DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TM'nin En Baba " BÖLÜMLERİ " neler?
58
Cevap
2
Favori
54.771
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      07 Ocak 2010 17:50:10
      Fikirlerinizi öğrenmek için açtım bu konuyu.Benim bildiğim Koç Ekonomi - GS Hukuk- Koç Hukuk var en iyilerden.Sizce TM'nin en baba bölümleri ve bu bölümler hakkındaki yorumlarınız nedir? Öğrenmek isterim .

• Yarbay
      6765 Mesaj
      07 Ocak 2010 18:10:27
      Taban puanların uçukluğuna fazla aldanmamak gerek. GSÜ Hukuk Fakültesi'nin Fransızca olması ve adındaki cafcaflılık dışında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden veya Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden üstün pek bir yanı yok bence.

Soruya genel bir yanıt verecek olursak, hukuk fakültesi derim.

HTC 10 Kulübü | Steam | Origin: teoska | Social Club | Spotify
      MONSTER TULPAR T5 V8.1.1 15.6" Full HD + Logitech G300S Optical Gaming Mouse + Logitech G240 Gaming Mousepad + Steam Controller + Windows 10 Pro Redstone
      11 yıldır üye | Virgo
    • Yüzbaşı
      316 Mesaj
      07 Ocak 2010 22:30:50
      boğaziçi işletme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Coffey -- 6 Ocak 2010; 22:31:24 >

• Teğmen
      146 Mesaj
      07 Ocak 2010 22:49:56
      koç ekonomi

• Emekli Yönetici
      8054 Mesaj
      07 Ocak 2010 23:05:52
      Hukuk.

“Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu…”

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      07 Ocak 2010 23:48:16
      İktisat, Hukuk
      İşletme, Uluslar Arası ilişkiler

• Teğmen
      184 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Munky Online

08 Ocak 2010 02:18:51
      iktisat oku. ama sakın kalma

Ben,ben oldugum sürece yaşarım.
    • Binbaşı
      1840 Mesaj
      08 Ocak 2010 12:03:15
      Ben TM'ci olsaydım seçeceğim tek şey psikoloji olurdu en babası değildir galiba ama onu isterdim bu arada hukuktur en babası sanırım .

• Er
      7 Mesaj
      08 Ocak 2010 15:02:47
      ekonomi(iktisat) sonrası hukuk işletme psikoloji vs...

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      08 Ocak 2010 18:46:47
      quote:

Orijinalden alıntı: John Coffey

boğaziçi işletme

Bölümü üniversite adıyla verdiğiniz için teşekkür ederim, fakat neden Boğaziçi İşletme? Albenisi nedir bu bölümün? İşletmeye doymadı mı Türkiye? Veyahut, Boğaziçi İşletme'nin bir Bilkent İşletme'den , Koç İşletme'den farkı nedir?

Alıntıları Göster

Dünyanın en yüzeysel adamı olmaya adaysınız doğrusu.. Yukarıdaki sorularımı kendinize uyarlayıp cevaplarsanız memnun kalırım. (:

quote:

Orijinalden alıntı: Mushmula

Ben TM'ci olsaydım seçeceğim tek şey psikoloji olurdu en babası değildir galiba ama onu isterdim bu arada hukuktur en babası sanırım .

Hangi üniversitenin hukuk bölümü? Ne kadar yükselinebilir bu meslekte? Dünyada saygın bir meslek, ama ülkemiz seviye ve ihtiyaç açısından çok fazla mezun veriyor.Hangi üniversite - başlıkta da yazdığım gibi - babadır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guess Who -- 8 Ocak 2010; 18:51:02 >

• Yüzbaşı
      316 Mesaj
      08 Ocak 2010 19:29:31
      valla çok somut bi neden veremem açıkcası kulak dolgunluğu benimkisi.Yani çevremden duyduğum kadarıyla işletme okunacak en doğru yer diyebilirim.

http://www.itusozluk.co...i+i%FEletme+b%F6l%FCm%FC

bölüm sitesini incelemende de fayda var

http://www.mgmt.boun.edu.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Coffey -- 7 Ocak 2010; 19:33:03 >

• Yarbay
      4315 Mesaj
      08 Ocak 2010 19:36:06
      Bu soruya en uygun cevap Bilkent Hukuk olur.

