Şimdi Ara

◄★ IPHONE 4 - 4S | Ana Başlık, Oyun, Program, SSS, Destek, Sürekli Güncel ★► (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.745
Cevap
83
Favori
858.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .WondercrafteR.

quote:

Orijinalden alıntı: ahmer iraz

Son ipad faci asından sonra apple ten sovudum vala işalah iphone 4g yi beklentileri karşılayan bicihaz olarak çıkarır yoksa eldeki iphone 3g ye devam beni kaybeder ben densöylemesi

Aynen...

ipad ile bunun ne ilgisi var onu çözemedim. biri telefon biri ... , harbi biri ne?

şaka bir yana bu sene apple, iphone için adam akıllı bir hamle yapmassa çok kan kaybeder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.t.y. -- 29 Ocak 2010; 18:28:37 >
  • Arkadaşlar acaba yeni nesil iPhone ne zaman çıkacağı ile ilgili herhangi bir konu yok değilmi?Yani varsa acaba ne zaman çıkar?Yine haziranmı olur?Bu yeni iPhone ile ilgili 3Gs den sonraki çıkıcak iPhone ilgili bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba yoksa 1.sayfada yazılanlardan fazla bişy bilen yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkansayan

Arkadaşlar acaba yeni nesil iPhone ne zaman çıkacağı ile ilgili herhangi bir konu yok değilmi?Yani varsa acaba ne zaman çıkar?Yine haziranmı olur?Bu yeni iPhone ile ilgili 3Gs den sonraki çıkıcak iPhone ilgili bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba yoksa 1.sayfada yazılanlardan fazla bişy bilen yokmu?

Nisan gibi ne olduğu ortaya çıkcacak ve deneme olarak bazı şirketlere gönderiyorlar ya, onu göndercekler... Evet Haziran sonu Temmuz başı gibi TR'de olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkansayan

Arkadaşlar acaba yeni nesil iPhone ne zaman çıkacağı ile ilgili herhangi bir konu yok değilmi?Yani varsa acaba ne zaman çıkar?Yine haziranmı olur?Bu yeni iPhone ile ilgili 3Gs den sonraki çıkıcak iPhone ilgili bilgisi olan arkadaşlar varmı acaba yoksa 1.sayfada yazılanlardan fazla bişy bilen yokmu?

malesef hocam yok bilgi tam olarak

ama tahmini haziran yada agustos dahada sürcegini zannetmem hocam
  • deme böyle boşuna yaa resmen boşuna sattım iPhonemi ben nisan gibi çıkar biliyodum.
  • Arkadaslar tam cikis tarihini bilirsek elimizdeki 3g leri de fiyatlari dusmeden elden cikaralim...
  • Arkadaslar tam olarak bilemeyizki cikacak tarihi anca apple cıkmadan önce cıkıp derse böle böle getircez iphoneyi su ayda o zaman anca bilebiliriz :/
  • Büyük ihtimalle Haziran ortalarında tanıtımı yapılır Temmuz gibi de satışına başlanır. Yinede şu anda tüm söylenenler tahminden öteye gitmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylargray -- 2 Şubat 2010; 22:01:04 >
  • Peki tr de de usa gibi ayni zamanda satisa cikar mi acaba? Yine uzun kuyruklar olusur mu acaba magaza onlerinde? :)
  • fiyat ne cıvarda olacakmıs.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: @evren

fiyat ne cıvarda olacakmıs.....

Şimdi msn'de Steve'e sordum 32gb'lık model $119, 64 gb'lık model de $299 olacakmış.

Daha cihaz hakkında kesinleşmiş en ufak bir bilgi bile yokken, fiyatı nereden bilebiliriz?
  • ipad her ne kadar farklı bir cihaz olsada aynı işletim sistemini kullanıyor aynı tasarıma sahip hemen hemen aynı fonksiyonlara sahip bu bağlamda ikisini birbirinden ayrı tutamazsın. bence ipad 4. nesil iphone için ipuçları verebiliyor. işlemcisini muhtemelen kendi ürettiğini kullanmak isteyecektir ve bu konuda ciddi bir artış olacağı kesin. apple bende şöyle bir izlenim verdi 20 sene sonra dahi iphone veya türevi bir cihaz piyasaya çıksa tasarım gene böyle olacak. çıkarılabilir pil ve önde kamera olucacağınıda zannetmiyorum. çünkü böyle birşey olsa ilk ipad e koyarlardı. flash desteği filanda olmaz ama bu konudşu bakımdan hak veriyorum. bazen öle sayfalar oluyor ki benim masa üstü bilgisayarım bile sayfaları gezerken kasıyor. kısaca özetlersek işlemci, ram, 3mp den daha iyi bir kamera ve yazılımdan başka bir değişiklik olmayacaktır. bundan fazlası hayale giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vipergts

