıdır fakat bu farklılığı devam ettirmek, geliştirmek bana göre daha büyük bir başarıdır.

Haksız mıyım.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.t.y. -- 6 Mart 2010; 14:28:14 >
  • guiza yi alabilir
    Misafir 06 Mart 2010 16:05

yazmışlar hahakşldsladaldsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carnadormania

guiza yi alabilir

adamlardaki para insanın başını döndürüyor. Dünyada ne fantaziler yaparsın bu parayla.

bende olsa gider bir adayı ( havaide) komple satın alırdım. içindekilerle birlikte
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh_experience

quote:

guiza yi alabilir

adamlardaki para insanın başını döndürüyor. Dünyada ne fantaziler yaparsın bu parayla.

bende olsa gider bir adayı ( havaide) komple satın alırdım. içindekilerle birlikte

Saplari ayir bari sadece adadaki kizlari al :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewren

quote:

Orijinalden alıntı: dh_experience

quote:

guiza yi alabilir

Saplari ayir bari sadece adadaki kizlari al :)

yani, aksi düşünülebilir mi?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Haberlerin ardı kesilmiyor arkadaşlar. Aşağıdaki haberte yeni nesil iphone nin daha erken tanıtılabileceğini söyleniyor:

Dördüncü nesil iPhone'lar nisan ayında görücüye çıkabilir...

Bilişim portallarında yer alan haberlere göre, Apple tutkunları yeni nesil iPhone'lar için fazla beklemek zorunda kalmayacak. Dördüncü nesil iPhone'ların nisan ayında tanıtılması bekleniyor.

iPhone ile cep telefonu dünyasında devrim yaratan Apple’ın dördüncü nesil iPhone'ları yakında piyasaya çıkarabileceği yönündeki haberler, iPhone tutkunlarını heyecanlandırdı.

Telefonun özelliklerine ya da piyasaya çıkış tarihine ilişkin resmi bir açıklama henüz yapılmadı, ancak tahminler Apple’ın iPhone tutkunlarına ‘sabit batarya’ sorunu çözülmüş, kamerası güçlendirilmiş bir cihaz sunacağı yönünde.

Almanya'nın önde gelen bilgisayar dergilerinden “Computer Bild” de yer alan bir haberde, dördüncü nesil iPhone'un muhtemelen nisan ayında Güney Kore'de tanıtılacağı belirtildi.

Haberine kaynak olarak hem “Korea Times” gazetesini, hem de Fransız ekonomi dergisi “Challenges”ı gösteren dergi, yeni çıkan cep telefonlarının piyasada oluşturduğu baskı yüzünden, yeni nesil

Haberi Arkadaşına Gönder

Yazı boyutu

iPhone'ların piyasaya çıkış tarihinin öne çekilebileceğine dikkat çekti.

iPhone 4G'nin özellikleri

Farklı bilişim portallarından derlenen bilgilere göre, yeni nesil iPhone'ların eski nesillerden en büyük farkı değiştirilebilir batarya özelliği olacak. Ayrıca görüntülü konuşmayı olanaklı kılan ön kamera, 5 megapiksel foto kamera ve çift çekirdekli işlemcinin de yeni iPhone’un özellikleri arasında yer alması bekleniyor.

Ekranında OLED teknolojisi olacak bu yeni Apple ürününün, daha güçlü belleğine rağmen daha ince görünmeyi başararak, iPhone severleri bir kez daha heyecanlandıracağı tahmin ediliyor. Bilişim portallarında yeni iPhone 4G'nin bellek kapasitesinin 128 GB olabileceği de belirtiliyor.

Kaynak: DW

http://www.kariyerhaber.com/V1/Pg/detail/NewID/321653/CatID/27/CityName/Ordu/TownID/0/VillageID/0/SchoolID/
  • Değiştilebilir pil asla olmaz. Geriye adım olur. Kullanıcının yapması gerekmeyen şeyleri koymamak, Apple'ın geleneği. Pilin değiştirilebilir olması da son derece gereksiz. Değiştirilebilir pil demek +kalınlık -pil ömrü -rijidite -tasarım -minimalizm demek . Değiştirilebilir pil geçmişte kaldı. Pilleri değiştirme ihtiyacı, geçmişte kaldı.

Önde kamera olabilir, ama olsa da GSM şebekesi üzerinden olmamalı, SKYPE üzerinen veya ichat üzerinden 3G kullanarak olabilir. GSM şebekesinden görüntülü konuşma son derece kullanışsız kimse de kullanmıyor zaten. Bence bu da gereksiz.

Benim beklentim, daha uzun pil ömrü, daha iyi bir işlemci, led ekran. Bu üçü gayet mükemmel cihazı ortaya çıkarmak için yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Centauri -- 8 Mart 2010; 14:01:15 >
  • daha kaliteli bir OLED ekran ve daha uzun pil ömrü. bu ikisi olursa tadından yenmez ve yeterli olur bence. işlemci de güçlendirilebilir belki.

benim anlamadığım neden Kore'de tanıtılıyor acaba?
  • babamda ve ablamda iphone 3gs var o kadar beğeniyorum ki anlatamam.4g çıksın söyleyeceğim babama çıktığında alsın bana bir tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapsLocking

babamda ve ablamda iphone 3gs var o kadar beğeniyorum ki anlatamam.4g çıksın söyleyeceğim babama çıktığında alsın bana bir tane

Bu noktadan sonra 3gs alacakların bile 4g nin çıkmasını beklemeleri mantıklı olur.
  • mewcut özelliklerdeki 3gs nin garantili yurt içi fiyatları ortadayken...

4g ye yüklemedik özellik bırakmıyoruz...

öyleyse doğan, şahin parası istese hak apple
  • Cikis tarihi belli olsunda su elimizdekileri elimizden cikaralim fiyatlar dusmeden... haziranda gelirse nisan gibi elden cikarmak lazim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 9 Mart 2010; 20:04:15 >
  • Aklımda 3gs vardı ama adını kim 4g yaptı :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: konman4245

Aklımda 3gs vardı ama adını kim 4g yaptı :s

4. nesil manasında daha çok kullanılıyor.

yani bu seneki iphone yeni bir jenarasyon. ismi farklıda olabilir. kesinlik yok şimdilik fakat iphone 4g ismi genel bir kanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.t.y. -- 9 Mart 2010; 23:48:20 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.