09 Ocak 2010 15:38:16
      quote:

Orijinalden alıntı: Augias

Bu soruya en uygun cevap Bilkent Hukuk olur.

Peki neden Bilkent? Ve.. Neden "hukuk" ?

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 4 saat 42 dakika kadarı kaldı.
      09 Ocak 2010 16:19:43

quote:

Orijinalden alıntı: Guess Who

Alıntıları Göster

Hangi üniversitenin hukuk bölümü? Ne kadar yükselinebilir bu meslekte? Dünyada saygın bir meslek, ama ülkemiz seviye ve ihtiyaç açısından çok fazla mezun veriyor.Hangi üniversite - başlıkta da yazdığım gibi - babadır?

Arkadaş sen boşuna uğraşıyorsun milletteki ön yargıları kıramazsın.Boğaziçi işletmenin adı var birde yabancı dil eğitimi diğer üniversitelere göre farkı etiket sahibi yapıyor.

• Çavuş
      74 Mesaj
      09 Ocak 2010 18:56:05
      aslında bölümün fazla farkı yok amaç sendeki azim bakınız piyasada ne boş gezen hukukçular var ne boş gezen işletmeciler var ne boş gezen iktisatçılar var.

ha tercihim ise
      sigorta ve risk yönetimi
      uluslararası ticaret
      denizcilik işletmeleri yönetimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_d20 -- 21 Ekim 2010; 13:53:10 >

09 Ocak 2010 19:03:16
      Ankara Siyasal
      Odtü Uluslararası İlişkiler.
      Genel olarak Siyasal,Uluslararası İlişkiler,Hukuk bölümleri. İktisat belki.

10 Ocak 2010 14:23:19

quote:

Orijinalden alıntı: _AristokraT_

Ankara Siyasal
      Odtü Uluslararası İlişkiler.
      Genel olarak Siyasal,Uluslararası İlişkiler,Hukuk bölümleri. İktisat belki.

Peki bu konuda yazılanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://forum.donanimhaber.com/m_28862048/tm.htm

• Yüzbaşı
      363 Mesaj
      11 Ocak 2010 13:13:38
      Afedersiniz ama bu bölümleri baba yapan şeyler ne,herkezce çok iyi diye kabul mu gormesi?Yani toplum tarafından en kabul gören bölümler olmasımı?

• Yüzbaşı
      879 Mesaj
      11 Ocak 2010 16:29:11

quote:

Orijinalden alıntı: hammerdown

Afedersiniz ama bu bölümleri baba yapan şeyler ne,herkezce çok iyi diye kabul mu gormesi?Yani toplum tarafından en kabul gören bölümler olmasımı?

Maddi geliri

Saygınlığı

olabilir mi

27 Ocak 2010 23:13:56
      Saygınlığı , evet , çok önemli .

• Binbaşı
      1029 Mesaj
      27 Ocak 2010 23:46:13
      Bence EA'daki en iyi bölümler;

1.Sosyal Hizmet
      2.Psikoloji
      3.Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Sebebi ise iş garantisinin olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdenar -- 27 Ocak 2010; 23:48:18 >

• Çavuş
      86 Mesaj
      28 Ocak 2010 15:54:17
      bence Lojistik geleceğin mesleği değil her zamanın mesleği hava-kara-deniz hepsinde çalışırsın

• Binbaşı
      1043 Mesaj
      28 Ocak 2010 18:02:43
      tabiki eğitimde üniversitenin yeri ayrıdır fakat eğer sen kendini geliştirebiliceksen o kadar fazla ayrıntıya girmeye gerek yok

Uluslararası İlişkiler Amatörü
    • Binbaşı
      1550 Mesaj
      28 Ocak 2010 19:22:12
      Galatasaray Hukuktur.Yada galatasaray üniversitesinin herhangi bir bölümüdür.Üni. ortamını görseniz insanları,yerini

28 Ocak 2010 21:59:38

quote:

Orijinalden alıntı: .mRcan.

Galatasaray Hukuktur.Yada galatasaray üniversitesinin herhangi bir bölümüdür.Üni. ortamını görseniz insanları,yerini

İnsanlarının ne özelliği var? Ve sırf boğaza 0 sıfır olduğu için mi bütün bu övgüler?