ipad her ne kadar farklı bir cihaz olsada aynı işletim sistemini kullanıyor aynı tasarıma sahip hemen hemen aynı fonksiyonlara sahip bu bağlamda ikisini birbirinden ayrı tutamazsın. bence ipad 4. nesil iphone için ipuçları verebiliyor. işlemcisini muhtemelen kendi ürettiğini kullanmak isteyecektir ve bu konuda ciddi bir artış olacağı kesin. apple bende şöyle bir izlenim verdi 20 sene sonra dahi iphone veya türevi bir cihaz piyasaya çıksa tasarım gene böyle olacak. çıkarılabilir pil ve önde kamera olucacağınıda zannetmiyorum. çünkü böyle birşey olsa ilk ipad e koyarlardı. flash desteği filanda olmaz ama bu konudşu bakımdan hak veriyorum. bazen öle sayfalar oluyor ki benim masa üstü bilgisayarım bile sayfaları gezerken kasıyor. kısaca özetlersek işlemci, ram, 3mp den daha iyi bir kamera ve yazılımdan başka bir değişiklik olmayacaktır. bundan fazlası hayale giriyor.

eğer çok büyük bir değişiklik olmayacaksa iphone çok kan kaybedecektir. Bu sene yara aldı zaten. Eğer önümüzdeki modelde yeni çözümler sunamaz ise apple için bu sıkıntı olur.
  • bence de yine insanları büyüleyen güzellikte bir cihaz olmal. yoksa rakipler de güçlendi bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRyldz

quote:

Orijinalden alıntı: y_ahmet
    Evet N900'den ve i8910'dan daha iyi.Hatta HTC HD2'den de iyi(Hala WM kullanıyor)HTC Hero dersen o zaman performans karşılaştırması yapmak gerek işte

En iyi telefon 5800 diyecekte utaniyor.

• hangisi güçlendi kardeşim benim
    sürekli 3.2 kamera symbian v3 koyan nokia mı
    istisnasız her modeli arıza çıkaran samsung mu
    türkiye de adı bile unutulan sony ericsson mu
    yoksa buzdolapçı lg mi?

iphone çıktığı zaman eleştirenlerdenim
    38 cihaz kullanmışım en uzun birlikteliğim bir yıl (5800)
    iphone geçen pazar hediye geldi hattan aldım ama ben ödemiyorum
    ben 39. cihaz olarak en fazla iphone g5 alırım herhalde
    uzun ömürlü cihaz istiyorsanız tek adres var

fanatik miyim asla
    hiç de olmadım ama çok severek kullandığım nokia artık beni hayal kırıklığına uğratıyor.
    bunlar benim fikirlerim lütfen nokia iyi iphone iyi diye tartışma çıkmasın...

SAYGILAR...

quote:

Orijinalden alıntı: Sprt06

bence de yine insanları büyüleyen güzellikte bir cihaz olmal. yoksa rakipler de güçlendi bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

hangisi güçlendi kardeşim benim
    sürekli 3.2 kamera symbian v3 koyan nokia mı
    istisnasız her modeli arıza çıkaran samsung mu
    türkiye de adı bile unutulan sony ericsson mu
    yoksa buzdolapçı lg mi?

iphone çıktığı zaman eleştirenlerdenim
    38 cihaz kullanmışım en uzun birlikteliğim bir yıl (5800)
    iphone geçen pazar hediye geldi hattan aldım ama ben ödemiyorum
    ben 39. cihaz olarak en fazla iphone g5 alırım herhalde
    uzun ömürlü cihaz istiyorsanız tek adres var

fanatik miyim asla
    hiç de olmadım ama çok severek kullandığım nokia artık beni hayal kırıklığına uğratıyor.
    bunlar benim fikirlerim lütfen nokia iyi iphone iyi diye tartışma çıkmasın...

SAYGILAR...

quote:

Orijinalden alıntı: Sprt06

bence de yine insanları büyüleyen güzellikte bir cihaz olmal. yoksa rakipler de güçlendi bu konuda.

ne olurs olsun bir cihazın devamlı kendini tekrar etmesi prestij kaybınıda beraberinde getirir. Nokia nında başına gelen bu oldu. Nokia dünya üzerindeki pazar payının bir kısmını: "yapması gerekenleri zamanında yapmadığı için" kaybetti. Tırnak içindeki cümleme dikkat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.t.y. -- 6 Şubat 2010; 16:48:35 >
  • var mı bi yeni bilgi çıkışı ile ilgili arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ewren

var mı bi yeni bilgi çıkışı ile ilgili arkadaşlar ?

Apple dan çokta yeni bir ahaber yok ama radikal değişikliklerin sinyalleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh_experience

quote:

Orijinalden alıntı: Ewren

var mı bi yeni bilgi çıkışı ile ilgili arkadaşlar ?

Apple dan çokta yeni bir ahaber yok ama radikal değişikliklerin sinyalleri var.

hazirandan once cıkmaz.. bazıları nisan falan demis ama zannetmiyorum..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.