DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Güzel,Büyük,Ucuz Tablolar Nereden Alınır ?
12
Cevap
0
Favori
11.079
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Güzel,Büyük,Ucuz Tablolar Nereden Alınır ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      416 Mesaj
      07 Ocak 2010 23:33:49
      arkadaşlar evime yeni tablolarla güzelleştirmek istiyorum fakat internette yada dışarda büyük boyutlu tablolar pahalı geldi.sizin uygun fiyatlı güzel fiyatlı bildiginiz satış yerleri varmıdır acaba.özellikle manzara,şehir temalı,panoromik,modern resimler.ben bir kaç beğendiğim resim ekliyorum sizinde bunlara benzer eklemeler nerelerden ne kadara alabilceğime dair bilgi verirseniz hem benim için hemde böyle düsüncesi olan arkadaslara yardımı olur güzel bir arşiv olur.

• Yüzbaşı
      416 Mesaj
      08 Ocak 2010 10:32:32
      kimsenin bir fikri yokmu ?

• Yarbay
      2686 Mesaj
      08 Ocak 2010 10:42:27
      bauhaus da var bahsettiğiniz tarzda,çerçeveli,çerçevesiz ve poster tarzında.

• Binbaşı
      1198 Mesaj
      08 Ocak 2010 10:46:55
      güzel büyük ve ucuz yanyana olmuyor hiçbir zaman

• Yarbay
      2709 Mesaj
      08 Ocak 2010 10:54:59
      Tablo derken yağlı boya mı yoksa koyduğunuz örnekler gibi mi arıyorsunuz? Bu arada koyduğunuz örnekler benim zevkimde tam. Şunu da belirtmek isterim ki bu örneklerdeki gibi poster ve tablolar eğer evdeki mobilyalar modern ve kaliteli değilse çok zorlama komik durur. ikea gibi yerlerde böyle modern tasarımlara sahip şeyler var.

Asus Maximus IV GENE-Z\Gen3 Intel® Z68 *Intel Core i7 2600K 3.4Ghz* CORSAIR 8GB VENGEANCE DDR3 1600MHZ C9 * Asus GTX760 DirectCU* SSD CH ForceGT * Samsung 26" T260HD * Creative inspire p5800 * RAZER Naga+G19 * Coolermaster Centurion B5 * Corsair RM850 * Coolermaster GP Hyper Cooler Samsung103SJ 1tb x2 Raid+WD 2TB EXT * Sennheiser PC360
    • Yüzbaşı
      904 Mesaj
      08 Ocak 2010 11:00:31

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_82697641/f_//tm.htm
    • Teğmen
      158 Mesaj
      12 Ocak 2011 03:41:41
      Ben üretip satıyorum gittigidiyordan...İrtibat kurarsan yardımcı olmaya çalışırım olcayuksel@hotmail.com yada GG daki dükkan ismi olconcept

• Onbaşı
      25 Mesaj
      12 Ocak 2011 07:04:31
      İKEA DA BULABİLİRSN HEMDE TUALE BASILMIŞ DURUMDA OLUYOR DÜŞÜNEBİLECEĞİN HER TÜR RESİM VAR VE GERÇEKTEN ÇOK GÜZELLER VE ÇOK UCUZ

Hiçbir şeyden pişman değilim. Eğer insanlar ne der diye düşünseydim, yaşadıklarımın çoğunu yaşayamazdım.
    • Er
      0 Mesaj
      15 Mayıs 2011 21:05:16
      www.tablomarket.com TABLOMARKET EN UCUZ YAĞLIBOYA TABLOLARI BU SİTEDE BULABİLİRSİN, 12 TAKSİTE KADAR YAPIYORLAR, ÜSTELİK EVE TESLİM DE ÜCRETSİZ

• Er
      0 Mesaj
      21 Ekim 2014 21:03:07
      Merhaba erndyds1,

Tablo veya kanvas tablo almak istiyorsan PlusCanvas.com'dan başka yere gitmemeni öneririm. Şahsen ben kurucusuyum, en iyi ürünü en hızlı şekilde alacağını temin ederim.

Beğenmezsen direk bana gel :)

Sevgiler,
      Kerem

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Ekim 2014 21:16:09
      paris ve milanodaki sanat sergilerini geziyorum ben daha çok şekerim. açık arttırma da 3 milyon eurodan fazla çıkmıyorum ama. fazla pahalı olmasın ekonomi önemli.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Ekim 2014 21:17:02

quote:

Orijinalden alıntı: keremdemirer

Merhaba erndyds1,

Tablo veya kanvas tablo almak istiyorsan PlusCanvas.com'dan başka yere gitmemeni öneririm. Şahsen ben kurucusuyum, en iyi ürünü en hızlı şekilde alacağını temin ederim.

Beğenmezsen direk bana gel :)

Sevgiler,
      Kerem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      0 Mesaj
      21 Ekim 2014 21:31:23

Arkadaşım çok ünlü bir laf vardır: Kalitesiz ve ucuz ürün alacak kadar zengin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremdemirer -- 21 Ekim 2014; 21:31:46 >
      Bahsedilenler: ZEUS__

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Güzel,Büyük,Ucuz Tablolar Nereden Alınır ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.