• Yüzbaşı
      879 Mesaj
      28 Ocak 2010 22:20:04

quote:

15-16 yaşlara uygun gereksiz ve gerçek dışı bir yorum olmuş

• Yarbay
      3489 Mesaj
      29 Ocak 2010 09:48:54
      koç ekonomi olabilir.

29 Ocak 2010 16:30:15

quote:

Herşey dışardan gözüktüğü gibi değil maalesef

• Teğmen
      203 Mesaj
      29 Ocak 2010 19:11:40

quote:

Orijinalden alıntı: BlackPeac3

İktisat, Hukuk
      İşletme, Uluslar Arası ilişkiler

+ Kamu Yönetimi, ÇEKO, Maliye..

• Teğmen
      170 Mesaj
      20 Ekim 2010 20:09:53
      en baba bölüm hukuktur. En güzel bölüm Psikoloji bence. Ama tm ci olmama ragmen şu sıralar Gata ya acayip kafamı taktım. puanım iyi gelirse bölüm dışı tercih yapacagım

• Teğmen
      122 Mesaj
      20 Ekim 2010 21:16:51
      Dağılabilirsiniz.
      YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

Yönetim Bilişim sistemleri hakkındaki her türlü sorulaınız için erycn@mynet.com

2011 YGS-LYS Adayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eray-E -- 20 Ekim 2010; 21:20:36 >

Dokuz Eylül Üniversitesi - İşletme™ 2016
    • Er
      10 Mesaj
      20 Ekim 2010 22:47:23
      koç boğaziçi bilkent ve galatasarayda işletme iktisat iyidir. odtüde de iktisat iyidir.

bunlarda en iyisi (sadece eğitim değil) boğaziçi ve bilkenttir.

hukuklar iyidir genel olarak.

bir de asıl en iyisi sabancıdır, git istediğini oku oraya girdikten sonra :)

• Çavuş
      66 Mesaj
      20 Ekim 2010 22:52:15

quote:

Orijinalden alıntı: Eray-E

Dağılabilirsiniz.

2011 YGS-LYS Adayı

işte yaaa benim bölümüm :D

• Teğmen
      119 Mesaj
      20 Ekim 2010 23:00:40

quote:

Orijinalden alıntı: erdenar

Bence EA'daki en iyi bölümler;

1.Sosyal Hizmet
      2.Psikoloji
      3.Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Sebebi ise iş garantisinin olması

Saçmalığa bak İş garantisi dediğin ne işkurun sitesine gir birsürü amele işi var.Hakim-savcı sınavında ilk 5'e giren fakülteler dışındaki tüm hukukları salla bi kere geriye ne kaldı ankara,gazi,istanbul,9 eylül,marmara,selçuk (ilk 3den sonrasında emin değilim).İktisat,uluslararası,psikoloji,işletme gibi yerleri okuyacaksan türkiyede ilk 5000-6000den daha düşük almayan bi yerde okuycan yoksa forumda görürüsün bilmem ne mezunuyum ama iş bulamıyorum kaç yıldır falan derler onların durumuna düşersin

• Binbaşı
      1029 Mesaj
      20 Ekim 2010 23:42:33
      quote:

Orijinalden alıntı: araknid

Alıntıları Göster

Saçmalığa bak İş garantisi dediğin ne işkurun sitesine gir birsürü amele işi var.Hakim-savcı sınavında ilk 5'e giren fakülteler dışındaki tüm hukukları salla bi kere geriye ne kaldı ankara,gazi,istanbul,9 eylül,marmara,selçuk (ilk 3den sonrasında emin değilim).İktisat,uluslararası,psikoloji,işletme gibi yerleri okuyacaksan türkiyede ilk 5000-6000den daha düşük almayan bi yerde okuycan yoksa forumda görürüsün bilmem ne mezunuyum ama iş bulamıyorum kaç yıldır falan derler onların durumuna düşersin

anladık Türkiyede ilk 5000-6000e girdin ve hakim-savcı sınavında ilk 3'e giren fakültelerden birinde okuyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdenar -- 20 Ekim 2010; 23:47:27 >

• Yarbay
      4128 Mesaj
      21 Ekim 2010 00:17:16
      Benim için Psikoloji'dir. Son zamanların en popüler mesleklerinden biridir ayrıca.

Üniversite olarak ise Bogaziçi,Odtü,Hacettepe çok iyidir bu alanda.

Benim hedef de Odtü-Ankara-Hacettepe Psikoloji bakalım,hayırlısı.

Söyle bir bakınca Ea'da ne kadar çok işyi bölüm oldugunu görüyosunuz zaten. Koç Ekonomi,Bogaziçi İşletme. Yani kendini gelistiren bi adam için bircok meslek mevcut.

Eğer yapamıyorsan, yapmalısın
    • Er
      10 Mesaj
      21 Ekim 2010 00:23:34
      bence ankara ve hacettepe'den önce özelleri düşün. ingilizce vs var hem de güzel bir aylık para alırsın :)

• Teğmen
      119 Mesaj
      21 Ekim 2010 00:56:52

quote:

Orijinalden alıntı: erdenar

Alıntıları Göster

anladık Türkiyede ilk 5000-6000e girdin ve hakim-savcı sınavında ilk 3'e giren fakültelerden birinde okuyosun.

anladık Türkiyede ilk 5000-6000e giremedin ve hakim-savcı sınavında ilk 3'e giren fakültelerden birinde okumuyosun.
      Konuyu ben açıp reklam yapmadım herhalde adam sormuş söyledik

• Yarbay
      4128 Mesaj
      21 Ekim 2010 02:16:24

quote:

Orijinalden alıntı: totem2

bence ankara ve hacettepe'den önce özelleri düşün. ingilizce vs var hem de güzel bir aylık para alırsın :)

Koç Psikoloji 512

Boğaziçi Psikoloji 519.

Sadece gülüyorum.

Şaka bi yana çok yüksek,kendimi biliyorum 500+ yapamam okul puanım 64 zaten.

Ben 499 yaparsam öpüp basıma koyucam ( Öss sonucunu)

21 Ekim 2010 02:49:21
      Bilkent in bütün bölümleri

D.H Mercedes-Benz Yıldız Kulübü

Mercedes C180K AMG PAKET
    • Yarbay
      4128 Mesaj
      21 Ekim 2010 10:28:54
      .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knotaqram34 -- 21 Ekim 2010; 19:20:30 >

• Çavuş
      42 Mesaj
      21 Ekim 2010 11:32:00
      gsü devlet üniversitesi.

HACETTEPE UNIVERSITY
      DEPARTMENT OF ECONOMICS
    • Yüzbaşı
      848 Mesaj
      21 Ekim 2010 11:36:22
      quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34

Galatasaray Hukuk 544. Ankara Hukuk 501.

Simdi sadece bu taban puanlara bakarak Gs daha iyi demek yanlıs. Gs'nin aldıgı ögrenci sayısı nerden baksan Ankara'nın 20'de 1'i. Haliyle puanı yüksek oluyo. Bi de özel oldugu için 2000 lira(!) gibi bir burs veriyo,dizüstü,kalacak yer falan ögrenciye daha cazip geliyo. Ankara'ya gidersen bunların hiçbiri yok.

Yukarda birisi bahsetmisti zaten bundan. İstanbul,Gazi,Ankara'nın Hukuk fakülteleri özellere göre daha iyidir diye.

Öncelikle, GSÜ de bir devlet üniversitesidir. Galatasaray'ın ilkokulu da lisesi de devlet okuludur, üniversitesinin özel olduğu sonucuna nerden vardın, anlayamadım. Dolayısıyla burs murs vermiyor. Kontenjanından bahsetmişsin, ancak GSÜ Hukuk'un 25 kişilik kontejanına 24. sırada giren ben, Ankara'ya gitseydim, tavan puan olurmuşum. Bilmem fark yeterince açık mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoney -- 22 Ekim 2010; 8:51:01 >
    • Yarbay
      4128 Mesaj
      21 Ekim 2010 13:24:49
      Koçla karıstırmısım. O 2000 tl bursu veren yurt ayarlayan Koç'tu. Ama Koc'ta Hukuk yoktu galiba. Oradaki Hukuk'da Psikoloji ile karısmıs.

Harbiden simdi baktım da fena atmısım Atma degil de karıstırma diyelim.

• Çavuş
      74 Mesaj
      21 Ekim 2010 13:54:38

quote:

Orijinalden alıntı: Eray-E

Dağılabilirsiniz.

2011 YGS-LYS Adayı

hocam burdan mezun olan kısaca ne iş yapar geliri nasıldır bir açıklarmısınız?

• Teğmen
      175 Mesaj
      21 Ekim 2010 14:27:26

quote:

Galatasaray Hukuk 544. Ankara Hukuk 501.

Simdi sadece bu taban puanlara bakarak Gs daha iyi demek yanlıs. Gs'nin aldıgı ögrenci sayısı nerden baksan Ankara'nın 20'de 1'i. Haliyle puanı yüksek oluyo. Bi de özel oldugu için 2000 lira(!) gibi bir burs veriyo,dizüstü,kalacak yer falan ögrenciye daha cazip geliyo. Ankara'ya gidersen bunların hiçbiri yok.

Yukarda birisi bahsetmisti zaten bundan. İstanbul,Gazi,Ankara'nın Hukuk fakülteleri özellere göre daha iyidir diye.

• Teğmen
      117 Mesaj
      21 Ekim 2010 16:30:27
      Hukuktur bence sonra işletme ama sağlam bi yerde boğaziçi odtü bilkent tobb yada koç ekonomi sonra psikolojidir psikoloji kişiye göre görecelidir bazısı gider devlette çalışır ort bi memur olur bazısı 5 yıl psikoloji üzerine 2 yılda klinik psikolojisi yüksek lisansı yapar büroyu açar kral olur yüksek lisansı yapmak çok zordur orası ayrıdır.ama Hukuk prestiji vardır insanın dünya görüşünü değiştirir eğer hukuk seçmeseydim işletme okurdum puanım çok yüksek değildi ama %50 burslu fln gelirdi
      ama bazı bölümler için özel çok mantıklı aylık verdiği bursu nerdeyse bi memur almıyor.bence Hukuk İşletme Ekonomi Psikoloji eğer arkan sağlamsa Siyaset bilimi ve Uls ilişkiler
      pdr -sosyal hizmet saymıyorum onu rahat bi hayat için seçen kişi sayısı,severek seçen kişi sayısından fazladır. bence okuduktan bazı konularda söz sahibi olacağın mesleği seçmeliyiz.

Life does not have to be perfect to be wonderful.
      21 Ekim 2010 21:23:39
      Eğer üniversite ismi varsa boğaziçi bilkent gibi o zaman işletme hukuğu cebinden çıkarır, ama dandik bi üniversitede sakın işletme okumayın 4 tane üniversite var işletme okunabilcek, ODTÜ,Bilkent,Koç,Boğaziçi, gerisi gerçekten yalan.

D.H Mercedes-Benz Yıldız Kulübü

Mercedes C180K AMG PAKET
      22 Ekim 2010 10:25:46

quote:

Orijinalden alıntı: yoney

Alıntıları Göster

Öncelikle, GSÜ de bir devlet üniversitesidir. Galatasaray'ın ilkokulu da lisesi de devlet okuludur, üniversitesinin özel olduğu sonucuna nerden vardın, anlayamadım. Dolayısıyla burs murs vermiyor. Kontenjanından bahsetmişsin, ancak GSÜ Hukuk'un 25 kişilik kontejanına 24. sırada giren ben, Ankara'ya gitseydim, tavan puan olurmuşum. Bilmem fark yeterince açık mı?

Vallahi bugüne kadar okulun özel olduğunu idda eden birçok insan görmüştüm, fakat bu eleman kadar senaryo yazanını görmedim. Dizüstü, burs, kalacak yer falan

• Er
      10 Mesaj
      24 Ekim 2010 11:47:58

quote:

Alıntıları Göster

Koç Psikoloji 512

Boğaziçi Psikoloji 519.

Sadece gülüyorum.

Şaka bi yana çok yüksek,kendimi biliyorum 500+ yapamam okul puanım 64 zaten.

Ben 499 yaparsam öpüp basıma koyucam ( Öss sonucunu)

ya illa koç olmak zorunda değil, bahçeşehir'i de öne koy bence. eğitimleri iyidir özellerin, para verirler, yurt verirler. kafan rahat olur açıkçası :)

• Teğmen
      122 Mesaj
      31 Ekim 2010 20:21:30
      quote:

Orijinalden alıntı: hakan_d20

Alıntıları Göster

hocam burdan mezun olan kısaca ne iş yapar geliri nasıldır bir açıklarmısınız?

Ne yapmaz ki !
      Bu bölümden mezun olan adayların
      %28'i Bilişim ve Yazılım Şirketleri (Bilgisayar-teknoloji şirketleri)
      %19'u Bilişim Danışmanlığı Şirketleri(Sonu bilişim danışmanlığı ile biten tüm şirketler )
      %40'ı Çeşitli Sektörlerin Bilişim Birimleri(Bilişimle İlgili Tüm Sektörler)
      %13'ü Bende arıyorum hala

Özelden sormak istediğiniz sorularınız için erycn@mynet.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eray-E -- 1 Kasım 2010; 18:07:28 >

Dokuz Eylül Üniversitesi - İşletme™ 2016
    • Er
      0 Mesaj
      23 Ağustos 2011 02:39:34

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

Benim için Psikoloji'dir. Son zamanların en popüler mesleklerinden biridir ayrıca.

Üniversite olarak ise Bogaziçi,Odtü,Hacettepe çok iyidir bu alanda.

Benim hedef de Odtü-Ankara-Hacettepe Psikoloji bakalım,hayırlısı.

Söyle bir bakınca Ea'da ne kadar çok işyi bölüm oldugunu görüyosunuz zaten. Koç Ekonomi,Bogaziçi İşletme. Yani kendini gelistiren bi adam için bircok meslek mevcut.

psikoloji mi iyi bölüm ama gelirin iyi olcağını düşünmüyom

Genç Fenerbahçe
    • Yarbay
      2956 Mesaj
      16 Şubat 2012 18:52:26
      Peki 25 yaşında üniversiteye başlayacak insan için en iyi bölüm hangisi

KULLANDIĞIM TELLER
      NOKİA5110<NOKİA6230<NOKİAN82<SAMSUNG GALAXY POCKET<SAMSUNG NOTE 2
      KULLANDIĞIM PROJEKSİYON
      EPSON TW-550
    • Yüzbaşı
      408 Mesaj
      16 Şubat 2012 20:22:44
      TOBB-İşletme

DH VG, 20li yaşlarındaki gençlerin çoğunun ya bel ya bacak problemi olan platform.
    • Er
      6 Mesaj
      17 Şubat 2012 00:55:20

quote:

Orijinalden alıntı: Vicil

TOBB-İşletme

Okuduğun bölüm olduğu için mi,okumak istediğin için mi Tobb işletme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      408 Mesaj
      17 Şubat 2012 06:37:34
      Ikiside degil :) TOBB bence isletme okumak icin en iyi yer, bolum olarakta isletme zaten bence en baba olani, kisiye bagli olarak.

DH VG, 20li yaşlarındaki gençlerin çoğunun ya bel ya bacak problemi olan platform.
    • Er
      6 Mesaj
      17 Şubat 2012 14:23:10

quote:

Orijinalden alıntı: Vicil

Ikiside degil :) TOBB bence isletme okumak icin en iyi yer, bolum olarakta isletme zaten bence en baba olani, kisiye bagli olarak.

Tobb İşletme mezunu tanıdığın var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      631 Mesaj
      17 Şubat 2012 17:38:27
      türkçe olmayan iktisat.. ingilizce iktisat

ARİ GOLD
    • Er
      4 Mesaj
      26 Temmuz 2013 19:08:27

usta tmde en baba bolumler hukuk pskoloji dir bunun yanında işletme ıktısat yerıne ben uluslararsı ticaret tercıh ederım tıcarı ıktısadıve idrı bılımlerde hukuk ve pskolojiden daga cok para kazanabılırsın kendını gelıstırırsen ıng egıtımı ıyı olan bogazici galatasaray koc sabancı bılkent ve yeditepe gıbı okulları tercıh edersen her zman bır adım onde olursun ama sadece bı adım bu bolumlerde iş sana bakar kendını ne kadar guzel egıtttıne baglıdır .

Guess Whokullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.